Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika ewaewa

Odnotowano 56 pozycji dodanych przez ewaewa (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 24-styczeń 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#1945694 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 15 styczeń 2016 - 12:04 w Prawo cywilne

Proponuję napisać do tych oszustów, że przesyłanie przez nich dalszych pism czy wydzwanianie uznamy za uporczywe nękanie tj. stalking i powiadomimy o tym Prokuraturą - art. 190a kodeksu karnego. Oraz należy poczekać na decyzję UOK i K i nic nie wpłacać. Drogie Panie nie bądzcie naiwne i nie bójcie się.  

A na jaki adres, skoro żaden nie istnieje?

#1945337 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 14 styczeń 2016 - 11:40 w Prawo cywilne

Hej jestem w tym tak jak wy tylko ze do mnie dzwonili już setki razy,przed świętami Wyslalam im 60 zł bo tak sie umowilam i co i pieniądze wróciły do mnie po tygodniu masakra jakas a teraz wysyłają mi pisma z kancelarii windykacji sądowej chyba pójdę w końcu na policję

To jeszcze nie poszłaś? Kasa wróciła, bo blokujemy gnojowi rachunki i dlatego zmienia banki. Trzeba jemu i jego mamuśce odcinać "system zasilania" - niech czuje nasz (i policji) oddech na swoich plecach, a w końcu dojdą z mamuśką do ściany! Zgłoś to na policję jak najszybciej - im nas więcej, tym szybciej się im do tyłków dobiorą i będziemy miały wreszcie spokój.

#1945225 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 13 styczeń 2016 - 21:03 w Prawo cywilne

dziewczyny jak dzwonią do was z tej niby windykacji z zastrzeżonego to se zablokujcie numery zastrzeżone,szkoda nerwów,ja tak zrobiłam i mam spokój, a jak już koniecznie chcecie z nimi gadac to absolutnie się nie zgadzajcie na spłate "długu" chocby wam nie wiem jak wmawiali waszą "trudną sytuacje" i rozkładali dobrotliwie na raty, bo jak powiecie tak to uznacie swój dług i będą was potem szantażować

Ja też zastrzegłam, ale podobno windykatorzy nie tylko dzwonią z zastrzeżonych: jeden ktoś podał wcześniej jako 573 143 443 i drugi 799 598 814. Ja poinformowałam o tych numerach policję, żeby sprawdzili do kogo należą ... i będzie kolejny dowód "w sprawie".

#1945147 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 13 styczeń 2016 - 13:54 w Prawo cywilne

DZIEWCZYNY NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA COKOLWIEK MÓWIONE PRZEZ TYCH OSZUSTÓW!
POSŁUGUJĄ SIĘ FAŁSZYWYMI KANCELARIAMI, W MOIM PRZYPADKU SPRAWA TRAFIŁA DO ADWOKATA, PONIEWAŻ TO SĄ ZASRANI WYŁUDZACZE!!
JA RÓWNIEŻ ODESŁAŁAM TO BADZIEWIE NIEROZPAKOWANE W PRZECIĄGU 6 CZY 7 DNI. DO DZIŚ DZWONIĄ WYSYŁAJĄ PISMA Z PODMIOTÓW KANCELARII, PSEUDO WINDYKACJI SĄDOWEJ.
JEST STRONA NA FB, "OSZUKANI PRZEZ IMPERIA CORPORATION". TAM WSZYSTKO WYJAŚNIAJĄ.
NICZEGO NIE PŁAĆCIE!!! ABSOLUTNIE! KAŻDA ICH FAKTURA JEST FAŁSZYWA! 

to już dawno wiemy ... ale TRZEBA TO ZGŁASZAĆ NA POLICJĘ  I DO PROKURATURY, bo im więcej takich zgłoszeń dostaną, tym mniejsza szansa na umorzenie o, szybciej gnoja złapią i będzie też odpowiadał z innego artykułu niż w przypadku zgłoszenia indywidualnego. Samo "nie płaćcie" nie załatwia sprawy!

