Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaka księgowość dla małej firmy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

marikaa

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:35

ja prowadze jednoosobową działalność gospodarczą i korzystam od początku w zasadzie z pomocy biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Pomagali mi w zakadaniu firmy a teraz zajmują się kompleksowo księgowością. Jak zatrudnię pracowników ( planuję w najbliższym czasie ) to skorzystam też z pomocy ich doradcy do spraw personalnych. 


Tymoteusz1

Napisano 06 czerwiec 2018 - 12:59

Ja na pewno bym się nie porywał na samodzielne prowadzenie księgowości, jednak lepiej oddać to w ręce profesjonalistów i mieć spokojną głowę o kwestie prawne. A tak z ciekawości zapytam, jakie działalności prowadzicie? Bo ja, co prawda wiele lat przepracowałem na etacie, jednak chciałbym docelowo rozwijać coś własnego. Może słyszeliście o tym, jak zarabiać w domu, albo mieliście styczność projektami tego typu https://projektmilio...arabiac-w-domu/? Z tego, co widzę wygląda to solidnie i naprawdę sensownie, jeśli chodzi o zarobienie dobrych pieniędzy, co o tym sądzicie? 


mleszczak

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:14

Najlepszym wyborem jest biuro rachunkowe, ja współpracuję z http://superksiegi.pl/z Wrocławia i jestem zadowolona, współpraca przebiega fajnie a zatrudniają sympatyczne księgowe. Także polecam.

aronr

Napisano 18 marzec 2018 - 22:54

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy zająć się księgowością samodzielnie, czy też powierzyć to zadanie biurze rachunkowemu, to uważam, że najrozsądniej będzie zająć się nią samemu. Można przy tym skorzystać z programów oferowanych przez https://wfirma.pl/które dodatkowo ją uproszczą (wykupując abonament można liczyć na fachową pomoc księgowych).


mleszczak

Napisano 21 listopad 2017 - 21:41

Niebawem odbędzie się wręczenie nagród EKOMERSY 2017. Z tego co udało mi się zauważyć na https://2017.ekomersy.pl/voting/61312 na wFIRMĘ swój głos oddała już prawie 300 osób. Jaki jest morał? Klienci, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług wFIRMY są zadowoleni ze współpracy z nią - myślę więc, że zainteresować się powinieneś w szczególności oprogramowaniem dostarczanym przez nią.


zimbol

Napisano 02 listopad 2017 - 23:44

obecnie nie trzeba już nawet wynajmować prywatnych księgowych, gdyż wystarczy korzystanie z programów typu infakt - opis programu, oraz jak go używać na stronie - http://www.pracawsie...gowosc-infakt/


BarbaraGruszka

Napisano 23 sierpień 2017 - 13:12

Jeśli firma jest niewielka to proponowałaby ogarnąc te wszystkie dokumenty samodzielnie. NIe jest to wcale takie problematyczne jakie się wydaje ;) A na pewno tańsze i wygodniejsze ( wszystko możecie załatwić przed ekranem własnego komputera).

 

Polecam zainteresować się księgowością skorelowaną z własnym kontem firmowym

https://www.ingksieg...c.pl/regulaminy

Opcję taką oferuje ING. Dzięki temu praktycznie niemożliwa jest pomyłka. 


Napisano 08 maj 2017 - 00:16

Ja pomimo, że prowadzę małą firmę i tak korzystam z biura rachunkowego. Księgowość online mnie nie przekonuje. Wolę bardziej tradycyjne formy. Biuro gama z Warszawy, którego jestem klientem satysfakcjonuje mnie całkowicie. Zawsze mogę do nich podjechać, skonsultować się, podrzucić brakujące dokumenty. Taki bezpośredni kontakt bardzo mi odpowiada i jednak czuję się bezpieczniej, gdy wiem, że za moją firmę odpowiedzialna jest rzeczywista osoba a nie jakis program.

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:05

Prowadzę małą firmę, samodzielnie nie dalibyśmy rady zająć się księgowością, dlatego zlecam na zewnątrz. Usługi księgowo-kadrowo-administracyjne wykonuje dla mnie PC Partner z Krakowa. Dokumentacja jest zawsze dokładna, na czas, pomagają, doradzają, jestem z nich zadowolony.

Napisano 05 kwiecień 2017 - 16:51

Ja tak samo jak dużo innych ludzi byłam sceptyczna na początku, a sama nie znam się na komputerach i tak dalej, ale w końcu z mężem się zdecydowaliśmy a akurat w ten sam dzień kolega polecił serwis CFlow. Jak już pierwsze dwa miesiące za darmo minęły to wykupiliśmy jedną z dwóch opcji dostępnych ( za 60 zł a druga chyba 30 zł) i do tej pory jakoś nie mieliśmy żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, zaoszczędziliśmy już ponad 900 zł.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)