Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Salon fryzjerski - biznes plan


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 sierpień 2018 - 09:06

Myślę, że teraz głównie liczy się nowoczesność, tak jak w swoim salonie www.salonfr.pl moge zarejestrować się przez formularz online, a oprócz tego są dobrze wyposażeni i wiedzą jak obchodzić się z klientami.

Napisano 20 listopad 2017 - 17:55

Jest na początku sporo zachodu z założeniem firmy, ale później ma się tylko satysfakcję :) Ja bardzo się cieszę, że w końcu pracuję dla siebie, a nie dla kogoś. Wprowadzam do swojego salonu różne udogodnienia dla klientów takiej jak np. rezerwacje online przez aplikację mwizyta.pl. Super się to sprawdza!

fashion.victim

Napisano 09 czerwiec 2016 - 11:17

Przy tworzeniu miejsca pracy, jakim jest salon fryzjerski dobrze jest się zapoznać z hurtowaniami dostarczającymi sprzęt fryzjerski, który jest potrzebny przy prowadzeniu biznesu. Można poczytać o tym jak oszczędzać na produktach fryzjerskich na artvocado, co może pomóc w prowadzeniu biznesu i zapewnieniu sobie odpowiedniego sprzętu potrzebnego do salonu.


patiks

Napisano 04 luty 2016 - 09:53

Jeszcze jeden sprawdzony namiar - http://www.wyposazen...yzjerskiego.pl/

Kwestia podejścia i budżetu, ale generalnie salon fryzjerski wymaga wyłożenia potężnej kasy na start.

I wtedy dopiero możecie zapewnić klientom odpowiednią  jakość usług.


Napisano 23 kwiecień 2015 - 09:25

Ok, który z producentów mebli wymienionych na wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ jest najsolidniejszy? Interesuje mniej zakres ceny do jakości.

Napisano 26 styczeń 2015 - 10:28

Lista niezbędnego wyposażenia jest bardzo długa, zobaczcie - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/category/infrazony-fryzjerskie A tak na prawdę zdecydowanie kluczowe znaczenie ma tutaj ogólna jakość. Tyle.

Napisano 10 grudzień 2014 - 10:40

Jeszcze tutaj warto zaglądać - wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ Ogólnie nie ma problemów z kupowaniem takiego wyposażenia, kwestia doboru całości pod posiadany budżet. I wszystko jest wtedy ok.

patiks

Napisano 22 październik 2014 - 09:40

Inny dobry sklep z wyposażeniem - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/

Ogólnie salon powinien przede wszystkim zaczynać do profesjonalnego wyposażenia, dotyczy to również kosmetyków. Klienci oczekują teraz jakości, nie koniecznie najniższej ceny bo wiedzą czym to się kończy.


kuntor

Napisano 22 maj 2014 - 08:58

Nie tylko fryzomania, dosyć tanio już również tutaj - http://www.pro-sprze...nego?horizontal Wiadomo, że jeśli wszystkie elementy zamówisz w tym samym sklepie to wyjdzie cię to o wiele taniej. Dobry salon fryzjerski to spore koszty, ale ponosi się je raz, a korzystasz z tego przez wiele lat.


Napisano 02 maj 2014 - 15:19

Start kosztuje i to sporo, ale potencjał tego biznesu jest bardzo duży. Salon fryzjerki z dobra bazę klientek może przynosić i 10 tysięcy dochodu. Istotna optymalizacja - wszystko da się załatwić w racjonalnych kosztach. Dobry przykład macie tutaj - http://www.fryzomania.pl/ Analogicznie radzę kupować kosmetyki - nie jak najtaniej, tylko przede wszystkim patrząc na odpowiednią jakość. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)