Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika M&M Księgi Rachunkowe

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez M&M Księgi Rachunkowe (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-kwiecień 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#1948157 Ile płacicie za księgowość?? (bez nazw biur)

Napisano przez M&M Księgi Rachunkowe w 26 styczeń 2016 - 10:01 w Mój Inforek

Oj stawki są bardzo różne - widziałem oferty od 9 zł za 1 dokument w pełnej księgowości do 20 zł .. Wydaje mi się, że cena nie powinna być głównym wyznacznikiem. Liczą się ludzie, terminowość i zaufanie. 

Powodzenia 

#1947905 zatrudnić pracownika czy outsourcing

Napisano przez M&M Księgi Rachunkowe w 25 styczeń 2016 - 12:01 w Biuro rachunkowe

Wszystko zależy jaki obrót ma firma i czy może sobie pozowlić na księgową. Czasy idą w outsourcing ze względu na mniejsze procedury niż przy zawieraniu umowy o pracę. Druga sprawa to dostępność praktycznie 24/h 7 dni w tygodniu. Nie ma sytuacji, że zbliża się rozliczenie i księgowa chora itp. 
Następna sprawa - odpowiedzialność. 

#1947903 Własne biuro rachunkowe

Napisano przez M&M Księgi Rachunkowe w 25 styczeń 2016 - 11:58 w Biuro rachunkowe

Znacznie łatwiej teraz z założeniem niż to było kilka lat temu - nie trzeba iść do Urzędów i składać druków - wszystko można zrobić online w 1 h. Ba nawet podpisów już nie trzeba składać w Sądzie - zmiany idą w lepszą stronę. 

Powodzenia

#1947900 księgowość małej spółki

Napisano przez M&M Księgi Rachunkowe w 25 styczeń 2016 - 11:55 w Biuro rachunkowe

Zapraszam Pani Magdaleno do zapoznania się z naszym cennikiem - ceny jak najbardziej do negocjacji.

Cennik  - http://www.ksiegi-ra...kowe.com/cennik

Pozdrawiam

#1947893 Biuro rachunkowe czy księgowa?

Napisano przez M&M Księgi Rachunkowe w 25 styczeń 2016 - 11:47 w Biuro rachunkowe

Dla małej firmy myślę, że najlepsze jest skorzystanie z zewnętrznego Biura Rachunkowego ze względu na znacznie mniejsze koszty prowadzenia księgowości niż zatrudnianiu księgowej. Większym firmom bardziej opłacalne będzie zatrudnienie 1-2 księgowych , aczkolwiek spora część firm przechodzi na outsourcing - jest szybciej i bez zobowiązań - bynajmniej nie takich jak przy zatrudnieniu. 

Pozdrawiam