Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jakie samochody sa bezpieczne?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Saver

Napisano 10 marzec 2020 - 12:13

chodzi o to, gdzie moge sprawdzic ile gwiazdek ma dany samochod? czy to regula ze im wiekszy samochod tym lepiej?

Wiadomo że niektóre samochody są bardziej bezpieczne od innych jednak podczas wypadku największą role odgrywa chyba prędkość. Oczywiście że suvy ze swoją masą będą bardziej bezpieczne niż małe kompaktowe auta, jednak kosztem 'wytrzymałości' dużych samochodów tracimy własciwości jezdne na pewno nie będą się one trzymać tak dobrze w zakrętach jak niżej osadzone pojazdy.


Napisano 25 sierpień 2019 - 13:48

Powiem krótko, jeśli zależy ci na samochodzie z klasą, który ma styl i nowoczesny design nie mówiąc już o komforcie samej jazdy, to przemyśl sobie jeden z modeli Porsche. Ja w salonie w Sopocie - w Porsche Centrum Sopot Auto LELLEK Group dokładnie, zdecydowałem się na nowego Macana.  Parametry i wyposażenie takie, że głowa mała. Nawet żona jest pod wrażeniem.


Napisano 25 sierpień 2019 - 09:34

A ja szukam samochodu z klasą, co polecicie?


Aligru

Napisano 30 lipiec 2019 - 09:06

Trudno tak wskazać. Każde auto jest niebezpieczne jak wpadnie w ręce kogoś nieodpowiedzialnego. Ogólnie teraz nowe samochody są robione w taki sposób, by te standardy bezpieczeństwa były jak najwyższe. Posprawdzaj sobie chociażby recenzje na https://www.auto-motor-i-sport.pl/ to zobaczysz że zdecydowana większość samochodów pod tym kątem prezentuje najwyższy standard.


adamela

Napisano 22 październik 2018 - 09:50

Możesz na internecie posprawdzać. Ogólnie mazdy  dobrze wypadają w testach, dlatego też ja jak kupowałam to się zdecydowałam na takie auto. Poza tym mamy niedaleko ich salon https://czestochowa.mazda-dealer.pl/i bardzo dobrą ofertę mi zaproponowali. 


Torcik66

Napisano 18 październik 2018 - 08:27

Moim zdaniem szukając sprawdzonego i bezpiecznego auta dla siebie warto również sprawdzić ofertę salonu HondaPlaza Warszawa w którym znajdziesz wszystkie najnowsze modele aut Hondy oraz szeroki wybór modeli używanych, które są sprawdzone zarówno pod względem technicznym i prawnym oraz co ważne są gotowe do jazdy. Najbezpieczniejsze wydają się być wyższe SUV-y dlatego sprawdź np. model CR-V bądź HR-V


Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:00

Warto też się przyjrzeć jaką konstrukcję ma dany samochód np. rexton jest zrobiony na ramie i ma 8 punktów mocowania nadwozia, więc w razie wypadku większa szansa żeby pasażerowie wyszli cało


Napisano 13 luty 2018 - 10:29

najbezpieczniejszy jest papa mobile pozdrawiam


Duruh

Napisano 13 luty 2018 - 09:16

O właśnie, koleżanka dobrze prawi. Najlepszy bezpiecznik to ten w głowie kierowcy :D


Mewar

Napisano 08 luty 2018 - 11:42

wszystkie są bezpieczne o ile się nimi normalnie jeździ co nie, zdrowy rozsądek i minimum wyobraźni na drodze wystarczy żeby każdym autem przemieszczać się bezpiecznie ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)