Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Djinn

Odnotowano 30 pozycji dodanych przez Djinn (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 24-styczeń 20 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#112030 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 20 lipiec 2012 - 18:24 w Różne tematy

Slubowanie mialem dzisiaj tj 20.07.br wyjazd z srode. Mamy tyle dobrze, ze dowodca zalatwi kierowce i nas zawoza, bo jest nas 7 osob. a wiadomo ze dana komenda ma obowiazek zwrocic koszt dojazdu na szkole i koszt powrotu po ukonczonym kursie, dlatego nas zawoza i na koniec szkolki jezeli przetrwamy, to tez po nas przyjedzie kierowca

#112010 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 20 lipiec 2012 - 15:07 w Różne tematy

Radom Legionowo :) zajebisice w srode wyjazd :)

#111392 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 18 lipiec 2012 - 14:14 w Różne tematy

Radom bedzie wiedzial jutro albo pojutrze (po slubowaniu). Z tego co sie dowidzialem to albo Legionowo, albo Szczytno.

#111218 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 17 lipiec 2012 - 23:37 w Różne tematy

Nie wiem czy ktos juz o tym pisał, czy wiecie, ale nabor z 17 lipca br. na szkolke jedzie 25 lipca, czyli za tydzien, a do konca tygdnia info od nosnie kto gdzie jedzie.

#110591 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 13 lipiec 2012 - 21:40 w Różne tematy

powie Ci ze kolezanka wlasnie skonczyla szkole w szczytnie, jak ja pisalem wczesniej jes duzo nauki, ale to jest tak ze n wykladach prowadzacy podaje lekture z ktorej korzysta wiec wystarczy zapisac sobie slowa kluczowe i wypozyczyc ksiazke i skanowac to co potrzebne, przez cala szkolke miala 40 egz, na koniec jest koncowy egz cos na wzor matury.

#110446 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 13 lipiec 2012 - 11:49 w Różne tematy

Przy okazji :) takze poprosze takie info na e-mail pencelek@o2.pl

#110340 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 12 lipiec 2012 - 21:54 w Różne tematy

ee przeciez policja dostala podwyzszki o 300zl. wiec powinno byc wiecej

#110247 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 12 lipiec 2012 - 11:38 w Różne tematy

Djinnsam dzwoniles??

Tak, dzisiaj mozna dzownic i daja informacje czy jestes na liscie rankingowej (jestem z radomia), natomiast jutro dzwonia i daja informacje jaki jest przydzial

#110205 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 12 lipiec 2012 - 09:21 w Różne tematy

I sie dostałem:D Jutro tylko info o przydziale bede mial ;)

#110162 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 12 lipiec 2012 - 07:34 w Różne tematy

A jak czesto sa egz da sie jakos sciagac? jak to wyglada?

#109909 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 10 lipiec 2012 - 21:55 w Różne tematy

powiedzieli Ci czemu tak pozno?

A ja jutro idę na komendę do kadr podać nr konta bo już wypłaty robią Dołączona grafika

Nie powiedzieli czemu tak pozno ale jest tak jak mowili wczeniej tzn ze do 10 lipca czekaja na info kto ma orzeczenie lekarskie i pozniej listy, wiec w sumie tak jak mowili tak jest.. ee jakie wyplaty, dokladniej cos mozesz powiedziec? Jakas kasa przed szkolka??

#109829 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 10 lipiec 2012 - 12:55 w Różne tematy

Jezeli ktos jest z Radomia listy rankingowe maja byc w czwartek albo w piatek. - dzownilem dzisiaj.

#109472 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 09 lipiec 2012 - 06:08 w Różne tematy

a ja tak uwielbiam spać hehe ;(

Ja tez lubie spac duzo:( ale jak bede miał kolo siebie cycka to nawet 4 godz wystarcza zeby sie wyspac Dołączona grafika heheh

#109342 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 06 lipiec 2012 - 12:49 w Różne tematy

Ponawiam prośbę kolegi Dołączona grafika Mógłby ktoś się podzielić jakimiś materiałami / notatkami / tytułami i autorami książek ... ? Wszystko będzie przydatne. Z góry dzięki. Dołączona grafika

