Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika Ela Mikołajczak

Odnotowano 14 pozycji dodanych przez Ela Mikołajczak (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 29-październik 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2142946 odszkodowanie po wypadku samochodowym jako pasazer

Napisano przez Ela Mikołajczak w 04 marzec 2019 - 14:05 w Prawo ubezpieczeń

Czy pasażerowi poszkodowanemu w wypadku samochodowym przysługuje odszkodowanie?

Oczywiście, że tak! Ale żeby otrzymać należną Ci sumę dobrze mieć kogoś kompetentnego- ja osobiście mogę z czystym sumieniem polecic pana Łukasza z SOS-BPHC. Zadzwoń- mają stronkę w necie. 

#2142942 Jakie odszkodowania należą się poszkodowanemu w wypadku?

Napisano przez Ela Mikołajczak w 04 marzec 2019 - 14:02 w Prawo ubezpieczeń

Najlepiej jak Pani napisze pismo z określeniem swoich roszczeń i do tego dołączy druk zgłoszenia szkody. Może Pani oczywiście poprzestać na samym druku PZU. Należy jednak pamiętać, że to Pani, jako osoba poszkodowana, ma obowiązek i jednocześnie prawo do sformułowania swoich roszczeń. Określając ich wysokość, ułatwia Pani proces "likwidacji szkody". W piśmie może Pani napisać, że z tytułu zadośćuczynienia za doznaną krzywdę wnosi Pani o wypłatę ..... zł., z tytułu zwrotu kosztów leczenia ....., z tytułu kosztów poniesionych na dojazdy ....., etc.

CYTAT(Adelka25)PZU prosi o dane sprawcy (ja ich nie znam, zna je policja)
Można napisać: dane w posiadaniu policji (podać dane jednostki policji).
CYTAT(Adelka25)proszą o opisanie obraźeń (ja moge napisac tylko na oko, bo nie znam fachowych nazw)
Pisać swoimi słowami. Jeżeli posiada Pani karty informacyjne ze szpitala lub pogotowia, jest tam zawarte fachowe słownictwo. Nie musi Pani jednak go stosować. Wystarczy opis doznanych obrażeń i aktualny stan Pani zdrowia (czy pozostały jakieś komplikacje), etc.
CYTAT(Adelka25)trzeba napisać kto udzielił mi pierwszej pomocy-czy wystarczy, że napisze lekarz w szpitalu, bo nie znam jego personaliów.
Wystarczy jednostka opieki zdrowotnej, np. pogotowie ratunkowe...
CYTAT(Adelka25)Czy będę musiała pozbierac jakieś dodatkowe dokumenty do tego oświadczenia, czy ich wiarygodność sprawdzi PZU?Czy moge w innych obrażeniach wpisac uraz psychiczny po wypadku, choć nie byłam u psychologa?
Jak najbardziej musi Pani udokumentować swoje roszczenia. Tak więc należy zebrać pełną dokumentację lekarską, tj. karty informacyjne, historie choroby, karty zleceń lekarskich, etc. Wszystko uzyska Pani w wydziale administracyjnym jednostki, w której się Pani leczyła (za drobną odpłatnością). W zakresie urazu psychicznego - jak najbardziej. Może Pani również udać się do psychologa o udzielenie porady i w ten sposób będzie Pani już posiadać dokumentację a koszt udzielenia porady zostanie Pani zwrócony na podstawie wystawionego rachunku imiennego.

Chyba najlepiej będzie jak skontaktujesz się z kimś kompetentnym w tej dziedzinie- w internecie wszyscy sa specjalistami :/ Mi bardzo pomógł p. Łukasz z SOS-BPHC- z całego serducha polecam, bo ja sama byłam zielona w tym temacie i ten człowiek naprawdę zna się na rzeczy. Zadzwonić można, to nic nie kosztuje, a bedziesz miała pełny obraz sytuacji. 

#2142940 Uraz psychiczny - odszkodowanie

Napisano przez Ela Mikołajczak w 04 marzec 2019 - 13:59 w Prawo ubezpieczeń

Kilka tygodni temu miałem wypadek samochodowy nie z mojej winy. Uznano szkodę całkowitą za samochód (oczywiście zaniżoną) i wypłacono odszkodowanie. W zakładzie ubezpieczeń dowiedziałam się, że mogę się jeszcze dochodzić o wypłatę odszkodowania z ubezpieczenia osobowego OC sprawcy. Uszczerbku na zdrowie wielkiego nie poniosłem ale byłem w na kontroli szpitalu i później u neurologa - teraz jest już ok. W tym samym samochodzie byłą ze mną dziewczyna, jej nic się nie stało fizycznie ale uraz psychiczny pozostał. Dowiedziałem się że zwrócą mi za poniesione udokumentowane koszty (leki, koszt dojazdu) jak również za poniesiony uraz psychiczny. Stąd moje pytania:
1. Jakiej kwoty można żądać za uraz psychiczny - wymagają tego we wniosku, co wpisać aby było poprawnie?
2. Czy potrzebne są jakieś zaświadczenia od psychologa czy wystarczy sam fakt uczestnictwa w wypadku?
3. Ile mam czasu aby złożyć taki wniosek?