#1945145 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 13 styczeń 2016 - 13:48 w Prawo cywilne

Witam do mnie dzwonili z numeru 799598814

fajnie, to już mamy dwóch gnojków do namierzenia ...

#1945026 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 12 styczeń 2016 - 22:20 w Prawo cywilne

Nie moja droga, właśnie dzwonili z nr 573 143 443 wiec nie tylko z zastrzeżonego..

Świetna wiadomość! - wobec tego jutro informuję "swoją" policję i przekazuję im ten numer jako numer windykatora, co ułatwi namierzenie gnojków.

#1944977 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 12 styczeń 2016 - 16:45 w Prawo cywilne

Do mnie próbowali się dodzwonić w pt z nru 22  417 11 62, a że nie odbieram połączeń z numerów stacjonarnych to znowu zaczynają dzwonić z zastrzeżonego

to jest numer Expandera - nachalna reklama finansowa. Obarowi "windykatorzy" dzwonią tylko z zastrzeżonego, więc najlepiej sobie prywatne zablokować i będzie święty spokój. A tzw. międzyczasie - napisać zawiadomienie do prokuratury bądź udać się na policję i ZGŁASZAĆ - im więcej z nas to zrobi, tym szybciej mu się do d.. dobiorą i wtedy to już naprawdę będziemy miały spokój.

#1944762 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 11 styczeń 2016 - 22:19 w Prawo cywilne

U mnie dokładnie tak samo. Zastanawiam się, czy zgłosić to na policji, czy dać sobie spokój.

.. no to zastanawiaj się dalej i czekaj aż windykator zapuka ci do drzwi ... 

#1943891 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 07 styczeń 2016 - 16:25 w Prawo cywilne

Dostałam dzis wezwanie do załaty na kwote137,90 zł Co mam z tym zrobic ,gdzie sie udac? pomozcie!!!

ręce opadają .. to jest już 113 strona poświęcona temu "co z tym zrobić i gdzie się udać" ... weź kobito se przeczytaj chociaż kilka wcześniejszych postów, to będziesz wiedziała!

#1943593 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 06 styczeń 2016 - 12:51 w Prawo cywilne

Ja po tym jak zgłosiłam do prokuratury sprawę, byłam już na policji żeby złożyć zeznania. Dowiedziałam się że dobrze znają sprawe i odniosłam wrażenie, że bardzo poważnie ją traktują, więc jestem dobrej myśli. Do tych, które jeszcze nie zgłosiły zawiadomienia do prokuratury- piszcie, zgłaszajcie, nawet jeśli wydaje się wam ze jedno zgłoszenie nic nie znaczy. Znaczy bardzo wiele, bo w skali kraju są ich tysiące. Niektóre z was piszą: "na razie nie płacę, zobaczę co będzie, mam nadzieję że przymkną tego oszusta". Tylko kto go przymknie, jak nikt nie będzie tego zgłaszał. To tak jakby na ulicy ktoś wyrwał ci torebkę i zaczął uciekać, a ty stoisz, nic nie robisz, nie krzyczysz i "masz nadzieję", że ktoś go złapie. Tylko kto ma go złapać, jak nikt go nie goni, bo nie wie, że ktoś ukradł ci torebkę. Może być i tak że nikt się nie ruszy, ale jest też szansa że ktoś zaalarmowany krzykiem podstawi nogę uciekającemu zlodziejowi. Zgadzam się z Milką, że oszustwo to trzeba zdusić w zarodku. Bo czarnych scenariuszy może być kilka. Nie ma co się dziwić, że wymiar sprawiedliwości funkcjonuje u nas jak funkcjonuje, skoro udajemy, że nie widzimy otaczającego nas zła. Mało tego, co niektóre z was udają, że nie widzą zła które dotyka je same. Wmawiacie sobie że ten oszust jest niegroźny, przysyła wam pisma bez podpisów i pieczęci, taki żartowniś, fetyszysta od damskiej bielizny. Przemyślcie to. Natomiast do tych, które dostały informację o odmowie wszczecia postępowania- składajcie odwołanie od tej decyzji. Jak to nie pomoże to do samego ministerstwa sprawiedliwości trzeba będzie pisać.