Mam koleżankę na szkółce w Szczytnie, z tego co mówiła, to jak są wykłady to wszystko jest z książek z biblioteki która mją bardzo duża. A mianowicie podczas wykładu jest informacja z jakiej ksiażki jest dany materiał- moim zdaniem wystrczy na wykladzie zapisac słowa kluczowe, wy pozyczyć książkę znalesc i gotowe:D Od nośnie notatek, jutro bede z nia rozmawial takze moze cos pozyskam to wstawie na forum, choc nie wiem czy sie dostane bo info o listach bedzie dopiero w przyszlym tygodniu ale zawsze to innym ulatwi nauke ;)

Także się dowiedziałem ze przez całą szkółkę jest łącznie okolo 40 egz.
Wiekszość z nich wyglada tak ze siedza ludzie jest puszczony slajd z pytaniem i np minuta na odp i kolejne pytania, bez możliwości powrotu do wcześniejszych pytań,w ięc ze ściąganiem cieżko.

Zaś mnie osobiscie interesuje jak wyglada rozklad dnia i kilka slów o tym, mianowicie- zaprawa- jak wyglada, zajecia od ktorej do ktorej, obiady- dobrze gotuja? czas wolny- oprocz piwka pitego po cichu slyszalem ze jest silownia basen do dyspozycji. Jak to wyglada naprawde?

#108846 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 04 lipiec 2012 - 13:00 w Różne tematy

Piszcie z jakich komend jesteście, żeby inni którzy czekają na telefon mogli coś wywnioskować...

Mysle ze nie Ci ktorzyna bierzaco czytaja posty wiedza ze jestem z KWP Radom, ale jakos nikogo tutaj z radomia nie widze;/ Jesli chodzi o Radom to listy maja byc za tydz 10 lipca, widocznie w innych miastach jest szybciej.;/

#108740 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 04 lipiec 2012 - 10:22 w Różne tematy

hehe to ja bede chodzil jak worek bo moje rozmiary ubran sa male :) bardzo male

#108632 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 03 lipiec 2012 - 15:51 w Różne tematy

Ja dostałam na Zamosc,w drugiej wersji hehe bo wczoraj miałam jeszcze gdzie indziej Dołączona grafika a dzis bylam na przymiarce munduru ;p

Mozesz napisac pare slow wiecej, tzn jak to wyglada?

#108432 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 02 lipiec 2012 - 13:49 w Różne tematy

A czy ktos ma pojecie czy w Radomiu sie cos ruszylo? :.

#108157 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 29 czerwiec 2012 - 15:48 w Różne tematy

No to tez jest oki :) Jesli nie klamales za bardzo w ABO to bedzie dobrze :)

#108145 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 29 czerwiec 2012 - 14:06 w Różne tematy

Tak jak gadałem w komendzie w Radomiu i sie mnie pytala ile pkt i jakie wykształcenie, to jak powiedziałem ze inż. informatyki i ze w sumie okolo 154-156 pkt, to powiedziała ze na 99% bede przyjety. a Ty ile masz pkt?

#108136 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 29 czerwiec 2012 - 13:33 w Różne tematy

Djinnile masz pkt?

Po podliczeniu wszystkie to wychodzi mi okolo 154-156pkt. a Cio?

#108032 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 29 czerwiec 2012 - 09:22 w Różne tematy

Ja dzisiaj dzownilem do KWP w Radomiu, pytalem sie o listy rankingowe. Dostałem informacje ze po 10 lipca dopiero bede wyniki

#107766 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 28 czerwiec 2012 - 10:26 w Różne tematy

Jesli chodzi o listy rankingowe, np w Radomiu info o listach podobno maja byc dopiero okolo 11 lipca..;/Czy Was też wkur.... to czekanie na informacje ? :/

#107184 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 26 czerwiec 2012 - 17:13 w Różne tematy

Robisz mi nadzieje ze dostane Legionowo z czego bym sie bardzo cieszył. ale coz zobaczymy po zyjemy. :)

#107158 Rozpoczął się nabór do policji

Napisano przez Djinn w 26 czerwiec 2012 - 15:29 w Różne tematy

Nio ja to napewno Szczytno, bo do Slupska szli ludzie z maja, legionowo- niestety mam siostre i szwagra w Markach-15 min samochodem wiec nie dostane bo za blisko rodziny.