Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika pandominikowski

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez pandominikowski (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 23-styczeń 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2218789 Roboty zabiorą miejsca pracy - prognoza na 2025 rok

Napisano przez pandominikowski w 29 grudzień 2020 - 17:48 w Komentarze artykułów

Nie zgodzę się z takimi prognozami, wystarczy przeczytać jak działają roboty Amazon i od razu widać, że do prawidłowego funkcjonowania nowoczesnych maszyn potrzeba ludzi.

Zapraszam do dyskusji, ale po przeczytaniu artykułu z PC-Eko.pl, pozdrawiam serdecznie!

#2216658 Stworzenie nowoczesnej strony internetowej - kto

Napisano przez pandominikowski w 07 grudzień 2020 - 21:48 w Różne tematy

W ostatnich dniach wrzuciliśmy na naszego bloga artykuł - dlaczego warto mieć własną stronę internetową - myślę, że takie argumenty mogą przemówić do każdego kto zastanawia się czy warto zakładać własną stronę!

#2214064 Kwarantanna a negatywny wynik testu na COVID-19

Napisano przez pandominikowski w 17 listopad 2020 - 11:30 w Komentarze artykułów

Cześć,

z mojej strony mogę polecić artykuł: 4 kroki do poradzenia sobie z kwarantanną, interesujący wpis z prostymi radami na izolację.

Serdecznie pozdrawiam.

#2213334 Założenie własnego sklepu internetowego

Napisano przez pandominikowski w 10 listopad 2020 - 17:51 w Firmy, produkty i usługi

Witam serdecznie,

ze swojej strony uważam, że warto zainwestować w ciekawy sklep internetowy, jednak nie przepełniony zbędnymi bajerami, sam prowadzę sklep - wszystko jasne, gdzie sprzedaję sobie różne rodzaje oświetlenia (m.in.: żarówki LEDowe). Nie wyobrażam sobie wkraczania swoją branżą w Internet bez porządnej stron. 

Pozdrawiam.

#2211398 Nadruk na koszulkach

Napisano przez pandominikowski w 23 październik 2020 - 10:18 w Działalność gospodarcza

Witam serdecznie,

udało mi się w ostatnich dniach popełnić następujący temat w temacie własnych nadruków na ciuchach - http://www.ogloszeni...izacja-odziezy/ - zapraszam do sprawdzenia i ewentualnych komentarzy.

Jeśli mogę dodać to ja często zlecałem druk na koszulkach innym firmom i wiem, ze należy znaleźć tę, które oferuje najlepsze warunki, ale przy tym nie należy oszczędzać na jakości wykonania. 

Pozdrawiam.