Mądrze napisane! Ja też zgłosiłam do prokuratury i byłam zeznawać na policji, która JEST zainteresowana sprawą, tylko skoro większość z was jedynie utyskuje i czeka, to czym tu się tak naprawdę interesować? Że jakiś młotek oszukał kilka lasek? Zrozumcie wreszcie, że im więcej dziewczyn sprawę zgłosi zamiast pisać, jak to "olewa, śmieje się i czeka", tym szybciej policja uświadomi sobie skalę oszustwa. Sprawa sama się przecież nie rozwiąże. Pozbędziemy się tego wrzoda, ale policji trzeba pomóc - ruszcie się i idźcie składać zawiadomienia, a policja już będzie wiedziała co dalej. Przecież wszystkim nam chodzi o jedno i to samo ...

#1942492 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 30 grudzień 2015 - 21:44 w Prawo cywilne

pytanie ile potrzebują osób, aby coś zrobić, co to w ogóle za tłumaczenie, że musi być nas więcej, sprawa była wielokrotnie poruszana w telewizji, wiele osób pisało do rzecznika do prokuratury i dalej jest wszystkiego za mało?

Po pierwsze, tu nie chodzi o liczbę osób ani tłumaczenia komukolwiek czegokolwiek, tylko o zwykłe przepisy prawa, a po drugie - reportaże w telewizji nie mogą stanowić podstawy do wszczęcia postępowania. Jeśli chcemy mieć spokój (a przecież chcemy), musimy coś z tym zrobić, czyli pomóc "organom" w znalezieniu tego gnojka i zakończyć jego majtkowe praktyki.

#1942353 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 30 grudzień 2015 - 12:31 w Prawo cywilne

a czy ktoś kto coś z tym zrobił: napisał do prokuratury, złożył zeznanie na policji lub  u Rzecznika Praw Konsumenta dostał jakąś odpowiedź co zostało w tej sprawie zrobione . Pytanie czy jest sens coś robić skoro tak ważne pisma przychodzą zwykłym listem, firma w ogóle nie istnieje, a podawane numery telefonów nie odpowiadają?

Tak, ja napisałam zawiadomienie do prokuratury, która skierowała sprawę na policję, a ta wezwała mnie w celu złożenia zeznań. Mają kontaktować się z innymi komisariatami i jest nadzieja, że coś się ruszy. Wcześniej oczywiście sprawę skierowałam do Rzecznika. To, że "pisma przychodzą zwykłym listem, firma w ogóle nie istnieje, a podawane numery telefonów nie odpowiadają" nie znaczy, że gnoja nie można namierzyć. Policja i prokuratura dysponują odpowiednimi środkami, ale nie mogą ich użyć skoro wciąż duża liczba dziewczyn nadal koncentruje się tylko na "olać", albo "ło-la-boga, co ja biedna teraz mam zrobić, pomóżcie". Brak reakcji jest przyzwoleniem dla tego gnoja na kontynuowanie tego co robi.

#1942321 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 30 grudzień 2015 - 10:23 w Prawo cywilne

dziewczyny, nie przejmujcie sie, jest tu napisane nieraz, żeby nic nie robić, nic nie płacić, niczym się nie przejmować.

nie mają żadnych dowodów na to, że odebrałyście te majty, ja się nie przejmuje, nic nie płace, każdy papierek wyrzucam od razu do pieca.

