Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika hana74

Odnotowano 19 pozycji dodanych przez hana74 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 03-grudzień 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#1941760 mieszkanie czy nieduży dom?

Napisano przez hana74 w 28 grudzień 2015 - 09:54 w Budowa i remont

Mieszkanie podobne i dom haha dobre :D Jak się mieszka w domu to ma się tą wygodę że nie ma nikogo nad głową, no i ma się swój ogródek. A tak w ogóle to jak to twoje mieszkanie wygląda że masz takie porównanie z domem ??:P

#1940754 Gdzie wybraliście mieszkanie, gdzie szukacie

Napisano przez hana74 w 18 grudzień 2015 - 07:58 w Budowa i remont

Wraz z mężem skłaniamy się do kupna mieszkania we Wrocławiu tprinwestycje.pl z rynku pierwotnego. Wydaje nam się że lepiej jednak kupić nowe mieszkanie niż używane, bo remont wyniesie tyle samo albo i więcej niż urządzenie od podstaw

#1929484 Gdzie kupić nowe lampy

Napisano przez hana74 w 21 październik 2015 - 17:06 w Wnętrza

Właśnie meble mamy już upatrzone ale potrzebujemy jeszcze dobrać lapmy niedrogie i fajne, polecacie zakupy w Ikei czy może w innych sklepach jednak?

#1912341 Najtańsze miaszkania w Polsce - w którym mieście???

Napisano przez hana74 w 12 lipiec 2015 - 10:31 w Rynek nieruchomości

Wydaje mi się że Wrocław i jego okolice też nie są jakoś drogie

#1912340 Ile kosztuje kupno mieszkania?

Napisano przez hana74 w 12 lipiec 2015 - 10:28 w Rynek nieruchomości

cena zależy od lokalizacji, wielkości mieszkania, standardzie wykończenia...   

#1911941 Zakup mieszkania

Napisano przez hana74 w 09 lipiec 2015 - 12:04 w Dom i prawo

Z tego co ja wiem od znajomych którzy kupili tam mieszkanie to różnica sięgać może nawet 100-200 tys. zł licząc na przełomie 20 lat.

#1911556 kwiaty w pokoju dziennym

Napisano przez hana74 w 07 lipiec 2015 - 14:23 w Ogród i kwiaty

w nowym smolcu. Ich wymarzone mieszkanie...cieszą się bardzo bo własne, no i bardziej przytulnie niż w bloku na nowym dworze :).

#1911524 Remont mieszkania, a konkretnie łazienki

Napisano przez hana74 w 07 lipiec 2015 - 12:51 w Budowa i remont

kupiliśmy mieszkanie w nowym smolcu i szukamy jakieś nowoczesne projekty :) gdzie szukaliście inspiracji?

#1911510 Zabawki ogrodowe

Napisano przez hana74 w 07 lipiec 2015 - 11:44 w Ogród i kwiaty

Właśnie kupujemy mieszkanie na parterze z ogródkiem ok 82 m kw w domaszczynie i mam pytanie co byście proponowali nam zainstalować dla dzieci, co by się zmieściło na takiej powierzchni, może macie jakieś pomysły, dodam też że chcielibysmy wstawić jakiś wypoczynek dla nas, huśtawkę ogrodową albo chociaż sofę. Jakby to w jakiś sposób pomogło to przesyłam link do wizualizacji jak mają wyglądać te ogródki http://www.domaszczy...ania-domaszczyn. Podstawaw to chyba jakieś panele drewniane do odgrodzenia od sąsiadów?

#1911031 kupno nieruchomości

Napisano przez hana74 w 03 lipiec 2015 - 14:20 w Rynek nieruchomości

Chodzi o Osiedle rodzinne w domaszczynie? Tłumaczyli mi to tak: jeśli w ciągu 20 lat podliczyć opłaty czynszu w budynku wielorodzinnym i porównać z mieszkaniem o takim jak wspominasz to wychodzi jakieś 200 tys. różnicy. I to w sumie jest dość logiczne. W większych inwestycjach płacony jest czynsz do którego przypisanych jest dużo elementów utrzymania (części wspólne), mają też wpływ na to różnice w podatkach itp.

