Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak dbać o klimatyzację?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

G0siaa

Napisano 16 czerwiec 2020 - 16:45

Na rynku są także firmy specjalizujące się w serwisowaniu klimatyzatorów. Ja od wielu lat korzystam z usług firmy www.everesti.pl. Regularnie serwisują urządzenia w naszym biurze. Swoje usługi wykonują profesjonalnie i terminowo.


lilu21

Napisano 20 kwiecień 2020 - 02:27

Bardzo dobre opinie ma firma https://jkprojekt.pl/ W ofercie swoich usług na terenie Śląska mają szeroki wachlarz urządzeń różnych firm i marek. 


Napisano 03 kwiecień 2020 - 17:28

nie polecam. poczytajcie sobie opinie na forach o nich. 

 


Aligru

Napisano 30 marzec 2020 - 14:36

Zgłoś się tu: https://www.soltherm...-klimatyzacji/ nie ma co samemu przy tym grzebać, lepiej zlecić serwis klimatyzacji specjalistom.


Fizo

Napisano 16 styczeń 2020 - 14:08

Wystarczy zastosować się to tych wskazówek kliknij tutaj i nie będzie problemu z klimą. Klima to komfort podróżowania autem ale przy zaniedbaniu jest zagrożeniem dla zdrowia.


Napisano 21 listopad 2017 - 16:12

Ja natomiast polecam klimatyzatory od www.progressklima.com.pl , są doprawdy rewelacyjne. Firma jest autoryzowanym Dealerem klimatyzatorów, więc można śmiało u nich się zaopatrzyć. Ponad to można liczyć u nich na szybki i fachowy montaż, więc nie będzie problemu z montowaniem.

Napisano 21 listopad 2017 - 11:21

Tak, tak ten hałas to właśnie od poluzowania paska klinowego najczęściej, na początku oczywiście sam na to nie wpadłem ale w Auto Serwis Wadowicka szybko zidentyfikowali problem i klimatyzacja działa już jak należy, a przy parujących szybach w zimie teraz bardzo się przydaje

Arkadiusz Kędra

Napisano 22 sierpień 2017 - 16:50

Ja swego czasu rozważałem założenie takiej klasycznej klimatyzacji w domu. Niemniej jednak jakby nie patrzeć, rekuperacja to dużo bardziej praktyczne rozwiązanie. W związku z czym nawet zacząłem się rozglądać za rekuperatorami. Duży ich wybór i to w według mnie przystępnych cenach, udało mi się znaleźć w ofercie https://remont.biz.p...kuperacja-vasco . Z tego co wiem, Vasco to znana i ceniona firma, wobec czego może warto postawić na ich produkty. Jak sądzicie?


mrs.sophie

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:17

Poza bardzo ważnym czyszczeniem klimatyzacji trzeba też pamiętać,że nie sztuką jest zrobić w domu czy biurze lodówkę bo ostatnio byłam u znajomej, 35 stopni w cieniu a u niej w domu Antarktyda, musiałam ją poprosić o sweter bo nie dałam rady tam siedzieć :) Takie przesadne chłodzenie może tylko zaszkodzić dlatego warto poczytać jak dobierać temp w domu do tej na zewnątrz, np tu jest o tym bardzo ciekawy artykuł https://www.strefakl...lne-dni,14.html który również jej podesłałam i mam nadzieję, że się poprawi :D


Monkey_Funcky

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:55

A jak dbacie o klimatyzację domową lub biurową? Pamiętacie o jej regularnym czyszczeniu i rekuperacji? To bardzo ważne jeśli nie chcecie się szybko pożegnać z tym, jakże pożytecznym sprzętem. Profesjonalnym czyszczeniem klimatyzacji zajmuje się firma z http://www.alkonsyst.../oferta/serwis/ do której można się zgłosić w razie jakichkolwiek problemów z klimatyzacją.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)