Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika krobs

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez krobs (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 24-styczeń 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2208909 Asercje w badaniu sprawozdania finansowego przez BR

Napisano przez krobs w 29 wrzesień 2020 - 12:58 w Rachunkowość

Cześć, 

Czy mógłby ktoś w jasny sposób napisać czym są tak naprawdę asercje w badaniu sprawozdania finansowego? Czy dla każdej asercji określa się ryzyko?

Z góry dzięki za pomoc!

#2208907 Asercje w badaniu sprawozdania finansowego przez BR

Napisano przez krobs w 29 wrzesień 2020 - 12:48 w Inne podatki i opłaty

Cześć, 

Czy mógłby ktoś w jasny sposób napisać czym są tak naprawdę asercje w badaniu sprawozdania finansowego? Czy dla każdej asercji określa się ryzyko?

Z góry dzięki za pomoc!

Przepraszam, nie ten dział. Jak można to usunąć?:)

#2208906 Zaległy urlop a rezerwy

Napisano przez krobs w 29 wrzesień 2020 - 12:45 w Rachunkowość

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Legalne jest:) Bardziej chodzi o aspekt biznesowy, prezentacji w sprawozdaniu. Niestety pracuję na najniższym szczeblu więc uzyskanie odpowiedzi na takie pytanie graniczy z cudem. Jakoś to przeżyję  ;)

#2206174 Zaległy urlop a rezerwy

Napisano przez krobs w 01 wrzesień 2020 - 11:29 w Rachunkowość

"Dlaczego pracodawcy wysyłają na zaległe urlopy"

dlatego, że pracownicy muszą je wykorzystać 

Jest to całkiem zrozumiałe, ale nie łączy się z pozostałą częścią pytania, a mianowicie dlaczego zależy pracodawcy aby nie wiązać rezerw na to? Mamy czas do września na wykorzystanie zaległego urlopu.

#2205531 Zaległy urlop a rezerwy

Napisano przez krobs w 27 sierpień 2020 - 08:53 w Rachunkowość

Dzień dobry, 

Moja wiedza jest dość skromna, odpowiedzi w internecie nie znalazłem ale od kilku tygodni nurtuje mnie pytanie:

Dlaczego pracodawcy wysyłają na zaległe urlopy skoro można to wykazać w rezerwach i efekt na P&L będzie taki sam?

Często słyszę "wysyłają na zaległe urlopy żeby nie wiązać lub żeby zmniejszyć rezerwy". Dlaczego?

Dzięki za pomoc!