Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Miejsce świadczenia usług hostingowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 02 luty 2018 - 16:16

Zdecydowanie polecam Hekko. Nie ma znaczenia, czy wydajecie na ten hosting bardzo dużo - po prostu szukajcie rozsądnie. Łatwo można odpalić okres testowy, łatwo można sprawdzić support. Nie ma powodów, żeby z góry za coś takiego przepłacać. Mylę się?

Miron92

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:45

Netbomb.pl ma odpowiednie pakiety hostingowe na każdą okazję. No i ich serwery są w Polsce. Wszystko działa więc bardzo szybko. 


Napisano 12 styczeń 2018 - 16:10

Hekko działa solidnie i niezawodnie, ma dobre parametry. W naszym przypadku sprawdzają się nawet najmniejsze pakiety. Kwestia takiego dopasowania wszystkiego, aby tylko spełniało to wasze oczekiwania. Testujcie - wszystko łatwo sprawdzić i ocenić.

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:05

Nie patrzcie na to - bez znaczenia jest. Faktura zależy od firmy, a nie lokalizacji serwerów. Kolejna kwestia, która ma znaczenie to podstawowe parametry usługi, jego niezawodniść. Patrzenie na lokalizację mija się z celem. To kompletnie nic nie daje.

Napisano 13 kwiecień 2017 - 15:04

Również na Hekko. A hosting, parametry? Chodzi głównie o zwrócenie uwagi na podstawowe kwestie. Zresztą - po to usługi mają darmowe okresy testowe, żeby łatwiej było to ocenić i sprawdzić, czy serwer wam pasuje. Nie potrzebujecie cudownych parametrów, potrzebujecie przede wszystkim podstaw.

Napisano 24 marzec 2017 - 16:09

Też hosting mam w Polsce, ale to przecież nie ma żadnego znaczenia ;-) Z drugiej strony jeśli kogoś wspierać, to raczej nasze firmy, prawda? Zwracajcie uwagę na kluczowe elementy, to one są decydujące. Parametry usługi, niezawodoność. Wszystko można sprawdzić podczas testów i to one właśnie powinny mieć dla was kluczowe znaczenie. Powodzenia ;-)

Napisano 10 luty 2017 - 16:29

Śmieszny temat. Hekko ma serwery w PL, a JUPE w Niemczech. I jakie to ma znaczenie? Żadne. Działam sobie na tych serwerach od dosyć dawna i jakoś wszystko działa pierwsza klasa, solidnie, niezawodnie - bez względu na lokalizację. A do wpisania w kosztów również to nie ma znaczenia.

Napisano 21 grudzień 2016 - 16:11

Zależy jaki macie hosting. Np. Hekko ma serwer w Polsce, ale już Jupe jest w Niemczech, tak więc niby oferta jednaj firmy, a dwie usługi położone w zupełnie innych krajach. Rozumiecie? Liczy się faktyczna lokalizacja serwera.

carlosss

Napisano 29 listopad 2016 - 23:57

;) https://esprzedaz.co...iany-na-allegro


Napisano 29 listopad 2016 - 15:52

Dobrze kminisz, ale nie wiem czy to na pewno łączy się z dodatkowymi kosztami. Przecież jak są programy do obróbki czy robienia galerii to mają te opcje dostępne tak saamo jak każde inne. A wytyczne, to nie wiem może na allegro?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)