Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Faktury elektroniczne 2018


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 23 październik 2019 - 20:35

Czemu ciężko o coś darmowego? Ani teraz, ani wcześśniej właściwie nie było trudno - od prawie pięciu już lat korzystam z bizin - dostęp jest darmowy niezależnie od ilości faktur jakie wystawiamy, ograniczenia dotyczą zupełnie innych obszarów, raczej tych bardziej zaawansowanych dla większych firm.

Napisano 30 wrzesień 2019 - 08:06

Warto korzystać z systemów, które ułatwiają wystawianie paragonów i faktur bezpośrednio z komputera. Ja używam firmao.pl/register działa w chmurze

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:17

W obecnych czasach ciężko o coś darmowego, ale zarejestrowalem się na tej chmurze faktur. Jak na razie nigdzie gdzie wchodziłam i próbowałam wystawiać nie trafiłam na opłate. A jakie było zdziwienie mojej księgowej jak dostała faktury w postaci linku, bezcenne. Ale spodobało jej się i teraz nawet polecała innym firmom. 


Napisano 18 listopad 2018 - 00:03

Chmura Faktur to jakis program który się pobiera? 

 

Nic nie trzeba pobierać. wystarczy się zarejestrować na stronie chmurafaktur.pl i od razu można korzystać. Do tego za darmo, więc możesz testować dowolnie. 


Napisano 13 listopad 2018 - 18:09

Chmura Faktur to jakis program który się pobiera? 


Napisano 31 październik 2018 - 22:42

Wejście w etap elektonicznych faktur jest dla mnie rewelacyjne. Niesamowicie unowocześniło moją księgowość i oszczędziło mój czas. Ostatnio zaczełam korzystać z chmury faktur, którą dużo osób polecało. To takie dopełnienie dla mnie. No i za darmo :)

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:20

Dla mojej firmy faktury elektroniczne to ogromne ułatwienie i przyspieszenie pracy. Od niedawna jeszcze sobie to ułatwiłam przez darmową ocję Chmury Faktur. Wszystko związane z fakturowaniem mam w jednym miejscu w chmurze. Moge faktury wystawiać i wysyłac do kontrahentów, a nawet do księgowej.

Admin Księgowość

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:20

Od 2018 roku na wszystkich podatników VAT nałożono ustawowy obowiązek prowadzenia ewidencji VAT w formie elektronicznej przy użyciu programów komputerowych. Wiąże się to ściśle z obowiązkiem comiesięcznego dostarczania do Ministerstwa Finansów pliku JPK_VAT, który od 2018 roku dotyczy nawet najmniejsze firmy (mikroprzedsiębiorców). Wypełnianie tych obowiązków bez elektronicznego fakturowania jest niemal niemożliwe. Warto więc wiedzieć, że wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej umożliwiają nawet funkcjonalności kont firmowych niektórych banków (np. ING Księgowość).

Powrót do artykułu: Faktury elektroniczne 2018

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)