Dziewczyny, nie chodzi o to, żeby "nic nie robić, nic nie płacić, niczym się nie przejmować", tylko o to, żeby tego gnoja DOPAŚĆ. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć? Jak nic nie będziecie robić, to za chwilę gacio-oszust zacznie może wysyłać ekipy swoich "windykatorów" do naszych domów i zastraszać fizycznie. O to wam chodzi? Przestańcie sprawę zlewać albo biadolić i ruszcie się wreszcie (te, które tego jeszcze nie zrobiły) składając zawiadomienie do prokuratury, albo na policję i pomóżcie im podając wszystkie dane i informacje, które pomogą złapać tego złodzieja. Namierzyli tego łobuza od preparatów odchudzających czy czegoś podobnego, namierzą i tego, ale trzeba coś w tej sprawie robić, a nie biadolić czy olewać.

#1933225 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 08 listopad 2015 - 14:24 w Prawo cywilne

Co w takim piśmie trzeba zawrzeć bo siedzę i nie wiem od czego zacząć. Może jakaś podpowiedź.

zobacz post 1781 na górze - tam ktoś napisał coś na ten temat

#1933201 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 08 listopad 2015 - 09:45 w Prawo cywilne

A mnie się wydaje, że oni nawet nikogo nie zatrudniają. Podobno to synuś z mamusią prowadzą tę "firmę". Taki rodzinny interesik biggrin.png

no to w takim razie mamusia może być dumna z synusia ...

#1933077 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 06 listopad 2015 - 21:17 w Prawo cywilne

Zobacz w necie dzisiejsze fakty RMF FM " bielizna w abonamencie " :-)

W ub. roku UOKiK najpierw się "przyglądał", teraz "ma zamiar skierować ...", a za dwa albo trzy lata przeczytamy, że "jest w trakcie kierowania sprawy do odpowiednich organów" ... a złodziej już drugi rok okrada uczciwych ludzi i śmieje się naszemu systemowi w twarz.

Nie wiem jak Wy, ale ja składam zawiadomienie do prokuratury.

#1933007 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 06 listopad 2015 - 14:09 w Prawo cywilne

#tematdlauwagi

dziewczyny, z całym szacunkiem, ale ani TVN Uwaga, ani Polsat interwencja nie mają mocy sprawczej, żeby dopaść to całe towarzystwo gówniarzy windykatorów z ich prezeskiem, który od dwóch lat bezczelnie i bezkarnie okrada uczciwych ludzi. Pokażą, pogadają i koniec. Polsat dał ostatnio którejś dziewczynie ... numer telefonu do prawnika. Moc sprawczą w ściganiu przestępców ma prokurator i policja i tylko oni mogą z tym gnojkiem zrobić raz na zawsze porządek. Trzeba się więc do nich zwrócić wysyłając stosowne zawiadomienie.

#1932905 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 06 listopad 2015 - 09:24 w Prawo cywilne

Dziewczyny, zablokowałam przychodzące numery prywatne, to teraz gnojki dzwonią z numeru 223672463 (dziś o 7:40) i się wyłączają. Numeru nie byłam w stanie ustalić w necie.

#1932880 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 05 listopad 2015 - 22:51 w Prawo cywilne

Mam zamiar również napisac do Radomia i sprawdzic czy w ogóle sprawdzają skrzynkę i czy czytaja pisma

JO, policja już tam podobno była (to jest normalny sklep meblowy) i nikt o niczym nie wie. A pism nie ma co wysyłać, bo wszystkie wracają.

#1932879 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 05 listopad 2015 - 22:43 w Prawo cywilne

