Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Obowiązki przedsiębiorców w związku z ochroną środowiska - bezpłatne szkolenie Akademii PARP


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pankunding

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:05

Zgadzam się z osobą wyżej, niektóre koncerny nie zaprzątają sobie głowy utylizacją i porzucają ciężkie odpady w miejscach, gdzie szkodzi to środowisku i ludziom.


Justyna21

Napisano 01 lipiec 2019 - 10:58

Jednym z takich obowiązków jest  utylizacja odpadów niebezpiecznych Katowice np. przepracowany olej, jakieś akumulatory i tym podobne.


Forumowicz84

Napisano 30 czerwiec 2019 - 14:02

Wiele inwestycji musi przestrzegać wszystkich zasad związanych z ochroną środowiska oraz z ekologią. Ważne jest, aby takich kwestii dopilnować, ponieważ inaczej inwestycja może nie dojść do skutku. We wszystkim może pomóc obsługa firmy http://www.ekonorm.p...ormalno-prawna/ Możecie skontaktować się, jeśli tylko jest potrzeba.


Napisano 12 marzec 2014 - 15:20

o środowisko trzeba dbać, każdy powinien się tym interesować, instytut http://www.itr.org.pl/ prowadzi ciekawe badanie związane z redukcją zanieczyszczeń


Napisano 29 styczeń 2014 - 22:45

mamy XXI wiek, świat sie rozwija, po co szkolenia, jak większość ludzi nie poradzi sobie z papierkową robotą? Są już programy i systemy do realizowania przepisów środowiskowych. Kosztuje to tyle co nic. Grzch nie zapłacić nicałe 800 zł za 12 mesięcy sprawozdań i ewidencji. Nie trzeba długo szukać: www.envinet.pl albo http://oplatasrodowiskowa.pl/ - druga aplikacja przyda się tylko tym co chcą naliczac opłaty środowiskowe, envinet ma funkcje do realizacji wszytkich przepisów.

 


Admin Moja Firma

Napisano 15 listopad 2013 - 08:44

Dbałość o środowisko to jeden z ważniejszych trendów życia gospodarczego, ale wszystko zależy od podejścia firmy. Problemy ochrony środowiska mogą stanowić obciążenie lub przyczyniać się do tworzenia przewagi konkurencyjnej. Jak prowadzić politykę proekologiczną w firmie, przedsiębiorcy dowiedzą się z nowego szkolenia e-learning Akademii PARP „Ekologiczny Biznes”. Powrót do artykułu: Obowiązki przedsiębiorców w związku z ochroną środowiska - bezpłatne szkolenie Akademii PARP

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)