Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zawartość użytkownika rumcajs

Odnotowano 27 pozycji dodanych przez rumcajs (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 25-wrzesień 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#158405 Obłożenie produkcyjne maszyn

Napisano przez rumcajs w 19 luty 2013 - 14:14 w Rachunkowość zarządcza

witam,mam takie pytanie:Jak obliczyć obłożenie produkcyjne maszyn?Proszę o pomoc, ponoć jest na to wzór matematyczny. Jakby ktoś mi pomógł, byłbym wdzięczny!dziękuję bardzo za pomoc!

#130575 2013 - limity na kasę fiskalną

Napisano przez rumcajs w 19 październik 2012 - 08:33 w VAT

Pytanie o limity na zakup kasy fiskalnej:czy od 1 stycznia 2013 pomniejszy się limit na zakup kasy fiskalnej? Podobno ma się zmniejszyć z 40 na 20 tysięcy. to prawda?dzięki za odpowiedź!

#124995 Zmiany w 2013

Napisano przez rumcajs w 25 wrzesień 2012 - 11:49 w VAT

o, ciekawa sprawa.szkoda, ze nie jestem z Warszawy, wybrałbym się.no nic, może będzie bliżej Śląska ;)

#90783 Zatrudnienie w administracji - przerost?

Napisano przez rumcajs w 12 kwiecień 2012 - 09:50 w Pracownicy samorządowi

http://forsal.pl/art...ml"Sprawozdania, które premier co miesiąc otrzymuje od dyrektorów urzędów o stanie zatrudnienia, można wyrzucić do kosza. Ludzi zatrudnionych w administracji może być dwukrotnie więcej, niż podają statystyki."i co Wy na to?

#89040 Ile zarabiają urzędnicy?

Napisano przez rumcajs w 02 kwiecień 2012 - 14:26 w Pracownicy samorządowi

jakby urzędników było mniej, to może by więcej zarabiali :(

#89022 Witamy na nowym Forum!

Napisano przez rumcajs w 02 kwiecień 2012 - 13:54 w Różne tematy

wpisałem w wyszukiwarkę (jest na górze po prawej stronie) i mi wyrzuciło ten wątek:http://forum.infor.pl/topic/151-wynagrodzenie-za-czas-choroby/page__st__240__p__8318__hl__wyliczenie%20chorobowego__fromsearch__1#entry8318możesz również w kategorii "ZUS i prawo pracy" założyć nowy temat ze swoim pytaniem.

#88641 Witamy na nowym Forum!

Napisano przez rumcajs w 30 marzec 2012 - 14:01 w Różne tematy

Eliza,

jak możesz porównywać stare i nowe forum? Tamto forum to był jeden worek, jak nie zapisałaś linka, to musiałaś szukać i klikac po stronach, żeby znaleźć wątek, gdzie się coś napisało. a teraz masz wszystko w profilu.
ech, nie rozumiem takich ludzi...
co by im nie dać, zawsze niezadowoleni.

#88003 Zatrudnienie w administracji - przerost?

Napisano przez rumcajs w 28 marzec 2012 - 13:39 w Pracownicy samorządowi

Niestety osoby które pracują w urzędach doskonale wiedzą jak to wszystko wygląda od środka, poprzez nowelizacje różnych ustaw mamy większe obowiązki i czasem 8 h to mało na wszystko. Pozdrawiam

a może tu jest pies pogrzebany? może to nasze prawo zamiast się upraszczać, komplikuje się już w takim stopniu, że wymaga coraz większej pracy? i co za tym idzie coraz więcej urzędników?

#87178 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 26 marzec 2012 - 09:03 w Różne tematy

nowe forum w porównaniu do starego jest super.bardzo mi się podoba. Wy też przywykniecie :)

#85954 Witamy na nowym Forum!

Napisano przez rumcajs w 20 marzec 2012 - 16:25 w Różne tematy

WitamMam pytanie, czy można powrócić do poprzednich tematów forum aby kontynuować dyskusje?Pozdrawiam

załóż temat o tym samym tytule i już.

