Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Firmowy hosting


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Snt

Napisano 27 maj 2018 - 22:51

Ogólnie jeśli chodzi o stabilność z tym bywa różnie, dlatego warto czasami dołozyć te 2 złote i mieć coś niezawodnego niż próbować oszczędzić kosztem tak nerwów i stabilności tego co chcemy na takich serwerach umieścić. Z drugiej strony dobre serwerowanie wcale nie muszą być drogie, w ArubaCloud stawki zaczynają się praktycznie od 4 zł miesięcznie za 20 GB ... jedna z najstabilniejszych serwerowni w jakiej miałem okazje działać. Dla mnie na pewno w tej chwili główna do polecania innym. Tutaj macie pakiety obecnie trwa promocja - https://www.arubaclo...ate-server.aspx


Napisano 06 marzec 2018 - 16:03

Potwierdzam działanie Hekko. Co najlepsze - oni mają co trochę takie promocje, że hosting kupuje się za śmieszne grosze. Stabilny, solidny, niezawodny. Przynajmniej z mojego doświadczenia - kawał solidnej usługi. Ale to sami oceniajcie i testujcie jakość działania.

Miron92

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:44

Jeśli chodzi o strony firmowe, to dobrym rozwiązaniem jest hosting współdzielony w netbomb.pl - są na rynku od kilku lat i wszystko działa tak jak powinno. 


Napisano 12 styczeń 2018 - 16:01

Tyle lat na Hekko, a my w dalszym ciągu mamy święty spokój. Działa to nam niezawodnie, nie sprawia problemów. Hosting nie musi być drogi, żeby robić różnicę. Za przeciętną kasę można już znaleźć coś naprawdę sensownie działającego. A testy są po to, żeby to sprawdzać.

patiks

Napisano 30 listopad 2017 - 16:00

Najpewniejszym hostingiem ze wszystkich jakie przerabialiśmy jest zdecydowanie Hekko.

Tyle lat i jak na razie zero problemów. Mają dobre parametry, gwarantują niezawodność.

Przynajmniej z mojego doświadczenia - usługi absolutnie nie ma się co czepiać.


Futurehost

Napisano 27 listopad 2017 - 13:51

Hosting pod stronę firmową ustala się w zależności ilości przewidywanego ruchu na stronie, ale przeważnie wystarczający jest jeden z podstawowych pakietów. Ze swojej strony standardowo rekomendujemy klientom pakiet o pojemności 20GB i miesięcznym transferze 200GB, w cenie 15 zł netto/miesiąc. Oczywiście najpierw polecamy dwutygodniowy okres testowy, żeby przekonać się, czy oferowane parametry są wystarczające -  w razie potrzeby, przejście na wyższy pakiet łączy się jedynie z uregulowaniem różnicy w cenie. 

 

Dodatkowo teraz proponujemy także -50% na hosting, po wprowadzeniu kodu rabatowego FH50. Przy wyżej wspomnianym pakiecie, pozwala to oszczędzić aż 90zł rocznie!

 

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost


patiks

Napisano 22 listopad 2017 - 16:10

Pod stronę firmową naprawdę wystarczy normalne, dzielone konto.

Nie ma podstaw do ładowania się w większe usługi, tym bardziej w jakieś dedyki, bo nie wykorzystacie nawet procenta parametrów tej usługi. 


Miron92

Napisano 29 październik 2017 - 09:15

Ja polecę https://www.netbomb.pl/hosting- stabilnie, w dobrej cenie i z certyfikatem SSL w cenie. Dodatkowo domeny też dobrze wychodzą. Ja używam i polecam. 


Napisano 27 październik 2017 - 15:18

Hekko jest ok. Nie trzeba stawiać na drogie serwery, bo to kompletnie nic nie daje. Lepiej wykorzystać normalne, sprawdzone i tanie usługi. Okresy testowe macie całkowicie za darmo, zatem w takim przypadku - jaki jest sens kombinować? No nie ma sensu, bo i tak nic konkretnego z tego nie wyniknie. I nie szukajcie na siłę, działajcie na pewniakach.

Napisano 10 październik 2017 - 15:08

Hekko - pod stronkę firmową wystarczy najmniejsze konto. Wiem, że ludzie biorą nawet VPSy, ale to jest totalna bzdura. 99 proc. stron firmowych i tak nie wykorzysta parametrów tego VPSa.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)