Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Gosia1109

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez Gosia1109 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 23-styczeń 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2210672 Zaginiony wniosek RDZ

Napisano przez Gosia1109 w 16 październik 2020 - 14:42 w Kadry i ZUS

Tak, będziemy pisać jeszcze raz. Ciekawa jestem, czy tylko ja mam takiego pecha, czy są jeszcze jacyś inni w takiej sytuacji :( Dzięki Aga za poradę

#2210668 Zaginiony wniosek RDZ

Napisano przez Gosia1109 w 16 październik 2020 - 14:19 w Kadry i ZUS

Wniosek za firmę był, a naszych imiennych nie było. Na PUE nie ma naszych wniosków

#2210665 Zaginiony wniosek RDZ

Napisano przez Gosia1109 w 16 październik 2020 - 14:14 w Kadry i ZUS

W maju można było jeszcze złożyć wniosek o zwolnienie z ZUS papierowo... Składaliśmy kilka Z-3 i pełnomocnictw i wniosków o postojowe i wszystko się zgadzało. Proponowałabym kontakt z ZUS i zapytanie się co w tej sytuacji (obawiam się, że powiedzą, że nic się nie da zrobić) i kontakt z prawnikiem.

Pod koniec czerwca przyszła inf, że wnioski złożone za firmę Zus rozpatrzył pozytywnie, więc czekałam spokojnie na info odn,wniosku mojego i męża (wspólnie prowadzimy firmę). Sprawa wyszła pod koniec września, gdy złożyliśmy do Zusu pismo o prolongatę biezacych składek :( Pisaliśmy do nich o ponowne sprawdzenie - odpisali,że sprawdzili i nie znaleźli. Sama osobiście te cholerne wnioski nosiłam do Zusu.

#2210659 Zaginiony wniosek RDZ

Napisano przez Gosia1109 w 16 październik 2020 - 13:58 w Kadry i ZUS

Do pewnego momentu można było składać wnioski do ZUS o postojowe i zwolnienie przez PUE i papierowo a chyba w czerwcu można było złożyć wnioski już tylko przez ZUS PUE. Po tym czasie wnioski złożone papierowo (które czekały na rozpatrzenie i przebywały na kwarantannie).

Wnioski zostały złożone pod koniec kwietnia

#2210652 Zaginiony wniosek RDZ

Napisano przez Gosia1109 w 16 październik 2020 - 13:01 w Kadry i ZUS

Witam. Czy spotkał się ktoś z sytuacją, że z kilku wniosków RDZ - w związku z Covidem -  wrzuconych do pudła stojącego w holu Zusu - ( do tego przeznaczonego) -  jakiś nie "dotarł" do systemu informatycznego ? Jak problem został rozwiązany ? Będę wdzięczna za info :)