Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika hania

Odnotowano 11 pozycji dodanych przez hania (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-kwiecień 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#89378 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 21:49 w ZUS i Płace

Miałam juz 3 zwolnienia- ostatnie mam do 10.04. W czwartek dowiem sie czy wysłali jakieś dokumenty i kiedy.

#89329 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 15:15 w ZUS i Płace

A czy po zakończeniu umowy dokumenty muszą zostać dostarczone do ZUSu w ciągu 7 dni ?

#89317 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 14:51 w ZUS i Płace

Czy druk Z-10, kopie świadectwa pracy i kolejne zwolnienie lekarskie przesyłam do ZUSu do ktorego wysyłał dokumenty pracodawca czy do właściwego dla mojego miejsca zamieszkania (inne miasta) ?

#89228 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 10:46 w ZUS i Płace

Moge chodzic, chodze na rehabilitacje zaleconą przez lekarza.Zawsze pozostaje opcja wysłania poczta lub męża :(

#89225 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 10:39 w ZUS i Płace

Tak, jestem cały czas na zwolnieniu. Jestem umowiona na czwartek po odbior dokumentów od szefa i chyba lepiej bedzie jak sama dostarcze je do ZUSu zeby miec pewność że tam dotarły na czas. Bardzo dziekuje za odpowiedzi i pomoc

#89217 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 10:23 w ZUS i Płace

To byl chyba dokument ZUS ZUA

#89211 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 10:07 w ZUS i Płace

Może niezrozumiale cos napisałam - pracodawca powiedział ze zostałam zarejestrowana ( dostałam nawet do wglądu jakis druk-niestety nie pamietam jaki ) i w razie choroby mam sie zgłosic po RMUA. Gdy skończyła sie umowa i skontaktowalam sie z nim w sprawie dokumentów to miał dla mnie tylko swiadectwo pracy, ekwiwalent za niewykorzystany urlop i twierdzi że druk ZUS ZLA zus juz posiada i po co ma go wysyłać a jak wspomnialam o ZUS Z3 to nie wiedzial o czym ja mowie. Dlatego juz sama nie wiem czy coś mi sie należy czy nie bo " ksiegowa przeciez nie pracuje od wczoraj i wie jakie dokumenty ma wypełnic"- oto slowa mojego bylego szefa.

#89198 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 09:33 w ZUS i Płace

Nic juz z tego nie rozumiem, o co mam walczyć z pracodawcą? Tzn. jeżeli od dnia zgłoszenia do pierwszego dnia L-4 mineły 30 dni kalendarzowe to zasiłek mi sie należy a jeżeli okres ten jest krótszy to zostaje z niczym przez czyjeś zaniedbanie?

#89194 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 09:12 w ZUS i Płace

Jezeli dobrze zrozumiałam to będąc zatrudnioną na okres próbny nie jestem zgłoszona do ZUSu do ubezpieczenia chorobowego?

#89190 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 03 kwiecień 2012 - 08:59 w ZUS i Płace

A możesz wyjaśnic dlaczego ? Nie znam się na tym.

#89118 koniec umowy na czas określony a zwolnienie lekarskie

Napisano przez hania w 02 kwiecień 2012 - 21:18 w ZUS i Płace

Mam pytanie: do końca grudnia byłam na urlopie wychowawczym i również z końcem roku rozwiązałam umowę z pracodawcą za porozumieniem stron. W styczniu zostałam zatrudniona w innej firmie na okres próbny na 1/2 etatu.Jestem na L-4 od 15.02.2012. Umowa zakończyła się 31.03 i nie została przedłużona. Czy mimo krótkiego zatrudnienia mogę starać sie o swiadczenia chorobowe z ZUSu ponieważ mój (były już) pracodawca nie wypełnił jeszcze druku ZUS Z-3? Czy orginał L-4 należy przesłać do ZUS-u?