Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zawartość użytkownika lemoniad

Odnotowano 22 pozycji dodanych przez lemoniad (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 19-wrzesień 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2204993 Ile kosztuje wynajęcie detektywa?

Napisano przez lemoniad w 21 sierpień 2020 - 08:19 w Finanse

nie zostało doprecyzowane o jaką sprawę chodzi... tak czy siak ja moge polecić agencję detektywistyczną Abital z Warszawy. Świetni ludzi - bardzo konktaktowi a przy tym profesjonalni. Jesli ktoś coś przeskrobał to na pewno znajdą na to dowody.

#2183215 Auto z pazurem jakie wybrać?

Napisano przez lemoniad w 06 luty 2020 - 08:10 w Samochody używane

a może toyota land cruiser? to jest naprawdę mocny sprzęt. A przy tym idealny i do miasta i na jakieś wycieczki poza miasto. Do tego duży, pojemny bagażnik. Zerknij sobie na ofertę wyprzedażową rocznika własnie w Carolina Toyota Wola. Teraz to pewnie dostaniesz u nich ten samochód za naprawdę niezłą cenę

#2183214 samochód za gotówkę czy leasing

Napisano przez lemoniad w 06 luty 2020 - 08:07 w Rachunkowość

też w fimie mamy duzo przejazdów, był pomysł auta ale koszt jak dla młodej firmy za duży. Na razie zamawiamy w freeNow i jest ok, tanio i nie mamy problemów. Mają sporo aut i kierowcy są spoko.

może zerknij sobie na ofertę leasingową w salonie Carolina Toyota Wola. Oni mają naprawdę korzystne warunki dla firm na leasing

#2183213 Wyprzedaże roczników - gdzie szukać dobrych ofert?

Napisano przez lemoniad w 06 luty 2020 - 07:44 w Premiery, nowe auta

to już szukaj w konkretnych salonach ofert wyprzedażowych. Co roku w salonie Carolina Toyota Wola mają atrakcyjne oferty z wyprzedaży roczników, ale to musisz jeszcze chwile na to poczekać :)

i teraz własnie nadszedł ten moment! :) teraz w Carolina Toyota Wola mają wyprzedaż rocznika i te ich rabaty to serio są imponujące!

#2183077 Szkolenia z makijażu permanentnego

Napisano przez lemoniad w 04 luty 2020 - 20:30 w Różne tematy

jeśli chodzi o szkolenia z makijażu permanentnego to ja ci mogę polecić tylko te u Marzeny Kotowskiej w Perfect Glamour. Są bardzo dobrze przygotowane pod wzgledem merytorycznym, ale tez organizacyjnym (chociażby zapewniony ciepły posiłek podczas szkolenia). No i samo Perfect Glamour ma renomę, więc mają od nich certyfikat to już o Tobie dobrze świadczy :)

#2182222 PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

Napisano przez lemoniad w 29 styczeń 2020 - 07:49 w Różne tematy

Jeżeli chodzi o zarządzanie magazynem to moim zdaniem nie ma lepszego systemu jak WMS.  System WMS  jest bezawaryjny i przeznaczony dla  średnich i dużych magazynów u możliwość wglądu mobilnego np.: dla handlowców w trasie. Do takich działań warto podjąć współpracę z firmą http://www.ekspert.biz/

#2176246 Obsługa prawna

Napisano przez lemoniad w 06 grudzień 2019 - 14:29 w Prawo dla firm

w dzisiejszych czasach każda firma powinna mieć obsługę prawną. To jest wręcz podstawowa sprawa według mnie i każdy poważny przedsiębiorca to potwierdzi. Trzeba jednak znaleźć dobrą, wiarygodną kancelarię jak na przykład kancelaria GESSEL https://gessel.pl/. Bo należy pamiętać że kancelaria kancelarii nierówna i można trafić na osoby z małym doświadczeniem i potem wpakować się w jakieś kłopoty

#2175919 prezent na święta

Napisano przez lemoniad w 03 grudzień 2019 - 23:28 w Pozostałe (off topic)

gadzety elektroniczne to zawsze dobry prezent :) Ja w tym roku swojej dziewczynie dam smartwatcha Garett. Sama się przymierzała do jego zakupu więc ją uprzedziłem:)

#2172276 Kupno auta na firmę leasing czy gotówka

Napisano przez lemoniad w 03 listopad 2019 - 15:23 w Działalność gospodarcza

jeśli ktoś chce kupić samochód na firmę to tutaj najlepszym rozwiązaniem jest leasing i to w salonie carolina toyota wola. Takie jest moje zdanie. Przede wszystkim wszystko jest sprawnie załatwiane, a do tego warunki są uczciwe. no i jakie samochody do wyboru! :)

#2172273 Wideorejestrator

Napisano przez lemoniad w 03 listopad 2019 - 14:22 w Car audio, gadżety, tuning

z własnego doświadczenia mogę ci polecić kamerkę Garett. Sam mam model Road 3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Kamerka ma ładny obraz, wszystko wyraźnie widać, a do tego jest banalna w obsłudze. No i plus za cene :)

#2172272 doposażenie auta

Napisano przez lemoniad w 03 listopad 2019 - 14:11 w Car audio, gadżety, tuning

teraz to podstawową rzeczą w samochodzie jest kamerka samochodowa. Ja ci mogę polecić kamerki Garett - dobra jakość i cenowo też nieźle stoją. Ja mam model Road 3 i przy takim codziennym użytkowaniu się sprawdza

#2171422 Top 10: Samochody na wakacje. Pojemne, oszczędne i tanie!

