Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Caryk88

Odnotowano 33 pozycji dodanych przez Caryk88 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 15-październik 18 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2169635 Miał już ktoś do czynienia z portalem mennica24.pl?

Napisano przez Caryk88 w 10 październik 2019 - 13:48 w Różne tematy

Hej! Miał już ktoś do czynienia z portalem mennica24.pl? Można skorzystać z jego usług? Podzielcie się proszę rzetelnymi opiniami!

#2169634 Co myślicie o działalności internetowych mennic?

Napisano przez Caryk88 w 10 październik 2019 - 13:48 w Mój Inforek

Cześć! Co myślicie o działalności internetowych mennic? Korzystał może już ktoś z Was z tego rodzaju usług? Czekam na rzetelne opinie!

#2169566 Dobry radca prawny z poznania

Napisano przez Caryk88 w 10 październik 2019 - 09:04 w Prawo cywilne

Myślę, że jeżeli szukacie solidnego adwokata to w Poznaniu zdecydowanie http://www.sangowski.com. Kancelaria pomoże Wam w waszej sprawie i będziecie według mnie zadowoleni.

#2169420 Sklepy z ubraniami. Jakie możecie polecić?

Napisano przez Caryk88 w 09 październik 2019 - 07:32 w Różne tematy

Sprawdzaj jak to wygląda w ofercie sklepu https://stylija.pl/. Moja znajoma zawsze tam kupuje i rzeczywiście mogę powiedzieć, że estetycznie wyglądają te ubrania naprawdę pozytywnie, zadowolona jest też z jakości i cen.

#2169284 Narożnik czy sofa, co macie?

Napisano przez Caryk88 w 08 październik 2019 - 08:09 w Inne

nie żaluje wyboru  puszmana , to było już dwa lata temu , ale narożnik nadal spisuje sie znakomicie

#2169004 organizacją finansowania dla mojego przedsiębiorstwa

Napisano przez Caryk88 w 04 październik 2019 - 13:03 w Mój Inforek

Szukam jakieś firmy, która będzie w stanie zająć się organizacją finansowania dla mojego przedsiębiorstwa. Sytuacja jest jednak dość trudna, problem z płynnością do tego inni pośrednicy nie bardzo chcą się tą sprawą zająć. Znacie kogoś kto bierze takie można powiedzieć beznadziejne sytuacje i jest w stanie je dobrze zorganizować?

#2169003 Pomoc w organizacji finansowej firmy

Napisano przez Caryk88 w 04 październik 2019 - 13:02 w Różne tematy

Szukam jakieś firmy, która będzie w stanie zająć się organizacją finansowania dla mojego przedsiębiorstwa.

#2168538 perfumy jakie kupujecie

Napisano przez Caryk88 w 01 październik 2019 - 13:26 w Inne

Mam bardzo dobre doświadczenia z wodnymi, mydlanymi zapachami. Sporo ciekawych baz masz w https://www.testerownia24h.pl/ i perfumy premium można spokojnie wyszukać w cenach mocno preferencyjnych w porównaniu do tych widocznych w standardowych sieciówkach. No i mają ok stany magazynowe, bo zawsze jak na coś trafiłem po dłuższej przerwie to mieli.

#2168344 przyjęcie zlecenia napisania pracy mgr/plagiat/zwrot pieniędzy

Napisano przez Caryk88 w 30 wrzesień 2019 - 12:31 w Postępowanie karne

Zerknij sobie na redaktor-online.pl –bardzo dobrze przygotowana strona, łatwo można zamówić pracę wszystko fajnie przygotowane, strona przejrzysta więć można szybko się połapać co i jak, by skutecznie zamówić pracę i potem trzeba tylko czekać na jej wykonanie.

#2168042 Jak wysłać na leczenie narkomana?

Napisano przez Caryk88 w 27 wrzesień 2019 - 13:07 w Sprawy rodzinne

Na detoxie byłem w Want, uzaleznienia-terapia.pl. Trafiłem tam w bardzo poważnym stanie. Od razu po odzyskaniu świadomości zapisałem się na terapię. Sam chciałem po prostu coś działać. Już dawno myślałem, ale nie miałem motywacji. Całe szczęście rodzina mi pomogła i udało się chociaż trochę odbudować reputację. Wszystko w tym ośrodku jest, do tego pełna anonimowość. Odpocząłem tam w prawdziwy sposób. Wszystkie pieniądze warto wydać za zdrowie psychiczne i fizyczne szczerze mówiąc.

#2167886 Sklepy z ubraniami. Jakie możecie polecić?

Napisano przez Caryk88 w 26 wrzesień 2019 - 14:16 w Różne tematy

Mogę polecić między innymi lejdi.pl/ - kilka razy kupowałam sukienki na różne okazje i zadowolona jestem zarówno z tego jak wyglądają jak i materiałów z jakich są wykonane. Jak szukasz dobrego produktu to myślę, że będą w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

#2167117 Regeneracja pomp hydraulicznych

Napisano przez Caryk88 w 20 wrzesień 2019 - 09:20 w Różne tematy

U mnie by ł problem z silnikiem hydraulicznym Linde i ostatecznie pomogli mi w sklepie hydromotor.pl. Po ich interwencji silniczek wrócił do pracy i jest ok.

