Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Oktawik

Odnotowano 20 pozycji dodanych przez Oktawik (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 22-październik 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#1985270 Jaka reklama w internecie?

Napisano przez Oktawik w 01 wrzesień 2016 - 14:59 w Działalność gospodarcza

Myślę że warto zainteresować się Google AdWords, dodatkowo jakiś Facebookowy fanpage + reklamy Facebook Ads. Więcej na ten temat możesz poczytać np. tutaj. Myślę jeszcze że jeżeli szukasz długofalowych efektów to może warto iść w stronę SEO? W tym wypadku koszta zależą od rodzaju biznesu i tego na jakie frazy chcesz być pozycjonowany.

#1983799 Czy pracodawca może sam przeprowadzić szkolenia BHP

Napisano przez Oktawik w 24 sierpień 2016 - 11:15 w BHP

Tutaj ciekawy artykuł odnośnie szkoleń BHP oraz ubrań roboczych. Jeżeli pracodawca ma odpowiednią wiedzę oraz uprawnienia to nie widzę powodu dla którego powinien zatrudniać osobę z zewnątrz.

#1983763 Jaki system ERP wybrać dla firmy produkcyjnej

Napisano przez Oktawik w 24 sierpień 2016 - 09:25 w Zakładanie firmy

Dobrym systemem ERP jest Comarch ERP, w zasadzie nie wiem czy nie najlepszym, do tego posiada dobre wsparcie. Tutaj możecie znaleźć szerszy opis systemów ERP. Jeszcze kilka lat temu korzystałem z jednego takiego systemu z tym że niestety już nie posiada wsparcia technicznego.

#1983322 Jakie biuro księgowe polecacie - Legionowo i okolice???

Napisano przez Oktawik w 22 sierpień 2016 - 08:55 w Firmy, produkty i usługi

Jeżeli chodzi o pracę zdalną z księgową to polecam poczytać ten artykuł. Od siebie polecam taką firmę jak OMEGA, która znajduje się w Warszawie.

#1983319 Skuteczna nauka języka angielskiego

Napisano przez Oktawik w 22 sierpień 2016 - 08:44 w Inne

Dobrym rozwiązaniem powinien być obóz językowy, w szczególności dla osób które jeszcze się uczą czy studiują. O takich wakacyjnych obozach można przeczytać np. tutaj. Tu akurat jest o Londynie ale generalnie zasady obowiązują do wszystkich obozów edukacyjnych.

#1981200 agencja chce mi wepchnac teksty a inne strony pozycjonuje bez tego!

Napisano przez Oktawik w 05 sierpień 2016 - 09:04 w Zarządzanie

Proponuje jednak słuchać wskazówek agencji SEO, blogi są ostatnio często polecane do sklepów internetowych oraz firm które mają strony statyczne. To że konkurencja takich nie ma a jest przed Panem nic nie znaczy, może po prostu oni już tam są od dłuższego czasu, poza tym podał Pan za mało szczegółów. Od siebie proponuje zapoznać się z artykułami tematycznymi na tej stronie, czasami dodają coś o SEO czy e-marketingu.

#1981181 Malowanie ścian: Jakie kolory są najlepsze do wnętrz?

Napisano przez Oktawik w 05 sierpień 2016 - 08:06 w Komentarze artykułów

Osobiście uważam że kolory dopasowuje się pod meble i typ pokoju, ewentualnie meble pod kolor ścian. Myślę że dobrym rozwiązaniem są takie kolory jak jagodowy czy piaskowy. Warto zapoznać się z stroną, ponieważ można na niej czasami znaleźć ciekawe artykuły na temat kolorystyki.

#1980493 gadżety reklamowe dla klientów

Napisano przez Oktawik w 01 sierpień 2016 - 14:46 w Zarządzanie

Gadżety reklamowe dla klientów do świetna inicjatywa, chociażby takie głupie długopisy z nadrukiem firmy, licząc że celujemy target 16-25 lat, to możemy takie długopisy rozdać w szkole czy na uczelni - efekt gwarantowany. Więcej o gadżetach reklamowych można przeczytać np. tutaj. Ponadto od siebie polecam koszulki firmowe czy cukierki z nadrukiem firmy.

#1980471 Doniczki na balkon - jakie polecacie?

Napisano przez Oktawik w 01 sierpień 2016 - 13:11 w Ogród i kwiaty

Zacznijmy od tego że dobre donice powinny być dopasowane do typu rośliny, jeżeli mamy świadomość tego że kwiat w szybkim tempie się rozrośnie to najlepiej od razu kupić większą donicę. Warto zapoznać się z tym artykułem na temat donic. Ostatnio coraz częściej spotyka się donice betonowe, niektóre wyglądają lepiej, niektóre gorzej, ale to już wszystko zależy od upodobań. 

#1980448 Elektroniczna archiwizacja danych

Napisano przez Oktawik w 01 sierpień 2016 - 11:38 w Różne tematy

Archiwizacja danych jest niewątpliwie czymś bardzo ważnym, chociaż często ignorowanym. Elektroniczna archiwizacja danych pozwoli nam zaoszczędzić czas pracowników oraz miejsce które zawalałby dokumenty. Warto zapoznać się z tym artykułem na temat takiej archiwizacji. Od siebie polecam firmę Aplotech, która zajmuje się między innymi archiwizacją danych.

