Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Wacław75

Odnotowano 12 pozycji dodanych przez Wacław75 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 22-listopad 18 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2057012 Sufit podwieszany czy napinany?

Napisano przez Wacław75 w 12 wrzesień 2017 - 11:44 w Budowa i remont

Dobre powłoki wytrzymają nawet piętnaście lat. Ostatnio na własne oczy widziałem taką, która miała jedenaście lat i wyglądała jak nowa, serio. Być może to przez ciemny matowy kolor. W każdym razie właściciel sam był zaskoczony i mówi, że jakby miał teraz zmieniać to chyba tylko ze znudzenia, bo nijak nic się złego z tym sufitem nie dzieje.

#2055074 Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

Napisano przez Wacław75 w 31 sierpień 2017 - 15:17 w Budowa i remont

Dzięki, wychodzi na to że jednak Winergetic górą, ponoć też są nieco lepiej wykonane. Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

#2048396 Gaśnica w miejscu pracy

Napisano przez Wacław75 w 24 lipiec 2017 - 09:41 w BHP

Nie było tak źle, dowiedziałem się nawet czego chciałem. Jako, że moje biuro nie ma 100m2 tylko około 70, to wystarczy mi 2kg środka gaśniczego tak? To jeszcze mam pytanie: jaki wybrać? Najtańsze są proszkowe i nie ukrywam chętnie bym kupił najtańsze, bo staram się objechać wszystko niskim kosztem. Ale może są jkeiś skuteczniejsze a nie o wiele droższe?

#2047008 Gaśnica w miejscu pracy

Napisano przez Wacław75 w 14 lipiec 2017 - 15:30 w BHP

Mam pytanie w związku z przepisami BHP. Trudno mi sie przebić przez prawny żargon w ustawach. Zakładam małą firmę i potrzebuję w biurze umieścić gasnicę. Jakie to powinny być i ile należy ich rozmieścić? O czym jeszcze poza gaśnicą powinienem pamiętać?

#2028856 Jakie wygodne sportowe buty na wiosnę

Napisano przez Wacław75 w 28 marzec 2017 - 13:22 w Pozostałe (off topic)

To jest akurat wojas, tutaj masz linka do strony jak coś https://wojas.pl/pro...polbuty-6019-60. Są ze skóry naturalnej

Najtańsze nie są ale w sumie tyle się teraz płaci za skórzane buty więc pewnie taka norma

#2027754 Jakie wygodne sportowe buty na wiosnę

Napisano przez Wacław75 w 22 marzec 2017 - 16:29 w Pozostałe (off topic)

Mi się podoba coś w stylu takich wojasów. Pasują do wszystkiego i są wygodne

main_img_22874.jpg

też wolę takie klasyczne kolory a nie te wszystkie kolorowe new balance i inne. Jaka to firma? Są skórzane?

#2019970 Sufit podwieszany czy napinany?

Napisano przez Wacław75 w 13 luty 2017 - 16:16 w Budowa i remont

Tak jak pan z Altezy napisał sprawa wygląda dość prosto, jeśli tylko mamy możliwość wezwania ekipy to zrobią nam to raz-dwa. Skrócony proces widać też na tym zdjęciu: http://blog.dpsceili...sufit-napinany/i na tym filmiku: https://www.youtube....h?v=-H7LXvuL8I0 Polecam obejrzeć i zweryfikować obawy :) Jak ogarniałem sprawę na początku grudnia to też właśnie brałem dane z różnych miejsc, blogi czytałem, porównywałem oferty, a gwarancja była bardzo ważnym punktem w wyborze.

#2006138 Sufit podwieszany czy napinany?

Napisano przez Wacław75 w 06 grudzień 2016 - 16:20 w Budowa i remont

Biorę się za remont dwóch pokoi w domu. Myślę co zrobić z sufitem. Teraz mam podwieszane, ale niestety w jednym pomieszczeniu po zalaniu, a w drugim i tak nie wyglądają o wiele lepiej. Od remontu minęło siedem lat więc nie jestem do końca zadowolony z żywotności tych sufitów. Ostatnio usłyszałem o alternatywie w postaci sufitów napinanych. Ma ktoś jakieś doświadczenia związane z tematem? Jakie są różnice w stosunku do klasycznych podwieszanych? Dzięki za rady.

#2006134 Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

Napisano przez Wacław75 w 06 grudzień 2016 - 16:16 w Budowa i remont

Pokłady kreatywności w firmach okniarskich chyba się wyczerpały. Drutex właśnie zmienił logo na takie samo, jakie ma Bestdoor, jakiś producent drzwi. Nikt tego nie sprawdza przy akceptacji projektu?

#2004465 Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

Napisano przez Wacław75 w 29 listopad 2016 - 10:53 w Budowa i remont

Ja bym jednak brał Winergetic z prostego powodu: jeśli chodzi o ciepło to jest bez kompromisu. Uw 0,76 jest naprawdę mocną propozycją, chociaż myslę że gdybyś pogrzebał mocniej to byś znalazł też coś lepszego ale to już raczej z pasywnych

#1998095 Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, kto wykonuje i kto płaci.

Napisano przez Wacław75 w 26 październik 2016 - 12:34 w Nieruchomości

Coraz częściej gminy wykorzystują systemy GIS. Część z danych samorząd udostępnia potem bezpłatnie mieszkańcom. Warto sobie poczytać o tym tutaj: http://www.arcanagis...tracji-czesc-1/. Większe miasta już doceniło takie rozwiązania i dzięki temu planowanie inwestycji budowlanych i komunikacyjnych jest prostsze.

#1996192 Jaką (tanią) pralkę wybrać?

Napisano przez Wacław75 w 19 październik 2016 - 15:15 w Wnętrza

Można też się spotkać mniej więcej pośrodku. Myślę, że całkiem fajnym rozwiązaniem jest pralka samsung WF60F4E0W2W . Te nazwy są zawsze straszne:) Tanią widziałem w Matrix Media. Zerknij sobie tam. Na pewno znajdziesz:)