Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Ekspert PZU

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez Ekspert PZU (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 26-styczeń 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2215334 Ile kosztuje ubezpieczenie nowego samochodu?

Napisano przez Ekspert PZU w 27 listopad 2020 - 10:54 w Komentarze artykułów

Przy wyborze ubezpieczenia warto postawić na sprawdzoną firmę, żeby w razie szkody, nie było problemów. Proponuję sprawdzić ofertę w PZU. Możesz samodzielnie obliczyć wysokość składki, a jeśli oferta będzie dla Ciebie OK, możesz od razu kupić polisę online. Cenę poznasz w ciągu kilku minut w serwisie moje.pzu.pl :) 

#2199961 Urlop okolicznościowy z powodu śmierci teścia lub teściowej - wniosek

Napisano przez Ekspert PZU w 29 czerwiec 2020 - 08:49 w Komentarze artykułów

Witam Ja mam takie pytanie bo zmarł Mi Teść i jestem ciekawy czy mi przysługują jakieś pieniądze z pracy jak tak to jaka to kwota? Jestem ubezpieczony w firmie i mam także dodatkowe ubezpieczenie

Skontaktuj się z osobą, która obsłluguje polisy grupowe w Twojej firmie lub sam przejrzyj warunki i zakres swojej umowy - tam będzie informacja. Jeśli masz polisę grupową w PZU, to obejmuje ona wypłatę świadczenia w przypadku śmierci teściów. 

#2199125 Odszkodowanie za operację w PZU

Napisano przez Ekspert PZU w 22 czerwiec 2020 - 13:29 w Konsument i umowy

Witam .Mam takie pytanie czy jeśli podczas jednej operacji była usunięta macica i jajowód to wypłata odszkodowania (pakiet grupowy p plus) jest jedna za całą operację czy osobno za każdy organ? 

Wszystko zależy od warunków umowy grupowego ubezpieczenia oraz dokumentacji medycznej. Najlepiej jest w takiej sytuacji zgłosić sprawę do PZU. Nasi specjaliści przeanalizują ją i otrzymasz oficjalną decyzję dotyczącą wypłaty świadczenia. Zgłoszenia możesz dokonać w serwisie moje.pzu.pl lub dzwoniąc pod numer 801 102 102 

#2192897 Odszkodowanie za operację w PZU

Napisano przez Ekspert PZU w 29 kwiecień 2020 - 13:14 w Konsument i umowy

Czy należy się odszkodowanie z PZU za usunięcie gangliona

Małgorzato, wypłata świadczenia/odszkodowania zależy od rodzaju ubezpieczenia, które posiadasz oraz warunków, na jakich zostało zawarte. Proponuję, abyś sprawdziła to w swojej umowie, albo skontaktowała się z PZU :) 

#2191355 Grupowe ubezpieczenie na życie w zakładzie pracy

Napisano przez Ekspert PZU w 17 kwiecień 2020 - 08:20 w Komentarze artykułów

czy za zmarłego brata przysługuje odszkodowanie z polisy zbiorowej

W większości polis grupowych na życie, można orzymać świadczenie z tytułu śmierci męża/żony/partnera życiowego, rodziców czy teściów. Na pewno taka informacja będzie w Twojej umowie. Sprawdź swoją polisę lub zadzwoń do firmy, w której masz ubezpieczenie :) 

#2188394 Wakacje

Napisano przez Ekspert PZU w 24 marzec 2020 - 12:16 w Różne tematy

Z jakiego ubezpieczenia turystycznego zwykle korzystacie podczas zagranicznych wyjazdów turystycznych?

Klienci bardzo sobie chwalą naszego Wojażera :) Ubezpiezpieczenie dostosowujesz do swoich potrzeb (suma ubezpieczenia, zakres, ubezpieczenia dodatkowe) i masz pewność, że w przypadku nieszczęśliwego wypadku czy zachorowania, zostanie zorganizowana pomoc medyczna czy transport do szpitala :) Sprawdź sam na moje.pzu.pl - poprzez ten serwis od razu możesz kupić polisę, jeśli oferta Ci się spodoba ;) 

#2183764 Odszkodowanie za operację w PZU

Napisano przez Ekspert PZU w 12 luty 2020 - 06:44 w Konsument i umowy

Witam. Jestem dodatkowo grupowo ubezpieczona w PZU z zakladu pracy. Miałam 5 zabiegów chirurgicznych i zakładane szwy pod znieczulenien miejscowym. Na l4 leżącym przebywała 2 miesiące ponieważ szwy były na stopie prawej od spodu. Budowane były odciski i brodawki wirusowe bardzo duże. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy należy mi się odszkodowanie. Dodam że zabiegi były wykonane w gabinecie chirurga ponieważ terminy w szpitalu były odległe A ja już kulalam ponieważ nie mogłam stanąć na stopie

Wypłata świadczenia zależy od warunków umowy, którą posiadasz. Jeśli masz wątpliwości możesz zadzwonić na infolinię PZU 801 102 102 - tam konsultant postara się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Możesz też zarejestrować się w serwisie moje.pzu.pl - samodzielnie sprawdzisz wówczas swoje ubezpieczenie.