Dziękuję za pomoc

Polecam skontaktować się z kimś kompetentnym telefonicznie- w internecie dużo domorosłych specjalistów- z ręką na sercu mogę polecić p. Łukasza z sos-bphc. Udzieli Ci tych wszystkich informacji za darmo, wiec zadzwon :) 

#2142938 Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy

Napisano przez Ela Mikołajczak w 04 marzec 2019 - 13:53 w Prawo ubezpieczeń

Ja korzystałam z pomocy p. Łukasza Kaźmierczaka z SOS-BPHC- bardzo rzetelny i nigdy nie zostawia bez pomocy. Przeszłam piekło związane z tym całym odszkodowaniem, ale jak się ma u swojego boku osobę kompetentną to wszystko jest dużo prostsze :) Polecam z całego serducha!

#2129210 Niskie odszkodowanie

Napisano przez Ela Mikołajczak w 03 grudzień 2018 - 13:25 w Różne tematy

Prawnik (uczciwy oczywiscie) to najlepsze rozwiązanie, bo jak sami nimi nie jesteśmy to nie mamy pojęcia o tych wszystkich kruczkach.... Ja jakiś czas temu w sumie pierwszy raz potrzebowałam takiej pomocy i mogę z ręką na sercu polecić pana Łukasza Kaźmierczaka z Bydgoszczy- zajmuje sie odszkodowaniami w Polsce i w UK już od wielu lat i naprawdę pomaga z dobrego serca, a nie z chciwości :P Polecam

#2129209 niskie odszkodowanie

Napisano przez Ela Mikołajczak w 03 grudzień 2018 - 13:22 w Pozostałe (off topic)

Cześć. Jakiś czas temu uległem wypadkowi samochodowemu. Koszty leczenia przerosły trzykrotnie samo odszkodowanie, które mi przyznali. czy byłaby taka możliwość o uzyskanie dopłaty do tego odszkodowania? znajomy polecił mi super firme https://www.aif.com.pl/znacie?

Nie słyszalam, ale korzystałam z usług Pana Łukasza Kaźmierczaka z Bydgoszczy- pomógł mi pod każdym względem i myśle, że to jedna z tych niewielu osób, które po prostu po ludzku pomagają, a nie naciągają na pieniądze :/ 

#2124148 Jednorazowe odszkodowanie dla pracownika za wypadek przy pracy

Napisano przez Ela Mikołajczak w 31 październik 2018 - 15:09 w Komentarze artykułów

Jeśli wypadek był poza granicami Polski, są osoby i firmy które zajmują się sprawami Polaków za granicą. Polecam pana Łukasza Kaźmierczaka:

https://www.facebook...52355745596476/

#2124147 Odszkodowanie za błędy medyczne - nowe rozwiązanie dla pacjentów

Napisano przez Ela Mikołajczak w 31 październik 2018 - 15:06 w Komentarze artykułów

Z ręką na sercu mogę polecić pana Łukasza Kaźmierczaka:

https://www.facebook...52355745596476/

#2124146 Jak można wyliczyć kwotę odszkodowania i kiedy odszkodowanie się nie należy?

Napisano przez Ela Mikołajczak w 31 październik 2018 - 15:04 w Komentarze artykułów

Tak naprawdę najlepiej jest powierzyć prowadzenie takiej sprawy jakiejś firmie, która się tym zajmuje. Robią wszystko za Ciebie i nie musisz sie niczym stresować. 

Miałam wypadek w pracy w Anglii- wiadomo, nie dość, że stres, to jeszcze bariera językowa, ale poszukałam firmy, która pomaga w takich sprawach Polakom na Wyspach i dostałam wysokie odszkodowanie, w sumie to się nawet nie spodziewałam. 

Polecam, gdyby komuś było to potrzebne: 

#2114052 Dlaczego okradasz sam siebie, godząc się na zbyt niskie odszkodowanie?

Napisano przez Ela Mikołajczak w 21 sierpień 2018 - 11:35 w Komentarze artykułów

W tego typu sprawach bardzo wiele zależy od kancelarii, która się daną sprawą zajmuje. 

Zapraszam do współpracy z nami: 

www.sos-bphc.com

#2114050 Firma pomagająca w uzyskaniu odszkodowania?