Witam ponownie i dodaje do poprzedniego , że jestem 50 + i niestety z księgowością nie mam nic wspólnego. Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie Mądre Głowy od ksiegowości

załóż temat w odpowiedniej kategorii.wychodze na żandarma, ale już mi ręcę opadają :)

#85866 Ile zarabiają urzędnicy?

Napisano przez rumcajs w 20 marzec 2012 - 13:18 w Pracownicy samorządowi

etam, na starym forum był taki temat i był popularny, więc pomyślałem, że i tu się przyda.proszę nie szukać teorii spiskowych :)

#85822 Ile zarabiają urzędnicy?

Napisano przez rumcajs w 20 marzec 2012 - 11:34 w Pracownicy samorządowi

Zgodnie z tematem. Ciekaw jestem, ile zarabiają urzędnicy. Tutaj mam przykładowe zarobki z 2008 roku:"podinspektor zarabia 1900 brutto=pensja zasadnicza (księgowość, ponad rok stażu pracy w Urzędzie,wykształcenie wyższe)"Jak to jest u Was? Podzielcie się kwotami!

#85645 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 19 marzec 2012 - 16:45 w Różne tematy

mam pytanie czy nauczyciel który wraca z urlopu bezpłatnego, a miał przed urlopem pełny etat po powrocie ma zagwarantowany? czy jest to gdzieś zapisane czy to od woli dyr zależy, bo z tego co się orientuje n-l który jest na url zdrowotnym po powrocie ma mieć tyle godz ile przed czyli ma mieć ten swoj etat sprzed url

zadaj pytanie w odpowiedniej kategorii, a nie w tym wątku. Jest cały dział Urlopy przecież.

#84664 Witamy na nowym Forum!

Napisano przez rumcajs w 14 marzec 2012 - 14:24 w Różne tematy

http://ksiegowosc.in...o-Euro-NIP.htmlchce sie do tego ustosunkować i zadać pytania jak mam to zrobić musze sie zarejestrować czy moge korzystac z tego forum bez rejestracji jako gosc , bo kiedyś korzystanie z tego forum było jakieś prostsze

załóż nowy temat w dziale VAT i już

#84345 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 13 marzec 2012 - 16:23 w Różne tematy

Jak mawiał pewien stary wódz indiański,"całe szczęście,że nie wszystkim podoba sie to samo, bo inaczej każdy chciałby mieć moją żonę "

:) ok, może i tak, ale nowe forum jest spoko :)

#84202 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 13 marzec 2012 - 11:18 w Różne tematy

rumcajs, zupełnie nie rozumiem czemu jesteś taki agresywny? Tobie nowe forum sie podoba i uważasz ,że jest Mercedesem ale ktoś inny może przecież mieć inne zdanie. Ja powoli się z nim oswajam, ale rozumiem ,że inni mogą być mniej zachwyceni ,albo słabo dawać sobie na nim radę. Trochę więcej tolerancji dla innych, nie wszystkim przeciez musi odpowiadać to samo.

agresywny? chyba żartujesz, prawda?użyłem porównania samochodowego, żeby jakoś to przemawiało, bo przecież nie da sie porównać i starego i nowego forum - tyle opcji, co jest teraz, nie było na starym. ja nie rozumiem, jak komuś może się nowe forum nie podobać.to pokazuje, ze Polakom nie dogodzi, zawsze muszą marudzić, zamiast poczytać i poklikać.

#84059 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 12 marzec 2012 - 16:59 w Różne tematy

sorry, ale większości wszystko działa. widocznie coś źle robisz.przeglądaj tylko Kadry, jak Ci napisałem wyżej.Po wejściu będziesz miała od razu zaznaczone, gdzie ktoś doda temat czy posta. Nie widzę problemu. Bedziesz miała tak jak na starym, "super" forum :)

