Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika yedyny

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez yedyny (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 23-styczeń 20 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2147510 Zakup używanego samochodu w Warszawie

Napisano przez yedyny w 04 kwiecień 2019 - 15:26 w Samochody używane

Gdzie w Warszawie najlepiej zakupić jakiś używany samochód? Ktoś już to może wcześniej przerabiał? Chodzi o auto w budżecie do 40 tys zł. Typowe auto miejskie. Nie mam preferencji - ważne, aby było bezpieczne i łatwo się nim parkowało.

 

Pewnych komisów szukaj. Są takie, gwarantuję ;) Przy serwisie Mazdy na Targówku jest jeden sprawdzony. Mają głównie używane Mazdy od pierwszego właściciela, ale i zdarzają się inne marki. Sam kupowałem u nich Toyotę. Wszystkie papiery do ręki, cała historia do wglądu, nic nie zatajone. Dla mnie super. Tu masz link do tego komisu: https://www.mazda.warszawa.pl/uzywane/
#2124306 Zakup używanego auta z Niemiec - na jakie elementy umowy musisz zwrócić uwagę?

Napisano przez yedyny w 02 listopad 2018 - 06:58 w Komentarze artykułów

Świetny wpis :) Przy zakupie używanego auta trzeba być jednak czujnym :) ;) Odsyłam także do wpisu na blogu https://www.mazda.wa...ac-sie-oszukac/ gdzie też celnie opisano, jak nie da się oszukać :) Przyjemnie się czyta :)
#2115042 Jakie są formalności przy zakupie używanego auta?

Napisano przez yedyny w 28 sierpień 2018 - 17:27 w Komentarze artykułów

Zanim się kupi używany samochód trzeba sprawdzić wszystko dokładnie. Niestety, łatwo wpaść na oszustka, który opchnie nam bubel. Na co zwracać uwagę przede wszystkim? W artykule "ABC kupna używanego samochodu" https://www.mazda.wa...nego-samochodu/ uczulają przede wszystkim na skontrolowanie  numeru VIN nabitego na nadwozie i sprawdzenie, czy jest taki sam jak w dowodzie rejestracyjnym. 
#2107813 Pękniętyk zderzak

Napisano przez yedyny w 02 lipiec 2018 - 23:59 w Naprawa

Większość lakierników samochodawych ma zaprzyjaźnione warsztaty, które spawają plastiki. Takie naprawy pozwalają zaoszczędzić spore kwoty.Nawet zakłądy ubezpieczeń przy drobnych pęknięciach kwalifikują zderzaki do naprawy zamiast do wymiany

Dokładnie tak jak mówisz. Zwrócić  się do jakiegoś sprawdzonego warsztatu blacharskiego typu http://www.sztukalakierowania.pl, a oni załatwią resztę.
#2107811 Jak odzyskuje się skradzione samochody?

Napisano przez yedyny w 02 lipiec 2018 - 23:46 w Komentarze artykułów

Lepiej zainwestować w takie zabezpieczenie, aby nam samochodu nie ukradli  :) A mówi się, że najskuteczniejsze jest DNA auta, znakowanie hologramami. Auto wtedy staje się bezwartościowe dla złodzieja.
#2107810 odszkodowanie oc z generali

Napisano przez yedyny w 02 lipiec 2018 - 23:44 w Kolizje, mandaty, prawo jazdy, kodeks

Wiecie co ja proponuję? Zlecić likwidację szkody warsztatowi naprawiającemu. To jest najmniej stresujące i najmniej skomplikowane rozwiązanie. My dostajemy auto zastępcze, a serwis zajmuje się naprawą i formalnościami. Nas to nic nie obchodzi. A w stolicy do takich napraw warto rozważyć ofertę serwisu likwidującego szkody.