Napisano przez Ela Mikołajczak w 21 sierpień 2018 - 11:27 w Różne tematy

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi zdając sobie sprawę z faktu, że nie każdy ma czas i energię, żeby zając się tym na własną rękę. Sprawa jest w 100% załatwiana przez nas, a dodatkowo nie ma żadnych kosztów na wypadek przegranej sprawy, a każda porada jest i będzie darmowa. Po więcej szczegółów proszę dzwonić pod numer: 696401033 lub pisać: lukasz.kazm@sos-bphc.com. 

Pozdrawiam, 

Ela Mikołajczak

#2114048 ile trzeba czekać na sprawę powypadkową

Napisano przez Ela Mikołajczak w 21 sierpień 2018 - 11:15 w Wykroczenia i prawo drogowe

Witam 1,5 roku temu miałem wypadek. Kobieta zajechała mi drogę i uderzyłem w nią motocyklem. Policja stwierdziła że to jej wina ale Ona nie przyjęła mandatu. Byłem na Policji w celu złożenia zeznań i sprawa miała trafić do sądu. Jak sprawdzić na jakim etapie jest postępowanie?? Jak można to przyśpieszyć (1,5 roku!!) Co w ogóle robić?? Czy sprawa się nie przedawni??

Witam, 

Czy wypadek był na terenie Polski? Czy chciałby Pan uzyskać odszkodowanie? Bardzo proszę o telefon pod numer: 696401033 lub wiadomość ze szczegółami na adres: lukasz.kazm@sos-bphc.com. Pomożemy Panu i odpowiemy na Pańskie pytania. 

Pozdrawiam serdecznie, 

Ela Mikołajczak

Specjalista SOS-BPHC

#2092118 wypadek w pracy?

Napisano przez Ela Mikołajczak w 16 marzec 2018 - 09:48 w ZUS i Płace

mam pewien problem. dn.23.02.2018 wieszałam firanki w pracy gdy schodziłam z drabiny koleżanka krzyknęła wołając mnie w skutek czego odwróciłam się w jej stronę i noga ześlizgnęła mi sie z ostatniego szczebla wyginając sie do zewnątrz. Noga uległa skręceniu i rozerwała się torebka stawowa. koleżanka zadzwoniła do brygadzistki ale ta nie przyszła na miejsce tylko kazała nam przyjść do swojego biura. koleżanka niosła mnie na plecach po czym brygadzistka zbadała mi stopę z każdej strony i kazała zawieść mnie do domu. wieczorem nie mogłam wytrzymać z bólu więc pojechałam na pogotowie.. nie wziełam zwolnienia bo chcielli mi dac tylko na sobotę i niedzielę a akurat te dwa dni mialam wolne. w poniedziałek udałam sie do ortopedy i dostałam zwolnienie na dwa tygodnie. we wtorek brygadzistka zadzwoniła i się głupio zapytała czy zgłaszam to jako wypadek w pracy. z tego co się orientuję mają 14 dni na sporządzenie protokołu ale dopiero 16.03 może przyjechać BHPowiec wysłuchać zeznań moich i świadkow. ksiegowa dzwoniła i poinformowała mnie że na 10 wypadków w pracy nasz BHPowiec nie uznał żadnego i narazie płacą mi za zwonienie 80%. bo Ona widzi nikłe szanse żeby uznał i mój wypadek bo może napisać że źle operowałam kączynami i ze swojej głupoty skręciłam kostke. jestem taka zdenerwowana bo czuje ze oni juz sami zdecydowali co BHPowiec ma napisac. jak myślicie mój wypadek powinien uznać? jak nie uzna to mogę gdzieś się odwołać?

Witaj, 
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest skontaktować się z firmą, która zajmuje się tego typu sprawami. Na dole podaję Ci link do strony firmy, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań za wypadki w pracy od wielu już lat- niejednemu w mojej rodzinie już pomogli, a co najważniejsze-za nic nie płacisz. Myślę, że warto ich polecic :) Zadzwoń- to nic nie kosztuje, a na pewno uspokoi trochę nerwy :) 

Pozdrawiam serdecznie i życzę duuużo zdrowia! 

http://www.sos-bphc.com/

#2092110 wypadek w trakcie wykonywania pracy

Napisano przez Ela Mikołajczak w 16 marzec 2018 - 09:35 w Różne tematy

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do profesjonalnej firmy, która od wielu lat zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań po tego typu wypadkach i pomogła już wielu ludziom, którzy tak jak Ty nie wiedzieli od czego zacząć, i która udzieli Ci porady bezpłatnie, a także poprowadzi Twoją sprawę od początku do końca- również bezpłatnie. Zadzwoń lub napisz do nas, pomożemy :) 

http://www.sos-bphc.com/