Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie są wady i zalety hostingu współdzielonego?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 marzec 2018 - 16:02

Hekko działa niezawodnie, solidnie, ma dobre parametry. Jesteśmy na tej samej usłudze od dawna - zero problemów, stabilność, niezawodność. I zresztą - u nich serwer naprawdę kupuje się za śmieszne grosze. Tak to przynajmniej wyglądało jak na razie w moim przypadku.

Napisano 02 luty 2018 - 16:12

Potwierdzam Hekko i jego działanie. Niezawodna usługa, która nie sprawia żadnych problemów. Pamiętajcie, że najważniejsza w przypadku hostingu jest niezawodność. Pozostałe kwestie mają mniejsze znaczenie. Serwer ma nie sprawiać problemów. Musi mieć solidny support. Wszystko inne jest bez znaczenia.

Miron92

Napisano 12 styczeń 2018 - 21:41

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy. Największą zaletą hostingu współdzielonego jest to, że nie potrzebujemy administratora. najważniejsze rzeczy możemy robić sami, gdyż do dyspozycji mamy wygodny panel administracyjny. Można też korzystać z pomocy supportu i jest to w cenie hostingu. Wygodne rozwiązanie dla wszystkich prowadzących swoje strony internetowe. Wybieramy jakiś pakiet hostingowy w wybranej firmie, np. netbomb.pl i możemy zająć się biznesem a nie poświęcać czas na konfigurowanie czy doglądanie serwerów. 


Napisano 12 styczeń 2018 - 15:55

Zdecydowanie wolę Hekko, bo to pewniak. A takie konta są wystarczające pod normalne serwisy. Kwestia taka, żebyście dopasowali sobie tylko parametry pod swoje usługi i to w zasadzie wszystko. Hosting testuje się za darmo - jaki problem sprawdzić, czy taka usługa wam odpowiada?

Napisano 30 listopad 2017 - 16:12

Wiadomo, że największym plusem jest niski koszt. Nie opłaca się kupowanie serwera za tysiaka komuś, kto chce prowadzić niewielką stronkę firmową. Bo gdzie tego logika? Przecież zawsze kluczowe jest to, żeby hosting działał jak należy i nie sprawiał problemów. A to można uzyskać na koncie za kilka dyszek rocznie, bez konta za tysiaka.

patiks

Napisano 22 listopad 2017 - 16:19

Dzięki temu dzieleniu, te serwery macie bardzo tanie, co nie zmienia faktu, że dają one dobrą jakość.

Działam na dzielonym Hekko od wielu lat, mam wiele kont, trzymam mnóstwo stronek i jakoś ta usługa działa mi doskonale. Ale oczywiście - po to macie darmowe okresy testowe, żeby sprawdzić jak to działa. 


Napisano 27 październik 2017 - 15:23

Wadą jest to, że usługa jest współdzielona. Za to plusem jest to, że usługa jest tania, a odpowiednio dobrana działa niezawodnie. My również od lat na tej samej usłudze, kasa mała, wiele serwisów, a przynajmniej jak na razie wszystko śmiga jak powinno. Nasze doświadczenia zdecydowanie pozytywne.

cris02

Napisano 02 październik 2017 - 21:10

Generalnie jeśli chodi o hosting, to trzeba poszukać dobrej i sprawdzonej firmy, która się tym zajmuje. My na szczęscie znaleźliśmy zetohosting https://zetohosting.pl/. Ich "średni" pakiet jest dla nas idealny :)


Miron92

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:40

Do podstawowych zalet hostingu współdzielonego można zaliczyć:

 

- cenę i ogólnie niższy koszt niż w innych rozwiązaniach,

- brak konieczności administrowania serwerem lub zatrudniania administratora,

- wygodę użytkowania.

 

Jeśli chodzi o wady - to można do nich zaliczyć odgórnie założone limity. Ale w ogromnej większości przypadków, do limitów nawet się nie zbliżamy. Więc do większości projektów w zupełności wystarcza hosting współdzielony, np. taki jak w ofercie ma netbomb.pl. Zresztą, kiedy zajdzie potrzeba, można przejść na wyższy pakiet hostingowy.  


Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:59

Na hekko to już jesteśmy z 7 lat i działa to ok. Nie mam zamiaru ładować się na serwery, które mają ładną nazwę, a kosztują kilka razy więcej i tak naprawdę - kompletnie nic nie dają. Po co komu coś takiego? Zero profitów...

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)