Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Firma jednoosobowa w Austrii


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 marzec 2020 - 07:34

Zamierzałem uruchomić filię przedsiębiorstwa w Austrii, ale przyznam, że bałem się mocno konfliktów w prawie międzynarodowym, więc praktycznie całą ideę biznesową postanowiłem skonsultować w kancelarii tomaszklimek.com/pl/kancelaria i to się opłaciło, bo po pierwsze wiedziałem na czym stoję, a po drugie bez problemu dopełniłem niezbędnych formalności. Do tej pory działam z zabezpieczeniem od kancelarii. Zawsze dopytuję, jak mam z czymś problem i o dziwo praktycznie natychmiast mi doradzają we właściwym kierunku :)

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:25

Tak naprawdę założenie firmy (polecam spółkę) w Austrii to bardzo dobry sposób, aby zdobyć zaufanie tamtejszych przedsiębiorców. Jeżeli szukasz adwokata, który przejmie na siebie odpowiedzialność za formalności to tomaszklimek.com sprawdzi się świetnie. Przez niego założyłem GmbH. Tam są specyficzne kwestie w prawie, np. odnośnie urlopów, chociażby BUAK, więc wsparcie adwokata jest bardzo wskazane.

Admin Moja Firma

Napisano 13 listopad 2013 - 06:31

Polacy w Austrii mają prawo do zakładania samodzielnej działalności gospodarczej na zasadzie samozatrudnienia bez żadnych ograniczeń. Powrót do artykułu: Firma jednoosobowa w Austrii

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)