Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zawartość użytkownika oxana

Odnotowano 11 pozycji dodanych przez oxana (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 19-wrzesień 20 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2232243 Medycyna estetyczna w Warszawie

Napisano przez oxana w 05 maj 2021 - 11:07 w Zdrowie

Magiczna Klinika, w zespole mają bardzo dobrych, doświadczonych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży. Wykonują wiele zabiegow, które są obecnie popularne i skuteczne, korzystają z nowoczesnego sprzętu. Uważam, że warto tym bardziej, że przyjmuja w różnych miejscach w PL, także nie trzeba jechać daleko, bo oni przyjeżdżają do nas.

 

Dobra opcja, też polecam z nimi współpracę.




#2227712 Liposukcja brzucha w Krakowie

Napisano przez oxana w 21 marzec 2021 - 18:33 w Zdrowie

To chyba najcześciej wykonywany zabieg wśród Pań serio, co druga moja koleżanka mówi o liposukcji, ja bym się zdecydowała ale na laserową.




#2224922 Przeszczep włosów

Napisano przez oxana w 25 luty 2021 - 23:29 w Różne tematy

W przypadku łysienia genetycznego nie ma rady, albo przeszczep włosów, albo trzeba się pogodzić z ich utratą i tyle w temacie. teraz jest dużo nowoczesnych metod transplantacyjnych, także warto spróbowac jak się ma duże kompleksy z powodu utraty włosłów no i jak się na budżet na takie rzeczy. Warto sobie sprawdzić zabieg Artas iX, na o nim poczytać na przeszczep-wlosow-artas.pl.




#2214756 Co jeść aby schudnąć?

Napisano przez oxana w 23 listopad 2020 - 08:57 w Zdrowie

Wiem, że na portalu http://e-chuda.plmożna znaleźć sporo ciekawych porad i wskazówek na temat tego, jak schudnąć, także do nich warto zajrzeć. Dieta to podstawa, trzeba po prostu przyjmować mniej kalorii. Nie jest łatwo,ale można się z czasem przyzwyczaić do nowej diety.  




#2214754 Słaba odporność dziecka. Jak zwiększyć

Napisano przez oxana w 23 listopad 2020 - 08:53 w Zdrowie

Dieta, dieta i jeszcze raz dieta, poza tym regularne treningi. Moim zdaniem mamy ogromny wpływ na swoje zdrowie, trzeba być jednak świadomym tego, co jeść i wybierać naturalne, ekologiczne produkty. Na portalu http://e-chuda.pl znajdziecie dużo porad, cennych informacji dotyczących zdrowia, diety, medycyny, warto zajrzeć.




#2214753 Poprawienie stanu zdrowia

Napisano przez oxana w 23 listopad 2020 - 08:48 w Zdrowie

Ważna jest dieta i aktywność fizyczna to taka podstawa, żeby móc zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Uważam, że to dwie zdecydowanie najważniejsze kwestie. Trzeba unikać przetworzonych potraw, jeść dużo owoców oraz warzyw.Na portalu http://e-chuda.plmożna znaleźć sporo przydatnych wskazówek.




#2214752 Dbacie o zdrowie w firmie?

Napisano przez oxana w 23 listopad 2020 - 08:44 w Różne tematy

Jeżeli chodzi o dbanie o zdrowie to według mnie bardzo ważną kwestią jest dieta. Od niej tak naprawdę zależy jak się czujemy i funkcjonujemy na co dzień, a także jak będzie wyglądać nasze zdrowie w przyszłości. Zajrzyjcie sobie na stronę http://e-chuda.pl tam jest sporo przydatnych porad i wskazówek dotyczących zdrowia, podpowiedzi medycznych.




#2208886 Podłoga sosnowa - jak wytrzymała?

Napisano przez oxana w 29 wrzesień 2020 - 09:59 w Wnętrza

Uważam, że całkiem ciekawym rozwiązaniem jest podłoga z desek z litego drewna warstwowego. Ono jest bardzo solidne, pierwsza warstwa to sklejka z drewna liściastego, natomiast warstwa użytkowa jest dębowa. Wiem, że firma http://budnik.com.pl posiada takie deski w ofercie, ceny mają konkurencyjne, potrafią fachowo doradzić.




#2208158 Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe

Napisano przez oxana w 22 wrzesień 2020 - 14:41 w Budowa i remont

Uważam, że deski podłogowe warstwowe będą zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, mają dobre właściwości, nie pracują tak jak lite drewno, mają dobre parametry akustyczne, są stabilne. Jak szukacie dostawcy desek podłogowych, warto wziąć pod uwagę  http://budnik.com.pl mają dobre ceny i co najważniejsze dobrej jakości towar. 




#2207141 Tabletki odchudzające

Napisano przez oxana w 11 wrzesień 2020 - 16:21 w Różne tematy

Tabletki odchudzające nie są sposobem na zgubienie zbędnych kilogramów po prostu mogą nieco przyśpieszyć przemianę materii i nieco podkręcić metabolizm i to wszystko. Ważne jest to, aby nie przekraczać kaloryczności, którą trzeba ustalić najlepiej z dietetykiem. Poczytajcie sobie na temat diety i suplementacji na stronie http://e-chuda.pltam znajdziecie więcej szczegółowych informacji.




#2207098 Dobra dieta

Napisano przez oxana w 11 wrzesień 2020 - 11:00 w Różne tematy

Dobra dieta jest ważna dla utrzymania zdrowia, dobrego samopoczucia,ale również utrzymania prawidłowej masy ciała. Sprawdźcie sobie stronę http://dietetyczka.netmoże ktoś z Was będzie zainetresowany tematem. Znajdziecie tam sporo porad, wskazówek, informacij na temat suplementacji itp.