Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika b.majcher

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez b.majcher (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 26-styczeń 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2038122 Monitor mi wysiadł, poszukuję nowego

Napisano przez b.majcher w 23 maj 2017 - 12:02 w Różne tematy

Padł mi mój monitor, chyba ze starości. Jestem zmuszona wziąć (u siebie samej) kilka dni wolnego. Komputer działa bez zarzutu, potrzebuję więc nowego monitora. Pytanie - jakiego? Nie wiem na jakie parametry zwrócić uwagę. Wiem tylko tyle, że chciałabym, by był duży, bo właśnie ten, który się zepsuł miał 22" i doszłam do wniosku, że skoro już kupuję nowy to chciałabym sobie jednak sprawić coś większego i odczuć "przeskok cywilizacyjny" ;-) Dlatego jeśli ktokolwiek z Was ma coś godnego polecenia i dobrego w sam raz dla księgowej to proszę o informacje, ale im szybciej tym lepiej, bo chciałabym już go zamawiać, żeby nie robić sobie zbyt długiej przerwy. Z góry dzięki!

#1984197 Finansowanie nowej firmy

Napisano przez b.majcher w 26 sierpień 2016 - 12:30 w Zakładanie firmy

Oczywiście, nawet młoda i mała firma może ubiegać się o pożyczkę społecznościową. Polecam Ci się przyjrzeć temu, co oferuje CapitalClub, bo wychodzi naprzeciw właśnie firmom. Być może to Cię zainteresuje i przekona.

#1983997 Przewra na lunch czy obiad

Napisano przez b.majcher w 25 sierpień 2016 - 11:58 w Firmy, produkty i usługi

A jaka lokalizacja? Jeśli jesteś z Warszawy to mogę Ci polecić Sushiberry. Bywam od czasu do czasu, bo pracuję niedaleko. Bardzo przyjemny lokal, do tego ma ofertę lunchową w rozsądnej cenie, obsługa zawsze uśmiechnięta - aż chce się tam chodzić. Czyściutko, schludnie i co najważniejsze - pyszne sushi, ale nie tylko, zupy też mają smaczne.