Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaka księgowość dla małej firmy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aronr

Napisano 18 marzec 2018 - 22:54

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy zająć się księgowością samodzielnie, czy też powierzyć to zadanie biurze rachunkowemu, to uważam, że najrozsądniej będzie zająć się nią samemu. Można przy tym skorzystać z programów oferowanych przez https://wfirma.pl/które dodatkowo ją uproszczą (wykupując abonament można liczyć na fachową pomoc księgowych).


mleszczak

Napisano 21 listopad 2017 - 21:41

Niebawem odbędzie się wręczenie nagród EKOMERSY 2017. Z tego co udało mi się zauważyć na https://2017.ekomersy.pl/voting/61312 na wFIRMĘ swój głos oddała już prawie 300 osób. Jaki jest morał? Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług wFIRMY są zadowoleni ze współpracy z nią - myślę więc, że zainteresować się powinieneś w szczególności oprogramowaniem dostarczanym przez nią.


zimbol

Napisano 02 listopad 2017 - 23:44

obecnie nie trzeba już nawet wynajmować prywatnych księgowych, gdyż wystarczy korzystanie z programów typu infakt - opis programu, oraz jak go używać na stronie - http://www.pracawsie...gowosc-infakt/


BarbaraGruszka

Napisano 23 sierpień 2017 - 13:12

Jeśli firma jest niewielka to proponowałaby ogarnąc te wszystkie dokumenty samodzielnie. NIe jest to wcale takie problematyczne jakie się wydaje ;) A na pewno tańsze i wygodniejsze ( wszystko możecie załatwić przed ekranem własnego komputera).

 

Polecam zainteresować się księgowością skorelowaną z własnym kontem firmowym

https://www.ingksieg...c.pl/regulaminy

Opcję taką oferuje ING. Dzięki temu praktycznie niemożliwa jest pomyłka. 


Napisano 08 maj 2017 - 00:16

Ja pomimo, że prowadzę małą firmę i tak korzystam z biura rachunkowego. Księgowość online mnie nie przekonuje. Wolę bardziej tradycyjne formy. Biuro gama z Warszawy, którego jestem klientem satysfakcjonuje mnie całkowicie. Zawsze mogę do nich podjechać, skonsultować się, podrzucić brakujące dokumenty. Taki bezpośredni kontakt bardzo mi odpowiada i jednak czuję się bezpieczniej, gdy wiem, że za moją firmę odpowiedzialna jest rzeczywista osoba a nie jakis program.

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:05

Prowadzę małą firmę, samodzielnie nie dalibyśmy rady zająć się księgowością, dlatego zlecam na zewnątrz. Usługi księgowo-kadrowo-administracyjne wykonuje dla mnie PC Partner z Krakowa. Dokumentacja jest zawsze dokładna, na czas, pomagają, doradzają, jestem z nich zadowolony.

Napisano 05 kwiecień 2017 - 16:51

Ja tak samo jak dużo innych ludzi byłam sceptyczna na początku, a sama nie znam się na komputerach i tak dalej, ale w końcu z mężem się zdecydowaliśmy a akurat w ten sam dzień kolega polecił serwis CFlow. Jak już pierwsze dwa miesiące za darmo minęły to wykupiliśmy jedną z dwóch opcji dostępnych ( za 60 zł a druga chyba 30 zł) i do tej pory jakoś nie mieliśmy żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, zaoszczędziliśmy już ponad 900 zł.

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:13

Jest za zdalnym prowadzeniem księgowości, ale nie samodzielnie. Nie znam się na arkanach księgowości i wole swoja księgowość zostawić księgowej ;) Kiedy zakładałam firme miałam wiele pytań, chociażby o to jaka powinnam wybrać forme opodatkowania i wtedy zdecydowałam sie na pomoc ze strony TaxCare. Pomogli mi załozyć działalność i teraz prowadzą moje księgi.

Szybkafaktura.pl

Napisano 19 czerwiec 2016 - 19:34

Według nas samodzielne księgowanie online, czy korzystanie z usług biur online jest dla małych firm świetnym rozwiązaniem. Pozwala ono na sprawne i szybkie zarządzanie papierami, a przede wszystkim optymalizuje koszty, które potrafi generować tradycyjna księgowość. Dodatkowo klient ma wgląd w papier 24/7.


Napisano 22 kwiecień 2015 - 11:16

Z początku byłem sceptyczny ku księgowości online i sam prowadziłem papiery. Teraz mogę stwierdzić że to idealne rozwiązanie. Mam obecnie księgowość prowadzoną przez Tax Care i w końcu mam czas na zdobywanie klientów, a nie siedzenie i rozliczanie tych wszystkich faktur i innych dokumentów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)