Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak otworzyć sklep odzieżowy - pomysł


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 listopad 2019 - 23:50

Na założenie takiej działalności można także otrzymać dofinansowanie. Nawet 250 000 zł na własną firmę zapraszam do kontaktu www.bizplanner.pl

Salvatore Conte

Napisano 18 grudzień 2018 - 10:42

Jak dla mnie warto skupić się nie tyle na odzieży, co przede wszystkim na różnego rodzaju modnych dodatkach. Ja sam korzystałem niejednokrotnie z pomocy firmy, jaką jest hurtownia portfeli skórzanych i na współpracy całkiem sporo zyskałem. Jeśli zadba ktoś o to, by w sklepie znajdowały się produkty wysokiej jakości, posiadające całkiem korzystną cenę, to na brak klientów na pewno nie będzie narzekał.

 

;)


mgzeta

Napisano 28 wrzesień 2018 - 13:47

Najważniejsze to wybrać dobra hurtownie. Tu mogę polecić https://ehurt24.com/ z obuwiem. Myślę, że dobrze mieć prócz odzieży w asortymencie też buty i dodatki. Dobrze zaopatrzony sklep to podstawa. 


Napisano 13 czerwiec 2018 - 08:24

Myślę, że na początku są najważniejsze kontakty. W moim przypadku jestem bardzo wdzięczna Pani z www.hurtowniaanita.pl o zaopatrywanie mnie, a jednoczesne przekazanie części kontaktów, postawiło to mnie na nogi.


Napisano 13 styczeń 2018 - 22:41

same reklamy, niestety,czy ktoś powie coś sensownego?

Napisano 08 listopad 2017 - 00:27

Sprzedaż przez internet to też ryzyko a nie same konfitury, łowcy klauzul prześwietlili moją dokumentację (regulamin, polityka cookies itp) i straszyli karą, za naruszenie praw konsumenta itp. Dlatego sprawdźcie pierw czy macie wszystko okej bo sobie problemów narobicie. Ja skorzystałem z usług Kancelarii Prawnej Legato uratowali mnie więc polecam.

karel

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:42

no na pewno trzeba mieć na to środki.... zawsze można się też dopomóc pożyczką pozabankową, bo kredyty na start firmy to raczej są trudne do uzyskania  tego co sie orientuje. Szkoda zachodu. 


Napisano 13 sierpień 2017 - 13:24

Przy dużym sklepie odzieżowym na pewno przydadzą się numerki do przebieralni. My wyrabialiśmy je w Wisplast to producent breloków, numerków do kluczy, nakładek, kółek, przywieszek etc. Mają korzystne ceny i spory wybór, mnóstwo kolorów.

Napisano 14 kwiecień 2017 - 08:00

Odkąd prowadzę swój sklep z modą damską, czyli od 2014 roku to zaopatruję się w odzież głównie w hurtowni Megabrand. Ciekawe projekty, dużo nowych, modnych fasonów i kolorów. Poza tym podoba mi się u nich że często robią nowe dostawy, oferta się zmienia. Ich rzeczy szybko się sprzedają, klienci najczęściej pytają właśnie o ubrania które zamawiam z tej hurtowni.

 


matyjasik

Napisano 12 kwiecień 2017 - 19:11

Ja polecam skupić się na sprzedaży internetowej, z roku na rok rosną zyski takich firm i grono potencjalnych klientów jest większe. A co do zaopatrzenia, można skorzystać z oferty hurtowni odzieży, które sprowadzają dobrej jakości towar zza granicy np. Turcji, czy Indii. Przykładem może być: https://www.hurt-odziez.pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)