Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: zakup używanego samochodu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Ida4

Napisano 30 sierpień 2021 - 14:20

Moim zdaniem najlepiej zdecydować się na auto prosto z salonu. Na przykład na samochód marki Jaguar: https://nordauto.jag...ers-and-finance. Słyszałam ostatnio wiele pozytywnych opinii na temat tej marki samochodów.


elka2002

Napisano 07 maj 2021 - 09:15

Oczywiście warto zakupić używane auto, bo dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić. Trzeb tylko bardzo dokładnie taki samochód sprawdzić. Najlepiej to zerknąć sobie tutaj https://unilink.pl/p...istorii-pojazdu . Macie tam bowiem ciekawy artykuł, który może się przydać. Między innymi na stronie Unilink dowiecie się gdzie szukać historii pojazdu. 


Juras

Napisano 05 maj 2021 - 12:07

Warto też wiedzieć więcej na temat tego, co oznaczają kontrolki w naszym aucie. Tutaj https://www.pomocdro...e-co-oznaczaja/znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.


Napisano 26 marzec 2021 - 23:42

Gdy potrzebuję samochodu wypożyczam go od AutoExpert. To bardzo wygodna forma korzystania z auta, a wychodzi mi taniej niż zakup i utrzymywanie własnego. Polecam auta od AutoExpert.


Napisano 17 marzec 2021 - 21:06

Używane auta często wymagają naprawy lub regeneracji części. Polecam usługi firmy Regmot oferującej regenerację turbin, przekładni i maglownic na bardzo wysokim poziomie.


Napisano 28 luty 2021 - 02:44

Przed zakupem auta warto poddać je weryfikacji przez rzeczoznawcę. Polecam biuro rzeczoznawcze RZECZOZNAWCA GWIAZDOWSKI, to rzetelny specjalista, który drobiazgowo podchodzi do tematu.


Napisano 25 luty 2021 - 17:55

Gdyby w zakupionym aucie z drugiej ręki konieczna była regeneracja dwumasu, sprzęgła lub maglownicy to polecam firmę AVANTI i jej usługi w tym zakresie. Firma wykonuje zlecania szybko i sprawnie, a regeneracja jest korzystniejsza od zakupu nowych części.


wolna

Napisano 25 luty 2021 - 08:49

Uważam, że jeśli ktoś chce kupić auto używane to powinien zdecydować się na samochód od dealera. Bardzo ciekawą opcją są na przykład samochody kia używane lublin: http://technotop.pl/kia/. Takie auta są dużo pewniejsze niż samochody na przykład z komisu czy internetu.


Napisano 03 luty 2021 - 18:36

Używki są ok, ale trzeba pamiętać, że ważne jest źródło. Łatwo trafić na handlarza albo nieuczciwego sprzedawcę, który chce się pozbyć problemowego samochodu. Radziłbym szukać wśród aut pokontraktowych, bo: były serwisowane, mają pewną przeszłość, na wszystko są papiery, każdy kierowca dbał, żeby nie było później problemów. Poza tym firmy leasingowe sprzedając auta pokontraktowe nie oszukują, bo też im zależy na wizerunku. Słowem - najlepsza opcja. Zobacz sobie np. master1.pl. Mają bogatą ofertę i dobre auta. Jest w czym wybierać. 


Napisano 25 styczeń 2021 - 01:45

Jeśli w zakupionym aucie jest wyeksploatowana przekładnia kierownicza koniecznie zleć jej regenerację firmie REG-TRUCK. Sam korzystałem z ich usług i potwierdzam że zlecenia są solidnie wykonywane. Polecam.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)