Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobry warsztat


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 20:42

Ja korzystam z usług serwisu partnerskiego BMW MService, są na Bielanach. Serwis polecił mi znajomy, zdecydowanie warto się do nich wybrać, świetna profesjonalna obsługa, uczciwe podejście i dobre ceny. A tu na ich stronie można więcej sobie poczytać http://serwisbmw.net/


chalwa

Napisano 31 październik 2019 - 15:01

A mają w tym roku też opony zimowe w promocji? Kilka lat temu od nich braliśmy, mieli świetne ceny, wymiana wliczona, opony bardzo dobre, no ale już pora na wymianę.


ramona

Napisano 22 październik 2019 - 15:00

Tylko i wyłącznie ASO, aktualnie jestem po przeglądzie i wymianie oleju https://m.exactag.co...osobowe_serwis

poszło szybko i sprawie, cena przystępna dla kieszeni, wolę jeździć do zaufanego miejsca.


Napisano 09 październik 2019 - 11:58

Warto mieć kontakt do sprawdzonego serwisu samochodowego. Wszystkim osobom z okolic Lublina mogę polecić warsztat Auto-Trans, który znajduje się przy ulicy Budowlanej. Tam spotkacie się z rzetelnymi fachowcami, którym można zaufać.


lemoniad

Napisano 02 październik 2019 - 19:53

jeśli szukasz dobrego serwisu to zgłoś się do salonu Carolina Toyota Włochy. U nich naprawy są wykonywane terminowo i mają dobrych fachowców.


Bashka87

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:53

Mogę szczerze polecić serwis partnerski BMW - MService. To jest Warszawa, a dokładnie Bielany, ul. Wólczyńska. Solidna firma, proklienckie podejście, które wyróżnia solidność i rzetelność. Mieliśmy okazję przekonać się o tym sami. Tutaj wszelkie namiary http://serwisbmw.net/


Nielatający

Napisano 11 wrzesień 2019 - 09:09

Nie da się polecić jednego konkretnego, i do tego najlepszego na świecie, warsztatu, bo nie ma ludzi od wszystkiego. W każdym warsztacie, na ogół, specjalizują się w konkretnych markach pojazdów. No, ale jak w jakimś warsztacie polecą ci olej do silnika Pro Engine to może być to znakiem dotyczącym tego, że znają się w tym warsztacie na rzeczy. 


Servus

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:35

Jeśli macie samochód na diesla,  to zdecydowanie Nie można zapominać o regeneracji jego filtra dpf.  jest to bardzo ważne ponieważ jednak kiedy jest  taki filtr zapchany,  to łatwo może was złapać policja,  albo w ogóle kto się zgłosi za zanieczyszczanie powietrza.  coraz gorzej mamy z tą ropą naftową.  Dlatego ja ostatnio byłem w Serwisie Regeneracji filtrów DPF w Łodzi na ulicy Strykowskiej.

pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:03

Jeśli chodzi o dobry serwis samochodowy z Wawy, to ja mogę polecić serwis partnerski BMW, działają na Bielanach na Wólczyńskiej - http://serwisbmw.net/ Bardzo solidny warsztat i świetni fachowcy.


pacjent

Napisano 22 sierpień 2019 - 02:02

Ja mogę polecić miejsce, w którym można wykonać badanie geometrii. Czasem się  przydaje, a sprawdzony kontakt zawsze na wagę złota :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)