Skocz do zawartości

Zawartość użytkownika kamiloo

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez kamiloo (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 31-maj 19 )

Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2048964 Dom inteligentny – Instalacje bezprzewodowe

Napisano przez kamiloo w 26 lipiec 2017 - 14:08 w Komentarze artykułów

Inteligentne domy staja się coraz bardziej popularne. Wiele osób marzy o domu, w którym będzie mógł czuć się bezpiecznie, komfortowo przy minimalnych kosztach eksploatacji. Rozwiązaniem są instalacje bezprzewodowe, które można zamontować w budynku bez konieczności przeprowadzania kolejnego remontu.

Powrót do artykułu: Dom inteligentny – Instalacje bezprzewodowe

Możliwość instalacji bez konieczności kucia ścian, które wiąże się ze sporym bałaganem, jest jednym z największych plusów bezprzewodowych systemów inteligentnego domu. Nie trzeba czekać na kolejny remont, czy martwić się którędy poprowadzić kable. Sama konfiguracja systemu też nie jest trudna, co można sprawdzić tutaj. Jest to rozwiązanie godne polecenia osobom, ceniącym sobie wygodę i bezpieczeństwo we własnym domu.

#2048958 Inteligentny dom – jakie daje możliwości?

Napisano przez kamiloo w 26 lipiec 2017 - 13:50 w Komentarze artykułów

Też czytałem o tym, że inteligentny dom może zostać przejęty przez hakera i budziło to moje wątpliwości dlatego wybrałem Fibaro w sklepie instalaton.pl, bo to renomowana marka i nie pozwala sobie na system łatwy do złamania przez hakerów. Co wazne, bezpieczeństwo transmisji systemu FIBARO jest porównywalne z systemami przewodowymi.

Z tego co słyszałem, to systemy Fibaro faktycznie są nieźle zabezpieczone, a i funkcjonalność niczego sobie. Zainteresowanych tematem inteligentnych domów odsyłam tutaj

#2048765 Magazyn dla małej firmy

Napisano przez kamiloo w 25 lipiec 2017 - 15:04 w Firmy logistyczne

Wynajem magazynu to jedno. Istotne jest też jego wyposażenie i technologia, która zapewni bezproblemowe zarządzanie stanami. Zerknij na radiową identyfikację za pomocą urządzeń RFID. Tutaj znajdziesz więcej informacji.

#2048643 DG + praca na etacie a zus

Napisano przez kamiloo w 25 lipiec 2017 - 10:56 w Działalność gospodarcza

Będziesz płacił duży. Preferencyjny masz przez 24mc od chwili uruchomienia działalności i nie ma zmiłuj :) 

#2048640 Hosting czy własny serwer

Napisano przez kamiloo w 25 lipiec 2017 - 10:51 w Działalność gospodarcza

W przypadku decyzji hosting czy serwer wszystko rozbija się o poziom ruchu na stronie. Dla większości firm wystarczające jest konto hostingowe, do którego przecież zawsze można dokupić zasoby, jeżeli będzie taka potrzeba.