#1980010 Jaka kasa fiskalna?

Napisano przez Oktawik w 28 lipiec 2016 - 14:36 w Firmy, produkty i usługi

Od siebie mogę polecić taką kasę jak Mini E 3K, posiada ona funkcję kopii elektronicznej paragonów. Jeszcze przed zakupem warto zapoznać się z tym artykułem. Do tego jest małą i oferuje pracę mobilną. Póki co korzystam z niej około 3 miesięcy i nie miałem z nią żadnych problemów.

#1979375 Żaluzje, rolety czy plisy do okien?

Napisano przez Oktawik w 25 lipiec 2016 - 07:59 w Budowa i remont

A ja z kolei polecam plisy, uważam że są dużo ładniejsze od rolety ale niestety trochę droższe. O plisach możecie przeczytać chociażby tutaj. W zasadize chyba jedynym minusem plisów, oprócz ceny oczywiście są ograniczenia ze względu na kolor prowadnic.

#1979161 Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa

Napisano przez Oktawik w 22 lipiec 2016 - 14:17 w Biuro rachunkowe

Polecam najpierw zapoznać się z tym artykułem o tym która z firm wybrać. A już bardziej konkretnie mogę polecić taką firmę jak:

Księgowość Bliska Tobie

Telefon: +48 724 006 007 - Centrala/Sekretariat

Adres email: info@ksiegowoscbliskatobie.pl

#1979143 Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

Napisano przez Oktawik w 22 lipiec 2016 - 12:19 w Zakładanie firmy

Nowoczesną formą reklamy jest video marketing, chociaż muszę was uprzedzić że nie wszędzie się sprawdzi, czytałem ostatnio artykuł w którym była mowa o tym że w chociażby kategorii wiadomości z polski czy świata dużo lepiej sprawdzają się teksty pisane niż video. Inną sprawą są video spoty czy reklama radiowa o których można więcej przeczytać np. tutaj. Warto również zainteresować się reklamą internetową, w końcu w dzisiejszych czasach nie telewizja jest królem a internet.

#1979094 Jaka firma do pozycjonowania e-sklepu?

Napisano przez Oktawik w 22 lipiec 2016 - 09:05 w Firmy, produkty i usługi

Jest wiele firm które pozycjonują strony internetowe za niewielkie pieniądze. Na sam początek radzę zainteresować się choćby tym artykułem żeby samemu stwierdzić czy warto korzystać z takich usług. Dodam jeszcze że warto zainteresować się tym teraz ponieważ ceny pozycjonowania będą szły w górę, z powodu takiego że trzeba poświęcać coraz więcej czasu na wybicie strony na pierwszą stronę wyszukiwarki.

#1979087 wirtualne biuro firmy

Napisano przez Oktawik w 22 lipiec 2016 - 08:20 w Działalność gospodarcza

Wydaje mi się że wirtualne biuro to świetna szansa na to aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Niestety ceny wynajmu takiego biura są przeróżne, o czym można przeczytać choćby tutaj. Świetnym rozwiązaniem może być wynajęcie biura na godziny. Niestety nie mogę polecić jakiejś jednej firmy, radzę się po prostu dobrze rozejrzeć i wybrać coś samemu.

#1978947 księgowość -nudna praca

Napisano przez Oktawik w 21 lipiec 2016 - 11:36 w Zawody i programy księgowe

Uważam że księgowość to jednak ciężka praca umysłowa, wiadomo jak ktoś kocha cyferki to pewnie przychodzi mu to łatwiej (tutaj możecie poczytać o takim przypadku). Na pewno księgowość to nie najciekawszy zawód ale idzie się przyzwyczaić jak do każdego innego, zawsze mogło być gorzej.

#1978921 Dotacje na warsztat samochodowy

Napisano przez Oktawik w 21 lipiec 2016 - 09:47 w Zakładanie firmy

Oczywiście że może dostać dofinansowanie. Tutaj masz jeden z artykułów nawiązujących do tego jak napisać wniosek o otrzymanie dotacji z UE. Możecie także poszukać dotacji w PUP-ie, powinni też coś takiego oferować.

#1978901 Krótsza i elektroniczna archiwizacja dokumentów pracowniczych

Napisano przez Oktawik w 21 lipiec 2016 - 07:27 w Komentarze artykułów

Jeżeli ktoś nie zamierza utrzymywać u siebie wewnętrznych działów archiwizujących dokumenty to myślę że warto z firmy outsourcingowej (więcej na ten temat można przeczytać tutaj). Zaoszczędzimy tylko czas, miejsce i pieniądze.

#1978840 Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

Napisano przez Oktawik w 20 lipiec 2016 - 13:18 w Zakładanie firmy

Ostatnio spotkałem się z taką reklamą jak krówki reklamowe (więcej tutaj). Wydaje mi się to całkiem ciekawym pomysłem. Oprócz tego myślę że jeszcze warto zainwestować w banery reklamowe, z tym że należy pamiętać by były dosyć przejrzyste, bez napchanego druku.