#2167112 Sprzedaż silników hydraulicznych

Napisano przez Caryk88 w 20 wrzesień 2019 - 08:21 w Różne tematy

W moim widlaku jest pompa kawasaki kpm i był problem z regulatorem i cylindrami, ostatecznie w dobrej cenie części kupiłem na https://hydro-rexroth.pl/. Wiec ta można poszukać.

#2166769 Akcesoria do biura - gdzie kupić?

Napisano przez Caryk88 w 18 wrzesień 2019 - 09:54 w Różne tematy

U mnie w biurze dostarczają artykuły biurowe ze sklepu biurwa.pl i ogólnie zawsze wszystko sprawnie jest organizowane, przesyłki dostarczane terminowo, nie ma przestojów w dostępności artykułów biurowych więc można sklep polecić.

#2165168 Interesuje mnie temat złota inwestycyjnego

Napisano przez Caryk88 w 05 wrzesień 2019 - 09:11 w Inne

Dzień dobry. Interesuje mnie temat złota inwestycyjnego. Jak oceniacie taką lokatę? Dużo naczytałem się pozytywnych opinii na temat bezpieczeństwa jakie daje złoto i perspektyw inwestycyjnych. Jakie są wasze doświadczenia z tego typu kruszcem? Gdzie kupować złoto inwestycyjne, żeby mieć pewność co do próby? Z góry dziękuję, pozdrawiam.

#2165167 Inwestycja w złoto

Napisano przez Caryk88 w 05 wrzesień 2019 - 09:10 w Finanse

Hej! Zamierzam zainwestować w srebrne i złote monety. Którą mennice mi polecicie? Z góry dziękuję za pomoc!

#2164881 Zaopatrzenie medyczne

Napisano przez Caryk88 w 03 wrzesień 2019 - 12:27 w Pozostałe (off topic)

Oferta w sklepie https://medicaldepot.pl/ to według naszej przychodni jedna z lepszych dostępnych na rynku propozycji. W sprzedaży jest wiele różnych produktów, dodatkowo można liczyć na sensowne ceny i sprawną realizację przesyłek.

#2164879 Sklep medyczny

Napisano przez Caryk88 w 03 wrzesień 2019 - 12:27 w Inne

Warto zobaczyć w mojej ocenie ofertę w sklepie https://medicaldepot.pl/. mają bardzo dobry asortyment, dużo różnych produktów do wyboru więc pewnie coś interesującego będziesz w stanie wybrać.

#2164842 Pomoc w organizacji finansowej firmy

Napisano przez Caryk88 w 03 wrzesień 2019 - 09:34 w Różne tematy

Szukam jakieś firmy, która będzie w stanie zająć się organizacją finansowania dla mojego przedsiębiorstwa.

#2164841 organizacją finansowania dla firmy

Napisano przez Caryk88 w 03 wrzesień 2019 - 09:33 w Finanse

Szukam jakieś firmy, która będzie w stanie zająć się organizacją finansowania dla mojego przedsiębiorstwa. Sytuacja jest jednak dość trudna, problem z płynnością do tego inni pośrednicy nie bardzo chcą się tą sprawą zająć. Znacie kogoś kto bierze takie można powiedzieć beznadziejne sytuacje i jest w stanie je dobrze zorganizować?

#2164022 Inwestowanie w złoto

Napisano przez Caryk88 w 28 sierpień 2019 - 10:35 w Inne

Spokojnie możesz zajrzeć na mennica24.pl. Mają sztabki i monety, doskonałe ceny. Polecam również ze względu na jakość obsługi.

#2163696 Jaki hotel w Polsce polecacie?

Napisano przez Caryk88 w 26 sierpień 2019 - 09:42 w Komentarze artykułów

W mojej ocenie warto się wybrać do hotelu Gryf, położony w centrum miasta, dostępny parking, także restauracja na miejscu. Jak chcesz pełnego komfortu to zajrzyj na http://gryfgdansk.pli sprawdź czy w terminie, który Cię interesuje.

#2162914 Czy inwestycja w złoto się opłaca ?

Napisano przez Caryk88 w 20 sierpień 2019 - 10:07 w Finanse

Może popatrz sobie na ofertę jaką mają na mennica24.pl. specjalizują się w sprzedaży metali szlachetnych o charakterze inwestycyjnym więc na pewno coś dla siebie wybierzesz.

#2162913 W co warto inwestować ?

Napisano przez Caryk88 w 20 sierpień 2019 - 10:06 w Środowisko

Sporo ciekawych opcji można wybrać na mennica24.pl. Sprzedają złoto inwestycyjne i w sztabkach i w monetach więc można dopasować w zależności od tego czego będzie się szukać.

#2162910 Inwestowanie w złoto

Napisano przez Caryk88 w 20 sierpień 2019 - 09:49 w Finanse

Poszukaj ofert na mennica24.pl. Kupowałem monety złote jedno uncjowe i jestem zadowolony z obsługi.