Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gabinet kosmetyczny - pomysł


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

silesian

Napisano 29 październik 2018 - 15:50

Ostatnio odwiedziłam salon kosmetyczny tarnowskie góry. Zrobiłam sobie kilka zabiegów na twarz. Salon poleciła mi przyjaciółka i jestem ogromnie zadowolona, dlatego teraz śmiało sama go polecam. Dziewczyny tam pracujące są przemiłe, a przy tym bardzo profesjonalne. Doradziły, odpowiedziały na grad moich pytań. W dodatku panuje tam przemiła atmosfera

 

Słyszałem wiele dobrego o tym miejscu w Tarnowskich Górach. W mapie Google jest sporo, a właściwie praktycznie tylko pozytywne komentarze.Wybiorę się tam w tym tygodniu na oczyszczanie i przekonam się na własnej skórze. 

Przy okazji, był ktoś u nich na szkoleniach kosmetologicznych? 


kolorowazelka

Napisano 29 październik 2018 - 08:24

Jakie sprzęty są jeszcze potrzebne aby otworzyć taki biznes?


mateio29

Napisano 28 październik 2018 - 18:27

Ostatnio odwiedziłam salon cococlinic.pl. Zrobiłam sobie kilka zabiegów na twarz. Salon poleciła mi przyjaciółka i jestem ogromnie zadowolona, dlatego teraz śmiało sama go polecam. Dziewczyny tam pracujące są przemiłe, a przy tym bardzo profesjonalne. Doradziły, odpowiedziały na grad moich pytań. W dodatku panuje tam przemiła atmosfera


AgataDi

Napisano 04 październik 2018 - 15:40

Z kolei jak szukacie dobrych szkoleń to sprawdźcie sobie wrocławski salon Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ 100% profesjonalizmu, dobre materiały, miłe i pomocne trenerki, dużo ćwiczeń praktycznych – pod każdym względem kursy u nich są na najwyższym poziomie.


Snt

Napisano 02 czerwiec 2018 - 11:43

Dokładnie najtrudniejszy jest początek i inwestycje, które trzeba ponieść, potem już będzie zdecydowanie łatwiej wskoczyć na odpowiedni wyższy poziom przychodów oczywiście zakładając, że jakość usług będzie zatrzymywać klientów u nas i przyciągać kolejnych. Warto rozważyć od samego początku wprowadzenie takiego narzędzia jak https://www.gabi.net.pl/jest to organizer który nie tylko pomaga prowadzić kalendarz, ale odpowiada też za powiadomienia klientów czy też niektóre sprawy marektingowe, bardzo fajna sprawa.


elka2002

Napisano 02 styczeń 2018 - 19:43

Myślę, że ten tutaj https://www.akademiaversum.pl kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych może okazać się bardzo przydatny. Jest tam bowiem wiele cennych informacji, które można wykorzystać w swojej działalności.


Napisano 19 styczeń 2017 - 21:29

gabinet kosmetyczny to dochodowy biznes, ale na początek trzeba jednak trochę zainwestować w lokal. Wynajęcie i urządzenie go to jeszcze spoko. Ale profesjonalne urządzenia i kosmetyki jednak sporo kosztują. Jednak jest taka hurtownia kosmetyczna Mimari i on tam mają trochę taniej niż w innych hurtowniach. Świetny wybór sprzętu i wygodne metody płatności sprawią, że łatwiej będzie wam otworzyć salon kosmetyczny


Napisano 22 listopad 2016 - 20:00

oj wiem coś o otworzeniu własnego gabinetu kosmetycznego smile.png jeszcze niedawno sama to robiłam. A teraz biznes się kręci smile.png Grunt to odpowiednie ceny i interesujące, działające zabiegi. Poza tym moje klientki upodobały sobie kosmetyki Eldan Cosmetics, a jako że to dobra i sprawdzona firma to też ich używam u siebie w gabinecie smile.png


Napisano 10 październik 2016 - 10:55

Fajne macie pomysły, sama rozważam salon kosmetyczny, być może połaczony z salonem masażu albo nawet Spa z miejscami noclegowymi. Znajoma prowadzi pensjonat ze Spa i świetnie jej to się kręci. Wiem od niej, że warto teraz inwestować w systemy usprawniające działania marketingowe i sprzedażowe, dlatego polecała poczytać o tym np. na Veracomp. Firma ta pomaga też chronić bazy danych w firmie itp. usprawnia to z pewnością i ułatwia pracę.

Napisano 28 sierpień 2015 - 13:41

Istotnym elementem jest bezpośrednia relacja z klientami. Przy prowadzeniu jakichkolwiek działań marketingowych  ważna jest tylko ich skuteczność - najwyższą daje marketing SMSowy. Polecam szczególnej uwadze SMSAPI, specjaliście w swojej dziedzinie do tego bardzo miła i pomocna obsługa klienta!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)