Dzwoniła do mnie pani Magdalena Kleszcz z firmy Ceron z zapytaniem czy zapłacę należność.
Dowiedziałam się tyle, że firma T2C zakończyła promocję w Polsce i się już zawinęła a dług oddała do Szwajcarskiej firmy Ceron. Poprosiłam o przesłanie umowy do mnie ponieważ nie przypominam sobie abym cokolwiek zawierała.
Powiedziała mi, że umowa została zawarta telefonicznie i posiadają nagranie tej rozmowy i to wystarczy aby umowa była ważna wg prawa. Wg niej oczywiście ponieważ twierdzi, że nagranie jest nośnikiem trwałym. Powoływała się na kodeks cywilny artykuł 354 z 30 maja 2014r, który nie jest na temat zawierania umów. I nie może oczywiście mi jej przedstawić i będę miała możliwość wysłuchania jej podczas procesu. Straszyła mnie oczywiście sądem i tym, że mam ostatnią szansę na zapłacenie, inaczej trafię na listę dłużników. Firma Ceron ma numer RMI 70551.
Zapisałam sobie nazwisko tej pani, ale coś wydaje mi się nieprawdziwe.

Tych tele-windykatorów za to co robią i mówią też prokurator powinien capnąć .... przecież oni doskonale wiedzą, co robią.

#1932789 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 05 listopad 2015 - 16:01 w Prawo cywilne

Eliza podsuń pytanie Panu redaktorowi, aby uświadomił tego idiotę, czy zapoznał się z nowelizacją ustawy o prawach konsumenta, która weszła w życie 25 grudnia 2014?  ... a dla Wszystkich Pań www. legio24 .pl/ koniec-z-zawieraniem-umow-przez-telefon/ ... TO DOKŁADNIEJSZE ...www. infor. pl /prawo/umowy/inne-umowy/703396,Czy-umowa-przez-telefon-jest-wazna.html ... 

to też niech ten idiota sobie przeczyta (usuwamy spacje) http://www. konsumenci. org/ aktualnosci, przesylka-z-darmowa-bielizna- placic-czy-nie-placic, 179

#1932770 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 05 listopad 2015 - 14:39 w Prawo cywilne

Kaska naprawde nagrywalas? Potrzebujemy nagran dla dziennikarza z lodzi, który robi reportaż

Czy to będzie już ten reportaż, jak łapią złodzieja i wsadzają go za kratki razem z tą jego ekipą przygłupiastych tele-windykatorów typu Olga czy Jarosław, o których mowa poniżej?

#1932652 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 05 listopad 2015 - 09:51 w Prawo cywilne

On ma dziś przejrzeć te papiery z prawnikiem i będzie o tym w programie. Wczoraj był ten temat poruszany w TV Katowice i porażka, zresztą zobaczcie same,wynika z tym go że" umowa to umowa":-( ja telefon miałam przed25 grudnia to co mam opłacić jak nawet nie wiedziałam że umowę zawieram? Chodzi o to by pokazać ,że ten proceder jest celowo tak prowadzony byśmy nie wiedzilay o co chodzi,że wprowadzają w błąd i nie chodzi tu o sprzedaż bielizny tylko o wyłudzenie pieniędzy.Zglaszajcie to kobiety na policję i do prokuratury,BO spokoju nigdy mieć nie będziecie,ta firma ma wasze dane osobowe i już podobno inny towar wciskaja oraz inaczej się nazywają.

.. teraz może staniczki ... żeby było do kompletu z tymi gaciami. A poważnie - dziewczyny, tylko prokuratura, ponieważ tylko na wniosek prokuratury bank ma obowiązek ujawnić dane właściciela rachunku, dowiedzieć się od operatorów co to za zastrzeżony numer do nas wydzwania, itp. itd. a jak to ustali, dopadnie gada.

#1932083 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 03 listopad 2015 - 11:55 w Prawo cywilne

Wydaje mi się że do tego potrzeba jeszcze numer i serię dowodu osobistego

Tak jest. Pesel to dużo, ale jeszcze nie wszystko ...

#1932081 Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Napisano przez ewaewa w 03 listopad 2015 - 11:52 w Prawo cywilne

Jeżeli ktoś będzie zgłaszał sprawę do prokuratury, w jednym z ogólnodostępnych wypisów KRS znalazłem pesel typa:

OBARA TOMASZ KAROL
Numer PESEL  92101904219

O, to niedawno miał urodziny. Szkoda, że znam jego adresu ..