Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile można zarobić na małej firmie hostingowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 marzec 2018 - 16:17

To już raczej nie jest taki mega biznes - popatrzcie na stawki właśnie tego hekko. I teraz z jakimi stawkami trzeba wyskoczyć jako nowy gracz rynkowy, żeby przejmować klientów? To raczej interes dla kogoś, kto jest w stanie czekać latami na zyski.

Miron92

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:38

Rentowność firmy hostingowej zależy od tego ile uda się zdobyć, a później utrzymać klientów, oraz od optymalizacji kosztów. Ale warto wybierać mniejsze firmy hostingowe, bo bardziej dbają o klienta i najczęściej oferują usługi na wysokim poziomie. Ja korzystam z hostingu w netbomb.pl i jestem bardzo zadowolony. 


Napisano 12 styczeń 2018 - 15:59

Hekko polecam - tyle lat, a u mnie wszystko w najlepszym porządku. Usługa stabilna, niezawodna, nie sprawia problemów. Plusów wiele, ale największym jest święty spokój. Najlepiej odpalić test, wrzucić jakieś strony, wysłać kilka maili do supportu i wszystko macie jasne.

Napisano 27 październik 2017 - 15:27

Hekko, działa jak należy, nie sprawia problemów. Jestem na tym serwerze od dawna, działa niezawodnie. Na pewno nie wejdę na żadną drogą usługę, bo tutaj jest ok. A skoro mam dobry serwer za małą kasę, to w jakim celu mam kombinować? Jestem zadowolony.

Napisano 10 październik 2017 - 15:19

Hosting jest zbyt tani, żeby teraz wejść na rynek i jakoś specjalnie go zwojować. Coś takiego nie jest do zrobienia. Popatrzcie jak znane marki w ostatnich latach próbowały i kompletnie nic im z tego nie wyszło. Nie tędy droga. Taka działalność jest do rozkręcenia, ale po latach.

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:55

Konkurencja jest tak ogromna, że raczej trudno mówić tutaj o jakimkolwiek zarobku - piszę całkowicie poważnie. Popatrzcie jakie są stawki. Utrzymanie klienta za kilak dyszek rocznie? Klienta, który może zająć dziesiątki godzin swoimi pytaniami? No właśnie - to raczej nie jest prosty biznes.

Napisano 11 lipiec 2017 - 15:13

Też mi się wydaje, że to jest dobry biznes dopiero przy masówce. Płacę za Hekko 100 zł rocznie, a wysyłam dziesiątki mail do supportu. Ile oni na mnie poświęcili czasu? To nie jest wielki biznes...

Napisano 09 listopad 2016 - 16:24

Trudni powiedzieć.... ale ogólnie uważam, że przy tych stawkach, jakie obowiązują na rynku, jest to pozbawione sensu. Bo za ile jesteście w stanie to zapewnić? Marże są śmiesznie niskie, a małe firmy mają ogromne bazy klientów. Wejście w to naprawdę nie jest proste.

Napisano 21 październik 2016 - 15:26

W cenie Hekko nie ma szans na znalezienie solidniejszej usługi. Ten serwer działa pierwsza klasa, jest szybki i stabilny, odpowiada mi. Przynajmniej jak na razie jestem z niego zadowolony - za takie usługi nie trzeba płacić specjalnie dużo.

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:12

Firma w której mam serwer - Mintshost, bierze ode mnie mniej niż 20 zł miesięcznie. Przy takich stawkach dorobienie się wymaga ogromnej ilości klientów, prawda? Kiedy zdobędziesz taką bazę, przy aktualnej konkurencji?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)