Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile można zarobić na małej firmie hostingowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Miron92

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:38

Rentowność firmy hostingowej zależy od tego ile uda się zdobyć, a później utrzymać klientów, oraz od optymalizacji kosztów. Ale warto wybierać mniejsze firmy hostingowe, bo bardziej dbają o klienta i najczęściej oferują usługi na wysokim poziomie. Ja korzystam z hostingu w netbomb.pl i jestem bardzo zadowolony. 


Napisano 12 styczeń 2018 - 15:59

Hekko polecam - tyle lat, a u mnie wszystko w najlepszym porządku. Usługa stabilna, niezawodna, nie sprawia problemów. Plusów wiele, ale największym jest święty spokój. Najlepiej odpalić test, wrzucić jakieś strony, wysłać kilka maili do supportu i wszystko macie jasne.

Napisano 27 październik 2017 - 15:27

Hekko, działa jak należy, nie sprawia problemów. Jestem na tym serwerze od dawna, działa niezawodnie. Na pewno nie wejdę na żadną drogą usługę, bo tutaj jest ok. A skoro mam dobry serwer za małą kasę, to w jakim celu mam kombinować? Jestem zadowolony.

Napisano 10 październik 2017 - 15:19

Hosting jest zbyt tani, żeby teraz wejść na rynek i jakoś specjalnie go zwojować. Coś takiego nie jest do zrobienia. Popatrzcie jak znane marki w ostatnich latach próbowały i kompletnie nic im z tego nie wyszło. Nie tędy droga. Taka działalność jest do rozkręcenia, ale po latach.

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:55

Konkurencja jest tak ogromna, że raczej trudno mówić tutaj o jakimkolwiek zarobku - piszę całkowicie poważnie. Popatrzcie jakie są stawki. Utrzymanie klienta za kilak dyszek rocznie? Klienta, który może zająć dziesiątki godzin swoimi pytaniami? No właśnie - to raczej nie jest prosty biznes.

Napisano 11 lipiec 2017 - 15:13

Też mi się wydaje, że to jest dobry biznes dopiero przy masówce. Płacę za Hekko 100 zł rocznie, a wysyłam dziesiątki mail do supportu. Ile oni na mnie poświęcili czasu? To nie jest wielki biznes...

Napisano 09 listopad 2016 - 16:24

Trudni powiedzieć.... ale ogólnie uważam, że przy tych stawkach, jakie obowiązują na rynku, jest to pozbawione sensu. Bo za ile jesteście w stanie to zapewnić? Marże są śmiesznie niskie, a małe firmy mają ogromne bazy klientów. Wejście w to naprawdę nie jest proste.

Napisano 21 październik 2016 - 15:26

W cenie Hekko nie ma szans na znalezienie solidniejszej usługi. Ten serwer działa pierwsza klasa, jest szybki i stabilny, odpowiada mi. Przynajmniej jak na razie jestem z niego zadowolony - za takie usługi nie trzeba płacić specjalnie dużo.

Napisano 01 wrzesień 2016 - 12:12

Firma w której mam serwer - Mintshost, bierze ode mnie mniej niż 20 zł miesięcznie. Przy takich stawkach dorobienie się wymaga ogromnej ilości klientów, prawda? Kiedy zdobędziesz taką bazę, przy aktualnej konkurencji?

Napisano 19 maj 2016 - 15:30

Podejrzewam, ze to się opłaca dopiero przy mega masówce - stawki są niskie, nawet bardzo niskie, a więc żeby zarobić trzeba mieć ogrom klientów. Przy niewielkiej skali szanse na zarobek są po prostu mizerne - sporo firm upada.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)