Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Caryk88

Odnotowano 79 pozycji dodanych przez Caryk88 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 19-luty 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2183603 Franczyza - czy to dobry pomysł?

Napisano przez Caryk88 w 10 luty 2020 - 14:34 w Zakładanie firmy

Poprawiłem konkurencyjność, perspektywa małego sklepu, dzięki sieci Pokusa http://www.sklepy-pokusa.pl/ i przyznam, że nie mam żadnych konfliktów prawnych, ani formalnych z nimi. Ceny dobre, można zarobić, mówię uczciwie. Jak się chce poszukać dobrej franczyzy to można to zrobić.

#2183348 Internet dolny Śląsk

Napisano przez Caryk88 w 07 luty 2020 - 11:38 w Różne tematy

Czy jesteście zadowoleni ze swojego dostawcy internetu i czy bawicie się w jakieś elastyczne umowy obecnie?

#2183347 Internet dolny Śląsk

Napisano przez Caryk88 w 07 luty 2020 - 11:20 w Inne

Jaki net szybko i niezawodnie chodzi na Dolnym Śląsku, bo chciałbym zrezygnować z dotychczasowego mobilnego.

#2183131 Szukam jakieś opcji inwestycyjnej

Napisano przez Caryk88 w 05 luty 2020 - 11:12 w Finanse

Od jakiegoś czasu też się tym tematem interesuje i w sumie najlepiej wygląda oferta przygotowana przez mennica24.pl. Mają w sprzedaży rożne propozycje, monety i sztabki, wszystko certyfikowane więc nie trzeba się obawiać czy to pewne źródło.

#2183130 Inwestowanie w złoto

Napisano przez Caryk88 w 05 luty 2020 - 11:05 w Różne tematy

Od jakiegoś czasu też się tym tematem interesuje i w sumie najlepiej wygląda oferta przygotowana przez mennica24.pl. Mają w sprzedaży rożne propozycje, monety i sztabki, wszystko certyfikowane więc nie trzeba się obawiać czy to pewne źródło.

#2181487 Pomoc prawna dla frankowiczów

Napisano przez Caryk88 w 22 styczeń 2020 - 14:17 w Pomoc prawna

Witam wszystkich. Przygotowuję się do sądowej batalii w sprawie związanej z kredytem we frankach. Szukam dobrego adwokata lub kancelarii, kogoś, kto poprowadzi moją sprawę do szczęśliwego końca. Możecie mi kogoś polecić? Z góry dziękuję za wszystkie wasze podpowiedzi.

#2181485 Pomoc prawna dla firmy

Napisano przez Caryk88 w 22 styczeń 2020 - 14:17 w Różne tematy

Witam , czy możecie polecić mi dobrego prawnika który zajmuje się obsługą prawną firmy ? 

#2181483 Dobry prawnik Poznań

Napisano przez Caryk88 w 22 styczeń 2020 - 14:08 w Różne tematy

Szukam dobrego prawnika który mógłby się zająć sprawami mojej firmy. Jakiego możecie polecić ? 

#2179392 Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

Napisano przez Caryk88 w 07 styczeń 2020 - 09:14 w Budowa i remont

Oferta w firmie https://vitopolska.com/wygl ąda solidnie jeśli chodzi o okna PCV. Firma sama przygotowuje okna, ma jakieś swoje modele wprowadzane do sprzedaży więc faktycznie można liczyć na to, że będzie to dobra jakość i jednocześnie będzie można pewnie zamówić praktycznie każdy rozmiar okna.

#2179068 Inwestowanie w złoto

Napisano przez Caryk88 w 03 styczeń 2020 - 10:41 w Inne

Na bardzo dobre ceny złota możesz liczyć na stronie mennica24.pl  . Oczywiście wszystko certyfikowane więc nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo, dodatkowo bardzo duży wybór jest jeśli chodzi o monety inwestycyjne.

#2179031 Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

Napisano przez Caryk88 w 03 styczeń 2020 - 08:36 w Komentarze artykułów

Ja mogę polecić hotel Gryf, mieści się bardzo blisko dworca, ale ma też swój darmowy parking więc jak ktoś przyjedzie samochodem to również nie będzie to problem. Na stronie http://gryfgdansk.pljest cała oferta, pokoje bardzo ładnie się prezentują, wyposażenie nowoczesne.

#2178921 Obsługa prawna firmy

Napisano przez Caryk88 w 02 styczeń 2020 - 11:07 w Prawo dla firm

Jakiego adwokata lub kancelarię możecie polecić która zajmie się obsługą prawną mojej firmy. 

#2178918 Pomoc frankowiczom

Napisano przez Caryk88 w 02 styczeń 2020 - 11:04 w Różne tematy

Witam wszystkich. Przygotowuję się do sądowej batalii w sprawie związanej z kredytem we frankach. Szukam dobrego adwokata lub kancelarii, kogoś, kto poprowadzi moją sprawę do szczęśliwego końca. Możecie mi kogoś polecić? Z góry dziękuję za wszystkie wasze podpowiedzi.

#2178916 Dobry prawnik Poznań

Napisano przez Caryk88 w 02 styczeń 2020 - 10:54 w ZUS i prawo pracy

Potrzebuję dobrego prawnika który specjalizuje się w prawie pracy. Kogo możecie polecić ? 

