Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika izka76

Odnotowano 12 pozycji dodanych przez izka76 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 06-grudzień 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2119168 sprawdzone biuro rachunkowe

Napisano przez izka76 w 26 wrzesień 2018 - 10:49 w Biuro rachunkowe

Jeśli chodzi o księgowość, to chciałabym się spytać o jedną rzecz. Może ktoś byłby w stanie mi doradzić. Prowadzę własną firmę i mieszkam w małej miejscowości. Najbliższe biuro rachunkowe mam jakieś 50 km od domu. Trochę to dla mnie niewygodne dojeżdżać tak daleko. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad usługami biur internetowych. Czy ktoś może korzysta z takich usług i jest w stanie w tym temacie mi powiedzieć coś więcej?

Jeśli odległość nie ma znaczenia to z całego serca mogę polecić Ci biuro księgowe Kontisto. Są z Warszawy, ale ja np. w ogóle nie potrzebuję ich odwiedzać bo dali mi dostęp do ich programu księgowego i mogę tam spokojnie wystawiać faktury, wprowadzać swoje koszty jeśli mam na to czas a jak nie to oni robią to za mnie. To naprawdę wygodne :) najważniejsze, że można się z nimi dogadać w tych sprawach, myślę, że u Ciebie też tak będzie. Na ich stronie mają napisane dokładniej, ja właśnie przez stronę się z nimi skontaktowałam jak kilka miesięcy temu szukałam biura. https://kontisto.pl/Mam nadzieję, że i Tobie pomogą. Pozdrawiam :)

#2116505 Dobry księgowy Warszawa

Napisano przez izka76 w 07 wrzesień 2018 - 14:45 w Biuro rachunkowe

jeśli nadal ktoś  stąd szuka biura księgowego to mogę polecić po swoich doświadczeniach i poszukiwaniach Kontisto z Warszawy. Kilka miesięcy temu szukałam tu pomocy dlatego teraz może moja opinia pomoże innej osobie :) nie chcę ich zachwalać, jedynie mogę zwrócić uwagę na szczegóły, które dla mnie są ważne. obsługa klienta na dobrym poziomie, dodatkowo dostałam od nich program księgowy więc mogę na bieżąco sprawdzać swoje zestawienia i inne dane, nawet proponowali, że mogę sama wprowadzać faktury żeby było taniej. Akurat na to się nie skusiłam bo jest tego za dużo dla mnie ale sama propozycja uważam na duży plus. fajnie, że można swobodnie ustalić zasady współpracy. można zadzwonić i sprawdzić czy pasuje http://kontisto.pl/oferta/#kontakt:)

#2111443 Poszukiwane tanie biuro rachunkowe - księgowość sp. z o.o.

Napisano przez izka76 w 30 lipiec 2018 - 14:36 w Biuro rachunkowe

Czy to reklama??

Chciałabym, żeby to była reklama. Prowadzę spółkę zoo i niestety przez błędy mojej księgowej musiałam tłumaczyć się przed  US. Odbyłam kilka spotkań i rozmów z różnymi biurami i tu podejście do mojej firmy i spraw spodobało mi się najbardziej. Pomogli mi więc dlatego mogę ich polecić. Spotkanie czy rozmowa nic nie kosztuje, można sprawdzić samemu. :)

#2111438 Poszukuję: biuro rachunkowe do sp. z o.o.

Napisano przez izka76 w 30 lipiec 2018 - 14:23 w Biuro rachunkowe

Widzę, że nie tylko mnie spotkała taka przygoda z niedopilnowaną księgową.. nie dalej jak kilka miesięcy temu musiałam zmierzyć się z tym samym problemem. Nie wiem jak to się stało, ale do US musiałam zapłacić sporą kwotę zaległego podatku, gdy sprawa wyszła na jaw podjęłam decyzję o zmianie organizacji pracy i prowadzenia księgowości. Co prawda zajęło mi trochę czasu znalezienie porządnego biura księgowego ale po kilku spotkaniach trafiłam na Kontisto - biuro księgowe z Warszawy. Opowiedziałam o swoich rozterkach i oni pomogli mi wytłumaczyć się przed US z błędów popełnionych przez mojego pracownika. Nawet byłam zaskoczona jak szybko zareagowali na te problemy. Proszę sprawdzić, rozmowa czy spotkanie nic nie kosztuje, a ich pomoc może okazać się bezcenna. :) Podrzucam stronę do kontaku: http://kontisto.pl/

#2108631 Poszukiwane tanie biuro rachunkowe - księgowość sp. z o.o.

