Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Laweta - jaki koszt?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

damaszko

Napisano 10 sierpień 2020 - 12:44

Na Rzeszowszczyźnie polecam tych panów http://www.holowanie.rzeszow.pl/ bardzo sprawnie działają i fajnie w moim przypadku potrafili rozluźnić nerwówkę związaną ze stłuczką.


tomeka

Napisano 13 marzec 2020 - 20:18

Ja ostatnio potrzebowałem przetransportować maszyny budowlane i nie narzekałem na cenę. Myślałem więc że ceny nie są aż tak drastycznie wysokie. 


G0siaa

Napisano 14 październik 2019 - 17:53

Myślę, że lepiej byłoby Ci się skontaktować bezpośrednio z firmą oferującą tego typu usługi. Ja niedawno podczas transportowania pojazdu, korzystałam z usług pomocy drogowej www.autopomoc24h.com. Przewieźli mój samochód szybko i bezpiecznie. Możliwe, że byliby w stanie Ci pomóc.


ivojim

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:13

Koszt lawety jest sam w sobie dosyć wysoki. Zwłaszcza, gdy zachodzi konieczność ściągnięcia lawety w dni wolne od pracy, święta, środek nocy.

Wydaje mi się, że korzystniejszą opcją będzie zakup jakiegoś assistance, które można wykupić razem z polisą OC. Koszt assistance nie jest jakiś ekstremalnie wysoki. Zwłaszcza, gdy wyjeżdża się za granicę i jedzie się przez kraje, w których mógłby być problem z dogadaniem się. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://wygodnie.pl/...azd-zagraniczny jak to wygląda w praktyce oraz zweryfikować koszta.


pawelszabla

Napisano 04 styczeń 2019 - 13:44

W transporcie motocykla mi pomagali holowanie.i-poznan.pl/ i fajnie współpraca wyszła. Stosunkowo tania, motocykl cały doszedł, bez żadnych zarysować. Można nawet sprawdzić pojazd u mechanika zaprzyjaźnionego. Nigdy nie miałem wcześniej do czynienia z usługami transportowymi, dlatego zostawiam pozytywną cegiełkę.


majkel29

Napisano 28 czerwiec 2018 - 00:44

Warto sobie sprawdzić stronę laweta ruda śląska, oni oferują pomoc drogową na terenie woj. śląskiego. Między innymi oferują holowanie, lawetę, drobne naprawy pojazdów na trasie itp. Można też u nich wypożyczyć samochód zastępczy, działają całą dobę, także można kontaktować się z nimi o każdej porze dnia i nocy. 


Napisano 29 marzec 2018 - 10:27

"....korzystałam wielokrotnie......" to zmień auto, po co złomem jeździsz


Gocha_67

Napisano 29 marzec 2018 - 10:19

Ja jestem z Trójmiasta i korzystałam wielokrotnie z www.forcar.com.pl. Mają bogatą ofertę i dobre ceny. Wracam do nich, ilekroć zajdzie potrzeba. Śmiało mogę polecić, sprawnie i niedrogo.


Napisano 19 luty 2018 - 21:29

oj koszta są różne. sprawdź sobie pomoc drogową z lubuskiego pomocdrogowa-zielonagora.pl :-)

Napisano 26 styczeń 2018 - 22:55

Warto pamiętać, że auto zastępcze po wypadku można wziąć z EuCOcar. Koszy będą poryte z ubezpieczenia sprawcy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)