#1911006 kwiaty w pokoju dziennym

Napisano przez hana74 w 03 lipiec 2015 - 13:06 w Ogród i kwiaty

jaki kwiat dobrze kupić dla kogoś do mieszkania, koleżanka zapytana co chcą na nowe mieszkanie na razie to powiedziała że jakiegoś ładnego większego kwiatka, tylko że nie mam pomysłu, a parapetówka coraz bliżej. może dziwny prezent na nowe mieszkanie, ale jak mówili nie mieli kiedy się zastanowić ani do końca rozpakować, więc później się okaże czego tak naprawdę potrzebują, a nic zielonego w domu nie mają.

#1905689 Jak szukać mieszkania w Internecie?

Napisano przez hana74 w 02 czerwiec 2015 - 17:39 w Rynek nieruchomości

Jak ja z mężem  szukałam mieszkania to normalnie poprostu szukaliśmy w google, rozglądaliśmy się po okolice, gdzie chcieliśmy kupić mieszkanie teraz bardzo dużo i dobrze się ogłaszają deweloperzy, np. nasi znajomi szukali mieszkania we Wrocławiu na Wojszycach. Znaleźli fajnie mieszkanie na Granitowej, a dużo tam i tak dotąd wybudowali mieszkań. Nie ma co najlepiej pytać, sprawdzać samemu a i tak jak się pojeździ zobaczy to swoje. 

#1905688 Czy warto kupić mieszkanie na parterze?

Napisano przez hana74 w 02 czerwiec 2015 - 17:32 w Rynek nieruchomości

Ja również mieszkanie kupowałabym na parterze, ale z ogródkiem, fajnie teraz i bardzo popularne są mieszkania poza granicami, w sumie w okolicach większych miast. Ja mieszkam pod Wrocławiem i np tam koło Długołęki wybudowali domki fajne w Domaszczynie, a wiem też że i nowa inwestycja koło Park Domaszczyn jest trochę dalej dwulokalowe budynki - osiedle rodzinne, mi sie podobają własnie te na parterze

#1905373 Jak zrobić wino?

Napisano przez hana74 w 01 czerwiec 2015 - 08:57 w Ogród i kwiaty

Mąż robił wino z pigwy- pyszne, dobre też wychodzi z winogron i porzeczki. Przepisy znalezione się sprawdzają. 

#1905371 Kwiaty które oczyszczają powietrze

Napisano przez hana74 w 01 czerwiec 2015 - 08:54 w Ogród i kwiaty

Najbardziej z tego co wiem to paprotka jest najlepsza. Wadą jej jest to że nei lubi dotykania - skręcają się jej liście, no i trzeba dbać o wigloć gleby w doniczce

#1905368 Jakie kwiaty na balkon?

Napisano przez hana74 w 01 czerwiec 2015 - 08:52 w Ogród i kwiaty

Ja na balkonie urządzam mieszanke roślin, zawsze co roku sieję bazylię, szczypior, pietruszkę, a poza tym oczywiscie kwiaty, bratki albo surfinie a na barierkę wystawiam pelargonie ale te zwisające. A no i na sam początek wiosny mam żonkile...piękne są :) 

#1905366 Kwiaty wiosenne - jakie polecacie?

Napisano przez hana74 w 01 czerwiec 2015 - 08:48 w Ogród i kwiaty

Też bym poleciła bratki, a zwłaszcza te drobne bardzo ładnie wyglądają. Poleciłabym jeszcze pelargonie np. zwisające, nie są trudne w uprawie i są wytrzymałe :)

#1905063 Rośliny - początki ogrodnictwa

Napisano przez hana74 w 29 maj 2015 - 15:01 w Ogród i kwiaty

A co powiecie na wsadzenie bambusów do ogrodu? Korzenie zabezpieczyć folią zeby nie wyrastały dalej czy jakiś inny sposób znacie? 

#1905060 Jak pielęgnować storczyki po przekwitnięciu?

Napisano przez hana74 w 29 maj 2015 - 14:58 w Ogród i kwiaty

Ja mam też pytanie odnośnie storczyków, gdzie powinny stać, w sensie w zacienionym miejscu czy bezpośrednio na parapecie (np od strony południowej)? Słyszałam że storczyka można przenieś w chłodne miejsce żeby zaczął kwitnąć? Ktoś coś wie na ten temat?