Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika l.ena79

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez l.ena79 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 10-sierpień 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#977194 druga ciąża na urlopie macierzyńskim a L4

Napisano przez l.ena79 w 27 grudzień 2013 - 10:39 w Uprawnienia rodzicielskie

Pani Agnieszko mnie pracodawca pytał przed pójściem na urlop macierzyński jaką opcję wybieram i wybrałam tą 100% i 60% pisałam nawet pismo do pracy więc już nie wiem.. dla mnie to czarna magia.. czyli kiedy kończy mi sie ten roczny urlop macierzyński skoro urodziłam 11 czerwca ?

tam w poprzednim wątku napisała mi Pani zeby przerwać urlop macierzyński, iść na jeden dzień minimum do prac i przejsc na L4 by móc dostawac 100% i moje pytanie brzmi czy muszę pisać wniosek w tej sprawie do pracodawcy i jeśli juz ustalę ze wracam to czy mogę poprosic o wybranie zaległego urlopu i nie isc do pracy tylko od tej daty dac L4 ? chodzi o to czy ja sie muszę tam fizycznie pokazywac ?

bardzo Pani dziękuję za pomoc 

pozdrawiam

Agnieszak

#977182 druga ciąża na urlopie macierzyńskim a L4

Napisano przez l.ena79 w 27 grudzień 2013 - 08:04 w ZUS i prawo pracy

Ślicznie Pani dziękuję,

czy przerywając urlop macierzyński muszę najpierw złożyć w pracy jakiś wniosek ?

jeśli teoretycznie ustalę z pracodawcą wracam np 15 stycznia to czy mogę go poprosić o wykorzystanie od tego dnia zaległego urlopu np tygodnia i od tego 15 przynieść/przesłąć poleconym L4 ??? mam do pracy 120km w jedną stronę i pytam czy mogę załątwić to nie pojawiając sie osobiście w pracy ?

będę wdzięczna za odpowiedz

pozdrawiam 

Agnieszka

#976930 druga ciąża na urlopie macierzyńskim a L4

Napisano przez l.ena79 w 25 grudzień 2013 - 10:47 w Uprawnienia rodzicielskie

Druga ciąża na urlopie macierzyńskim? Edytuj

Witamw czerwcu urodziłam córeczkę, jestem na rocznym urlopie macierzyńskim z opcją 100% przez 6 miesięcy i 60% przez następne 6 miesięcy, zaszłam w drugą ciążę i jestem aktualnie w 8tyg, jest to ciąża zagrożona, lekarz pytał czy wystawic L4 ale przeciez jestem na urlopie macierzyńskim...proszę o pomoc, czy mogę przerwać macierzyński i i iść na L4 ? co mogę zrobic zeby miec szanse na 100% pensji... mam umowę na czas nieokreślony, co powinnam zrobic ???? będę wdzięczna za odpowiedzpozdrawiamAgnieszka

Edytuj

#976929 druga ciąża na urlopie macierzyńskim a L4

Napisano przez l.ena79 w 25 grudzień 2013 - 10:40 w ZUS i prawo pracy

Druga ciąża na urlopie macierzyńskim?

Witamw czerwcu urodziłam córeczkę, jestem na rocznym urlopie macierzyńskim z opcją 100% przez 6 miesięcy i 60% przez następne 6 miesięcy, zaszłam w drugą ciążę i jestem aktualnie w 8tyg, jest to ciąża zagrożona, lekarz pytał czy wystawic L4 ale przeciez jestem na urlopie macierzyńskim... od stycznia będę otrzymywać 60% pensji..proszę o pomoc, czy mogę przerwać macierzyński i i iść na L4 ? co mogę zrobic zeby miec szanse na 100% pensji... mam umowę na czas nieokreślony, co powinnam zrobic ???? będę wdzięczna za odpowiedzpozdrawiamAgnieszka