#84046 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 12 marzec 2012 - 15:52 w Różne tematy

dziekuję Adminie za screenshot. Niestety mimo dodania wszystkich intersujacych mnie forum , po wylogowaniu się i zalogowaniu w zakladce "obserwowane" nie mam zupelnie nic- mimo ustawien "z oststnich 24 godzin". Jak juz pisałam wybór przez "moja zawartość" tez nic nie daje(wielokrotnie próbowałam), mam tam tylko " temety różne " bo tu się produkuję.Szkoda, bo lubiłam to forum i towarzyszyło mi od paru lat, ale nie mam sily walczyc z filtrami ani czasu na przegladanie zapytań z księgowości....

to może wchodź tylko tutaj:http://forum.infor.pl/forum/26-kadry/i wtedy będziesz widziała tylko Kadry.mi tam wszystko działa. i po raz kolejny nei chce mi się pisac, że w porównaniu do starego to jak porównywać mercedesa do syrenki. stare forum to był badziew i tyle.

#83577 Szybka nawigacja - czy Wam tez nie działa?

Napisano przez rumcajs w 09 marzec 2012 - 14:53 w Różne tematy

:) jaką reprymendę? etam, dzięki wielkiepo prostu lepiej się trzymać tematu, żeby nie śmiecić i dlatego delikatnie o tym napisałem :)ale żadna reprymenda!

#83570 Szybka nawigacja - czy Wam tez nie działa?

Napisano przez rumcajs w 09 marzec 2012 - 14:37 w Różne tematy

avatar jest super :)warto jednak trzymać się tematu, bo nam pousuwają posty nie na temat, więc jeśli coś nie działa, to myslę, ze trzeba poświęcic kilka minut, żeby wszystko skonfigurować.

#83566 Szybka nawigacja - czy Wam tez nie działa?

Napisano przez rumcajs w 09 marzec 2012 - 14:29 w Różne tematy

U mnie też :)

#83565 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 09 marzec 2012 - 14:27 w Różne tematy

niestety- ja widze w "mojej zawartosci" wylacznie to co pisze na tym subforum tz tematy rozne. Zaznaczanie i zapisywanie samych kadr (i wylogowanie sie i potem powtorne zalogowanie ) nie dziala. Po raz kolejny prosze Admina o pomoc.

a spróbowałaś zaznaczać "Obserwuj to forum" w forach, które Cię interesują?Ja nie wiem, narzekają niektórzy, a to forum jest z milion razy lepsze od starego. Jak widać Polakom nie da się dogodzić :)

#82911 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 07 marzec 2012 - 16:54 w Różne tematy

No więc musze powiedzeć,że ja robię dokładnie wg. tej instrukcji , ale po wykonaniu całej operacji nie pozostają mi odfiltrowane same wątki kadrowe, ale wszystko co tylko zostało dodane, łącznie z ratą leasingu i akcyzą na koks i węgiel ( z tego co pamietam )i innymi z kategorii księgowość , jak sądzęDołączona grafika

u mnie działa. zaznaczam interesujące mnie fora, a potem klikam w profilu w Moja zawartość i tam widzę wszystkie nowe tematy.
może Ida zaznaczyłaś więcej kategorii?
a klikasz w Moja zawartość po zalogowaniu i wejściu w profil? bo jeśli tak, to nei ma szans, żeby Ci nie działało :) coś musisz źle robić.

#80019 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 06 marzec 2012 - 15:55 w Różne tematy

zadziałało, dzięx - trzeba wrócic do podziału na księgowość / kadry i tam zaznaczyć, potem wybrać najnowsze i szafa gra, komoda tańczy:-) prawie, jak w starym

cieszy mnie to niezmiernie :P i kto teraz powie, ze stare forum lepsze? no way! :) to nowe jest debeściackie B)

#77216 Witamy na nowym forum

Napisano przez rumcajs w 06 marzec 2012 - 14:37 w Różne tematy

nie można mieć TYLKO forum kadrowego, u mnie można przefiltrować wątki poszczególne, ale nie fora

Bo tzreba zaznaczyć droga Doriss poszczególne kategorie forum kadry czyli podkategorie, u mnei na fioletowo się zaznaczają idealnie. Klikam potwierdz i mam tylko forum kadry.