Napisano przez izka76 w 08 lipiec 2018 - 18:35 w Biuro rachunkowe

Ja właśnie ostatnio stałam przed wyborem biura księgowego. Właściwie to nic przyjemnego i też szukałam, dzwoniłam, pytałam. Aż trafiłam na biuro księgowe Kontisto, umówiłam się na spotkanie i szczerze mówiąc byłam zaskoczona. Podejście do klienta - pełen profesjonalizm, a wdrożenie bez żadnych problemów. Faktury przesyłam tak jak chce, skan na maila albo kurierem i nie ma problemu. Sprawdźcie sami http://kontisto.pl/:)

#2108630 księgowość małej spółki

Napisano przez izka76 w 08 lipiec 2018 - 18:30 w Biuro rachunkowe

Sprawdźcie też biuro księgowe Kontisto w Warszawy http://kontisto.pl/. Doprowadzili mi do porządku sprawy z US, po poprzedniej księgowej. Zrobili kawał dobrej roboty!

#2106947 Wykształcenie, a praca

Napisano przez izka76 w 26 czerwiec 2018 - 19:57 w Dla księgowych - INFOR FK

Kurs pomoże zdobyć Ci wiedzę, ale dobrze jeśli możesz też wykorzystać to w praktyce. Poszukaj w ofertach pracy na młodsze stanowiska albo asystenta księgowej, tam zazwyczaj nie wymagają doświadczenia, za to możesz wykorzystać wiedzę ze szkoleń

#2106946 Nowy pracownik

Napisano przez izka76 w 26 czerwiec 2018 - 19:50 w Dla księgowych - INFOR FK

Uważam, że wszystko zależy od wielkości firmy. Szybciej zapoznasz się z firmą, która ma kilku klientów, mało faktur i zobowiązań niż dojdziesz do ładu w dużej spółce czy korporacji gdzie lista pracowników, kontrahentów itp wydaje się nie kończyć. Pracowałam z dziewczyną, która nie miała żadnego doświadczenia w tych sprawach ale była bystra i po miesiącu ogarniała więcej niż nie jedna księgowa :D Takie rzeczy szybko będzie widać.

#2106944 Prowadzenia ksiąg rachunkowych

Napisano przez izka76 w 26 czerwiec 2018 - 19:43 w Dla księgowych - INFOR FK

Jasne, możecie tak zrobić, jednak trzeba być ostrożnym, pilnować wszystkich spraw jak oka w głowie. Księgowość, deklaracje do US, JPK,  kadry i płace i ZUS. Z doświadczenia wiem, że zajmuje to naprawdę dużo czasu. 

#2105199 sprawdzone biuro rachunkowe

Napisano przez izka76 w 12 czerwiec 2018 - 12:55 w Biuro rachunkowe

Jak wcześniejsi forumowicze, szukam rzetelnego i profesjonalnego biura księgowego. Niestety księgowa na etat to w obecnych czasach za duży koszt dla firmy. Dobrze, że tu trafiłam bo widzę mnóstwo cennych wskazówek. Nie udało mi się jedynie odnaleźć informacji, które biuro oferuje przesyłanie dokumentów bez koniecznych regularnych wizyt, bo na to ostatnio brakuje mi czasu

#2105189 Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

Napisano przez izka76 w 12 czerwiec 2018 - 12:39 w Biuro rachunkowe

Podobnie jak wyżej, poszukuję rzetelnego i profesjonalnego biura księgowego. Księgowa na etat to za droga sprawa. Najlepiej jakbym mogła przesyłać im faktury elektronicznie, bez częstych wizyt bo nie mam za bardzo na to czasu. Dajcie znać od jakiego czasu korzystacie ze swojego biura 

#2105188 Dobry księgowy Warszawa

Napisano przez izka76 w 12 czerwiec 2018 - 12:28 w Biuro rachunkowe

Niedługo również będę musiała podjąć decyzję o zmianie biura księgowego. Czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem w tej sprawie? Ile czasu zajęła taka zmiana, na co zwrócić uwagę? 

Przede wszystkim zależy mi na profesjonalnym podejściu do klienta i łatwej współpracy.