Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Piotr Jesionek

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez Piotr Jesionek (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 15-październik 18 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#1997738 Targi księgowe w Warszawie

Napisano przez Piotr Jesionek w 24 październik 2016 - 22:17 w Zawody i programy księgowe

Dziękuję za odpowiedź. Produkcja też nas bardzo interesuje.

#1977461 Targi księgowe w Warszawie

Napisano przez Piotr Jesionek w 11 lipiec 2016 - 11:54 w Zawody i programy księgowe

Witam,

Chciałbym spytać czy znacie Państwo jakieś cykliczne targi księgowości odbywające się w Warszawie.

Prowadzę firmę zajmującą się sprzedażą oprogramowania Comarch i organizacją szkoleń związanych z tym oprogramowaniem. Chciałbym prowadzić promocję tychże szkoleń na targach.

#1936899 Co myślicie o chmurze...?

Napisano przez Piotr Jesionek w 26 listopad 2015 - 22:33 w Zawody i programy księgowe

Chmura ma wady i zalety. Kwestia wyważenia tego do swoich potrzeb.

Przewaga chmury nad programem w wersji stacjonarnej na przykładzie Optimy:

-dostęp z dowolnego miejsca, czyli możliwość pracy w biurze, w domu w hotelu, u klienta,

-praca równoległa użytkowników zlokalizowanych w różnych miejscach,

-brak kosztów związanych z zakupem i utrzymaniem sprzętu komputerowego pełniącego rolę serwera

-automatyczne kopie zapasowe, wysoka gwarancja możliwości odzyskania danych

-automatyczna aktualizacja do najnowszej wersji

-niski koszt wejścia bo opłaty za program uiszczane są miesięcznie

Wady chmury w stosunku do programu w wersji stacjonarnej na przykładzie Optimy:

-ograniczone możliwości ingerencji w dane przez informatyka, w sytuacji gdy trzeba zrobić coś niestandardowego,

-ograniczone możliwości tworzenia niestandardowych rozszerzeń, 

-brak możliwości integracji z systemami zewnętrznymi,

-większy koszt utrzymania w perspektywie 2-3 lat

-dodatkowe opłaty za każdą bazę danych

-konieczność posiadania stałego dostępu do internetu

Sam stanąłem niedawno przed podobnym dylematem ze względu na konieczność udostępnienia swojej stacjonarnej Optimy w sieci, aby zapewnić stały dostęp sekretarce, czasowy dostęp dla księgowej i doraźny dostęp dla siebie z domu. Pozostałem przy wersji stacjonarnej umieszczając program na komputerze z systemem Windows Proffesional, co daje możliwość logowania zdalnego przez tzw. pulpit zdalny. Dodatkowo mam możliwość łączenia się do komputera przez TeamViewer. Zachowałem jednak swobodę w zarządzaniu swoim programem, w szczególności tworzenia rozszerzeń, których nie zrobiłbym w chmurze. Przykładem takiego rozszerzenia jest zamykanie miesięcy handlowych.

#1936895 system enova??

Napisano przez Piotr Jesionek w 26 listopad 2015 - 22:14 w Zawody i programy księgowe

Mimo że w stosunku do mojej działalności Enova jest konkurencyjna to w swojej półce cenowej w zakresie płac i kadr nie ma sobie równych. Nie pracuję na Enovie ale takie opinie mam od współpracujących ze mną konsultantów, którzy wdrażają również Enovę. Do najmocniejszych cech zaliczają się duże możliwości importowania i eksportowania danych oraz dobra wydajność mogąca obsłużyć płace dla kilku tysięcy pracowników. 

#1936892 poszukiwany program do zarządzania zleceniem i fakturowania

Napisano przez Piotr Jesionek w 26 listopad 2015 - 22:06 w Zawody i programy księgowe

Zarządzanie zleceniem czego?

Programów do fakturowania są setki, polecam coś darmowego.

Jeśli ma to być program z nieco większymi możliwościami to jednak Optima.

#1936060 Szkolenie z Comarch Optima dla Biur Rachunkowych

Napisano przez Piotr Jesionek w 23 listopad 2015 - 22:28 w Zawody i programy księgowe

Szkolenia dla księgowych stały się stałym elementem naszej działalności i zaowocowały powstaniem dedykowanego centrum szkoleniowego eSpot.

Centrum Szkoleniowe eSpot prowadzi szkolenia z programu Comarch ERP Optima w zakresie Księgowości, Płac i Kadr oraz prowadzenia Biura rachunkowego. Szkolenia organizowane są w Warszawie cyklicznie w kilkuosobowych grupach. 

Zapraszam Państwa do odwiedzenia strony http://www.comarchsz...ptima-szkolenia gdzie znajduje się lista szkoleń i terminy.