#2178628 Ile kosztuje dom z bali?

Napisano przez Caryk88 w 30 grudzień 2019 - 11:36 w Budowa i remont

Jasne, że się opłaca. Zobacz sobie na przykład na ten projekt eko-domydrewniane.pl/pl,ekodom_vii,36.html#ad-image-0. Może się wydawać, że jakoś wcale nie jest to nie wiadomo co, a na dole masz kuchnię z dużym salonem i łazienkę, a u góry 2 sypialnie. Jak normalne mieszkanie, a cena dużo niższa. Te cena, która jest na stronie nie obejmuje wykonania fundamentu, a jak masz jakieś dodatkowe życzenia tylko okiennice czy inne pokrycie dachowe to też trochę wzrasta.

#2178191 Obsługa informatyczna firmy

Napisano przez Caryk88 w 23 grudzień 2019 - 14:19 w Różne tematy

Ja szczerze polecam specjalistów IT Omega. Współpracujemy z tą firmą już od dwóch lat i jak do tej pory nie miałem żadnego powodu do tego, by denerwować się, czy wątpić w jakość obsługi. System jest bezpieczny, a informatycy przez cały czas czuwają nad tym, by nic złego się nie wydarzyło. Możesz zobaczyć ich ofertę na stronie itomega.pl/.

#2177910 Jaki hotel w Polsce polecacie?

Napisano przez Caryk88 w 20 grudzień 2019 - 11:35 w Komentarze artykułów

Ostatnio byłem na szkoleniu z pracy w hotelu Gryf i potem zerknąłem sobie na stronę gryfgdansk.pl jak wygląda oferta nie dla firm ale dla turystów i także wygląda to interesująco. Tak sobie myślę, że jeśli będę chciał się wybrać do Gdańska to właśnie ten hotel będzie pierwszym wyborem dla mnie.

#2177078 Obsługa informatyczna czyli outsourcing it

Napisano przez Caryk88 w 13 grudzień 2019 - 12:12 w Firmy, produkty i usługi

Od ponad roku współpracujemy z firmą IT Omega itomega.pl/ i na razie wszystko działa bardzo dobrze. Przede wszystkim informatyk jest właściwie na każde zawołanie, więc jakby się cokolwiek sypnęło, czy kot, czy coś innego, to zawsze jest nam w stanie pomóc i to jest dla nas ważne.

#2176805 Dobry prawnik Poznań

Napisano przez Caryk88 w 11 grudzień 2019 - 14:38 w Inne

Szukam dobrego prawnika  który zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania za błąd lekarski. Kogo możecie polecić ?

#2176804 Dobry prawnik Poznań

Napisano przez Caryk88 w 11 grudzień 2019 - 14:36 w Pomoc prawna

#2176054 Jaki producent mebli dębowych z Warszawy?

Napisano przez Caryk88 w 05 grudzień 2019 - 08:38 w Wnętrza

Jeżeli zastanawiasz się czy powinny to być meble na wymiar czy gotowe to zdecydowanie lepiej na wymiar. Oczywiście są one droższe, ale z drugiej strony pamiętaj, że dzięki takiemu rozwiązaniu zabudujesz każdą przestrzeń w kuchni. Wejdź sobie na stronę www.LUVIOmeble.pl i zobacz jakie mają oni fajne realizacje mebli.

#2175418 Modne kuchnie, czyli dwukolorowe meble kuchenne

Napisano przez Caryk88 w 29 listopad 2019 - 10:29 w Komentarze artykułów

U mnie są meble w kuchni i wszystkie szafy wykonywane przez www.adolux-meble.pl – bardzo dobra firma, udana współpraca. Mają tez swoje spostrzeżenia i podpowiadają jakie rozwiązania w danym miejscu będą dobre więc jak ktoś nie do końca wie na co się zdecydować to można liczyć na ich pomoc.

#2175005 Magazyn biznesowy

Napisano przez Caryk88 w 26 listopad 2019 - 15:35 w Różne tematy

Mam wrażenie, że w sieci coraz trudniej znaleźć jakieś sensowne strony, gdzie można coś wartościowego i interesującego przeczytać. Więc jak macie jakąś taką sprawdzoną witrynę, gdzie można zajrzeć po ciekawe artykuły to się podzielcie.

#2175003 Magazyn dla ludzi sukcesu

Napisano przez Caryk88 w 26 listopad 2019 - 15:31 w Różne tematy

Ostatnio szukałem jakieś strony, gdzie będzie można coś ciekawego poczytać, jakieś artykuły, które coś będą do mojego życia wnosić i właściwie mam takie wrażenie, że tego typu stron brakuje więc jak ktoś ma jakieś fajne strony, na które warto zajrzeć to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

#2174836 Naturalne kosmetyki w PL

Napisano przez Caryk88 w 25 listopad 2019 - 15:01 w Inne

Z witaminą C jest doskonałe serum marki Noyau noyau.pl/. To jest kosmetyk, w który warto zainwestować. Przynajmniej ja byłam na początku sceptyczna, a później, jak zobaczyłam jak działa, to się przekonałam, że to jest naprawdę fantastyczny produkt.