Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika hal999

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez hal999 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 29-listopad 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#1961045 praca na wychowawczym

Napisano przez hal999 w 24 marzec 2016 - 09:39 w ZUS i prawo pracy

dziękuję za szybką odpowiedź. Problem jest tylko taki, że obecny  pracodawca nie chce mi dać wypowiedzenia za porozumieniem stron, bo chce żebym wróciła do pracy. A ja chciałabym podjąć pracę gdzieś indziej, tylko nie będą na mnie czekać 3 miesiące, aż mi się skończy umowa o pracę u obecnego pracodawcy.

#1960808 praca na wychowawczym

Napisano przez hal999 w 23 marzec 2016 - 09:05 w ZUS i prawo pracy

Witam,
jestem obecnie na urlopie wychowawczym i nie chcę już wracać do pracy do obecnego pracodawcy. Obiecano mi pracę gdzieś indziej, tylko jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy. Czy mogę podjąć pracę na urlopie wychowawczym u nowego pracodawcy i jednocześnie wypowiedzieć umowę u poprzedniego? Jak to rozwiązać, żeby mieć ciągłość zatrudnienia?
Za wszelkie wskazówki z góry serdecznie dziękuję.

#1895335 PIT 36 i PIT 38

Napisano przez hal999 w 09 kwiecień 2015 - 12:24 w PIT i PKPiR

Witam,
mam następujące pytanie.
W picie 36 wyszło mi ze otrzymam około1140zł zwrotu natomiast w picie 38 (sprzedaż akcji) wyszło mi że mam zapłacić około 150zł podatku. Czy mam zapłącić tą kwotę czy urząd skarbowy odejmie ją sobie od tej kwoty z pitu 36
Proszę o ifnromację
dzieki

pozdrawiam

#1895324 kasa fiskalna

Napisano przez hal999 w 09 kwiecień 2015 - 11:55 w VAT

Witam,
mam następujące pytanie.
Od grudnia prowadzę działalność gospodarczą. Firma zarejestrowana jest w moim miejscu zameldowania i tam też mam zarejestrowaną kasę fiskalną.
Od kwietnia wynajmuję lokal pod sklep i tam będę prowadził sprzedaż detaliczną. Jakie formalności muszę załatwić w sprawie kasy fiskalnej?
Czy wystarczy,że tą obecną kasę fiskalną przeniosę na sklep, tzn zgłoszę w US że kasa fiskalna będzie używana na sklepie i zmienię adres w kasie czy muszę dokonać jeszcze jakiś innych formalności
Proszę o info
Dzięki
Pozdrawiam