Napisano przez lemoniad w 27 październik 2019 - 18:08 w Komentarze artykułów

no a co z Toyotą? Przecież C-HR będzie idealny na wakacyjne wojaże. Warto umówić się na jazdę próbną np w salonie Carolina Toyota Wola i zobaczyć jak samochód się sprawdza. Według mnie: bajka :)

#2171129 Specjalista prawa gospodarczego

Napisano przez lemoniad w 24 październik 2019 - 13:32 w Prawo gospodarcze i handlowe

ja ci mogę polecić kancelarię z Warszawy, ale mimo że kawałek do nich masz to uwierz mi – warto. Kancelaria GESSEL ma doświadczenie w sprawach z prawa handlowego, fuzjach, przejęciach i generalnie jeśli chodzi o działania dla firm https://gessel.pl/ob...-praktyk/wstep/. Mają ogromne doświadczenie w tym temacie i pracują u nich najlepsi z najlepszych.

#2169644 Ile kosztuje serwis samochodu z instalacją LPG?

Napisano przez lemoniad w 10 październik 2019 - 14:47 w Komentarze artykułów

i tak w ostatecznym rozrachunku posiadanie LPG bardziej się opłaca. Jest ekonomicznie i ekologicznie. Tutaj jest więcej na te temat https://www.motorytm...mochodzie-39199

#2168776 co lepsze? i30 czy ceed?

Napisano przez lemoniad w 02 październik 2019 - 19:55 w Premiery, nowe auta

żaden z powyższych. Ja stawiam na Toyotę :) i tobie też bym radził. A jeśli nie chcesz jakoś szczególnie przepłacać to poszukaj fajnego używanego modelu w salonie Carolina Toyota Włochy

#2168775 Toyota: Yaris - opinie kierowców

Napisano przez lemoniad w 02 październik 2019 - 19:54 w Toyota

Toyota Yaris to klasyka, nie bez powodów były wybierane do ośrodków szkolenia kierowców. Te samochody są niemal nie do zajechania :) a przy tym ich ceny, szczególnie tych używanych modeli są niezłe. Wystarczy sobie zerknąć na ofertę salonu Carolina toyota Włochy

#2168774 dobry warsztat

Napisano przez lemoniad w 02 październik 2019 - 19:53 w Naprawa

jeśli szukasz dobrego serwisu to zgłoś się do salonu Carolina Toyota Włochy. U nich naprawy są wykonywane terminowo i mają dobrych fachowców.

#2168625 hybryda od Lexusa

Napisano przez lemoniad w 02 październik 2019 - 06:13 w Premiery, nowe auta

byłem na jeździe próbnej w salonie Carolina Toyota Wola i jeździłem hybrydą rav4 :) no powiem wam że doznania nie z tej ziemi. Jazda tym samochodem to była czysta przyjemność. także jesli chodzi o hybrydy to ja jestem na tak :)

#2168623 Nowe auto

Napisano przez lemoniad w 02 październik 2019 - 06:11 w Premiery, nowe auta

jesli miałbym ci polecić nowy samochód to ja bym tutaj stawiał na Toyotę. Dobry stosunek jakości do ceny - tak po prostu. Samochody są niemal bezawaryjne. A jeszcze w salonie Carolina Toyota Wola to mają sporo różnego rodzaju promocji itp cały czas więc zerknij sobie do nich czy coś aktualnie się dzieje.

#2168622 Jaki kredyt na nowe auto

Napisano przez lemoniad w 02 październik 2019 - 06:09 w Premiery, nowe auta

kredyt na samochód? ale że kasa z banku? Przecież to jest głupota. Albo leasing albo w salonie na raty bierz. Umów się do salonu Carolina Toyota Wola i oni już ci zrobią wyliczenia, powiedzą co i jak i sam zobaczysz że u nich opłaca się o wiele bardziej niż kredyt w banku

#2167923 Lunch, najlepiej sushi

Napisano przez lemoniad w 26 wrzesień 2019 - 20:12 w Różne tematy

my często zamawiamy z Neko Sushi :) nie trzeba jakość długo czekać na dostawę, a sushi mają pierwsza klasa. Wszystko świeżutkie i estetycznie zapakowane. Muszę też przyznać, że mają niezłe ceny i fajne zestawy :) jakbym miał polecać to właśnie ich

#2164975 Koszta budowy domu w 2019 roku

Napisano przez lemoniad w 04 wrzesień 2019 - 07:01 w Budowa i remont

Bezplatne wyceny z gotowymi projektami ma też na stronce firma New-House. Proponuja nowoczesne rozwiązania, energooszczędne (tym własnie mnie do siebie od razu przekonali) no i dzialaja na całą Polske