Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zawartość użytkownika qazjusz

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez qazjusz (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 20-wrzesień 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2166345 Jaka dobra karma dla psa

Napisano przez qazjusz w 15 wrzesień 2019 - 06:33 w Pozostałe (off topic)

super , dzięki za info

#2166122 Jaka dobra karma dla psa

Napisano przez qazjusz w 13 wrzesień 2019 - 06:53 w Pozostałe (off topic)

Na pewno nie możesz mu podawać tego, co sam jesz sobie na śniadania, obiady, kolacje. Wiem, że dużo ludzi tak robi, a to spory błąd. My jako ludzie mamy swoje jedzenie, a zwierzęta powinny mieć swoje. Najważniejsze jest to, aby wybrać taką karmę, która będzie miała odpowiednie składniki. Z tego co wiem, to psy z nadwagą nie powinny jeść zbóż, ponieważ to jeszcze bardziej nasila problem. Trzeba też zadbać o odpowiednią podaż witamin, a także składników mineralnych

W sumie masz rację :) a jakie karmy spełniają te wszystkie kryteria ? Można zdecydować się na te reklamowane w TV czy szkoda pieniędzy ?

#2165826 Jaka dobra karma dla psa

Napisano przez qazjusz w 11 wrzesień 2019 - 07:51 w Pozostałe (off topic)

Szukam odpowiedniej karmy dla mojego psa który ma trochę nadwagi . Co mu podawać do jedzenia ? ważne jest dla mnie to , aby karma była przede wszystkim zdrowa, ale też Jak najbardziej smaczna , żeby zwierzak miał chociaż trochę radości z takiego jedzenia

#2164464 Jazda po spożyciu alkoholu

Napisano przez qazjusz w 30 sierpień 2019 - 15:41 w Wykroczenia i prawo drogowe

Kierowcy jeżdżący po alkoholu to naprawdę prawdziwa plaga . najchętniej odbierałbym takim prawo jazdy dożywotnio , ponieważ oni się w ogóle niczego nie boją - a na pewno tych obecnych przepisów

#2164463 Wrażliwe zęby

Napisano przez qazjusz w 30 sierpień 2019 - 15:39 w Inne

Zgadzam się z tym , co napisała Alicja . lepiej nie stosować żadnych dziwnych domowych sposobów , tylko jak najszybciej udać się do dentysty , ponieważ fachowcy mają odpowiednie metody i dodatkowo powiedzą , co należy robić w takiej sytuacji

#2164462 prezent dla dziecka

Napisano przez qazjusz w 30 sierpień 2019 - 15:38 w Inne

Teraz jest naprawdę mnóstwo różnych opcji do wyboru . Może być tak , jak ktoś napisał , żeby zabrać dziecko gdzieś ze sobą . Jeśli ktoś chce coś komuś kupować , to lepiej postawić na rzeczy edukacyjne . nie musi to być na przykład jakaś nudna książka do historii . warto połączyć przyjemne z pożytecznym . Na przykład ja często kupuję swojemu dziecku gry edukacyjne . wspólnie sobie gramy , miło spędzamy wolny czas , a dziecko przy okazji uczy się wielu rzeczy