Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zawartość użytkownika Luzy

Odnotowano 11 pozycji dodanych przez Luzy (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-wrzesień 20 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2237838 jakie biurko?

Napisano przez Luzy w 15 wrzesień 2021 - 14:54 w Wnętrza

Ja ze względu na bóle kręgosłupa i dość siedzenia w jednej pozycji przez 8 czasami dłużej, postanowiłem zainwestować w biurko regulowane elektrycznie Comfort. https://pokochajswoj...pracy-stojacej/ Muszę powiedzieć, że po kilku miesiącach użytkowania mój kręgosłup czuje ulgę;), że nie jest tak obciążony pracując na stojąco. Jak siedzę to blat jest w końcu na odpowiedniej pozycji do mojego wzrostu. Jest to mega wygodne bo mam zapisane ustawienia wysokości w panelu sterującym, więc tylko naciskam i od razu mam na odpowiedniej wysokości:) 
#2237732 Krzesło obrotowe - jakie wybrać?

Napisano przez Luzy w 13 wrzesień 2021 - 14:37 w Wnętrza

Ja korzystam od kilku miesięcy z fotela biurowego Kulik System Elegance https://pokochajswoj...hory-kregoslup/ze względu na chory kręgosłup. Fotel wymusza na mnie prawidłową postawę nie da się siedzieć źle na tym fotelu ;) . To skutkuje tym, że nie mam takich bólów pleców jak wcześniej, czuje ulgę. Fotel jest doskonale dopasowany do mojej sylwetki (mam 176cm i ważę ok 74kg), dzięki temu komfort pracy (w porównaniu do zwykłego fotela z marketu) jest niesamowity :) .
#2237731 Meble biurowe narzędziem pracy

Napisano przez Luzy w 13 wrzesień 2021 - 14:14 w Komentarze artykułów

Ja do wyposażenia mojego home office ze względu na problemy kręgosłupem w odcinku lędźwiowym zakupiłem w sklepie https://pokochajswojkregoslup.pl/w fotel ortopedyczny Elegance (bo ma certyfikat medyczny) i biurko regulowane elektrycznie Premium. Po kilku miesiącach użytkowania mogę powiedzieć, że bóle kręgosłupa zostały mocno zniwelowane, a komfort pracy poprzez wygodny fotel i to że mogę dostosować sobie wysokość blatu jest zupełnie na innym poziomie niż poprzednio :). Dodatkowo mogę pracować na stojąco co przy wielu godzinach pracy daje możliwość ruchu, odciąża mój kręgosłup i uwalania od przykucia do fotela ;) . 
#2228865 jakie biurko?

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 11:46 w Wnętrza

Osobiście polecam Ci to biurko elektryczne, przede wszystkim jest stabilne nawet jak jest mocno dociążone, zapisywanie pozycji przyspiesza regulację i  jest długa gwarancja 5 lat. Jest możliwość doboru koloru blatu , stelaża i rozmiaru.
#2228864 Zakup mebli do biura - porady

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 11:42 w Różne tematy

Z doświadczenia pracując regularnie przed komputerem polecam Ci :)  zainwestować w zdrowy fotel ergonomiczny i biurko regulowane elektrycznie dzięki temu będzie mógł szybko zmienić swoją pozycję. Jest gigantyczna zmiana jeśli chodzi o wygodę i pozbycie się różnych bólów karku, pleców..
#2228862 Organizacja biura

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 11:37 w Różne tematy

Dla mnie podstawą sprawą jest wygodna praca przed komputerem, która nie będzie powodował bólów kręgosłupa. Dlatego polecam Ci dobrać odpowiedni dla siebie fotel ergonomiczny dostosowany pod Twój wzrost do tego biurko regulowane elektrycznie, dzięki czemu można szybko wstać i pracować na stojąco (fajnym patentem jest stepper bo można sobie chodzić pracując) do tego ramie na monitor żeby był na odpowiedniej wysokości i zobaczysz gigantyczną różnice w komforcie codziennej pracy :) Tu mają fajne fotele ergonomiczne i biurka elektryczne
#2228860 Ból pleców

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 11:30 w Inne

Jak są już bóle pleców a pracujesz przed komputerem to najlepszym rozwiązaniem jest zdrowy fotel ergonomiczny w połączniu z biurkiem regulowanym elektrycznie żeby raz na godzinę zmienić pozycję z siedzącej na stojącą to znacznie odciąży kręgosłup (oczywiście jak jest to ciągły ból to warto iść do dobrego fizjoterapeuty). Zdrowe fotele biurowe z funkcją rehabilitacyjną i biurka znajdziesz tutaj: https://pokochajswojkregoslup.pl/
#2228858 Krzesło i biurko do pracy

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 11:25 w Firmy, produkty i usługi

Cześć :)  jeśli masz już bóle kręgosłupa to koniecznie polecam Ci, żeby krzesło ergonomiczne miało również funkcje rehabilitacyjną co w połączeniu ze zmianą pozycji z siedzącej na stojącą da Ci fajny rezultaty. Biurka elektryczne i krzesła z robione pod wzrost, które są produktami medycznymi znajdziesz klikając tutaj: https://pokochajswojkregoslup.pl/   Na stronie są wideo poradniki i recenzje krzeseł i biurek co ułatwia znacznie wybór :)
#2228856 Wyposażenie biura

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 11:19 w Wnętrza

Jeśli zależy Ci na tym żeby wygodnie :D  pracować i zadbać o swoje zdrowie to zbudować ergonomicznie swoje stanowisko pracy to możesz tutaj: https://pokochajswoj...jkregoslup.pl/  Znajdziesz tam wygodne fotele ergonomiczne i biurka regulowane elektrycznie dzięki czemu możesz się ruszać ;)  podczas pracy zamiast być przykutym do fotela przez 8 godzin. Są fajne wideo poradniki nakręcone co ułatwia wybór sprzętu. Polecam :)
#2228854 zakup mebli

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 11:03 w Różne tematy

Jeśli zależy Ci na meblach do biura, które będą ergonomiczne, czyli nie tylko fajnie wyglądały ale były wygodne i zdrowe to polecam :)  Ci sklep https://pokochajswojkregoslup.pl/

Znajdziesz tam fotele biurowe robione pod wzrost i biurka elektryczne które można wykorzystywać zarówno w pracy stojącej oraz siedzącej. Bezpłatna dostawa i fajna obsługa także polecam  :)
#2228853 Wygodne krzesło biurowe

Napisano przez Luzy w 31 marzec 2021 - 10:57 w Działalność gospodarcza

Ja przez wiele lat nie zwracałem uwagi na czym siedzę dopóki nie pojawił się ból kręgosłupa  :(  co niestety wiązało się z wizytami u fizjoterapeuty oraz powracającym bólem. Dlatego ucząc się na moich błędach ;)  polecam Ci fotel Elegance https://pokochajswoj...ory-kregoslup/ 

Jest robiony pod wzrost świetnie się dopasowuje do sylwetki, więc jest bardzo wygodny :D  i ma funkcje rehabilitacyjne co zwłaszcza jest przydatne jak boli już kręgosłup, ale również jak się chce uniknąć w przyszłości problemów zdrowotnych.