Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zdiagnozować usterki klimatyzacji?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:41

Rzetelni specjaliści w kwestii klimatyzacji to firma www.thermotechnica.pl ze Szczecina. Wykonują między innymi wymiany uszkodzonych elementów, dezynfekcje układów klimatyzacji samochodowej.

Mateo122

Napisano 20 maj 2019 - 18:50

A może jednak lepszy będzie serwis klimatyzacji w Poznaniu? Polecam spojrzeć na ofertę https://klima-poznan.pl/


Napisano 12 listopad 2018 - 07:50

Też miałem problem z klimatyzacją w moim samochodzie. Na szczęście mam sprawdzony serwis klimatyzacji, którym jest www.expertmoto.pl w Krakowie. Pojechałem tam i okazało się że mam nieszczelność w klimatyzacji. Oni ją wykryli i zajęli się jej naprawą.

Napisano 01 kwiecień 2018 - 17:14

Klimatyzację zrobiłem u www.visionautoserwis.pl. Jeżdżę tam na przeglądy i oprócz tego korzystam z innych usług. Znają się na rzeczy, ani razu niczego nie reklamowałem, a robiłem już u nich sporo.

patiks

Napisano 05 lipiec 2016 - 07:08

Od tego masz serwis klimatyzacji - http://heatec.com.pl/

Zależy jakie miasto. A koszty naprawdę bardzo różne. Tak naprawdę wszystko zależy od zakresu prac, jakie są do wykonania.


Napisano 12 czerwiec 2014 - 11:54

Jeśli sie robi przeglądy klimy i się ją serwisuje odpowiednio to wtedy nie trzeba samemu diagnozowac usterek tylko w porę zdazą to zrobić fachowcy :-)


Napisano 31 marzec 2014 - 08:43

Nawet kierowcy dokładnie przestrzegający zaleceń zawartych w instrukcjach mogą zaniedbać klimatyzację. Producenci aut jedynie sporadycznie informują o tym, że nie jest to układ bezobsługowy. Dzieje się tak dlatego, że klimatyzacje  bez dodatkowych zabiegów wytrzymują do końca gwarancji samochodu. A że nieobsługiwane później psują się już po jej upływie? To już jest problem właścicieli aut! https://pl-pl.facebo...chodowaWarszawa
Takich nieprzyjemności można uniknąć. Wystarczy raz do roku udać się na przegląd klimatyzacji.[color=#ff0000;]Polecam warsztat samochodowy Jugaz Grochów Komorska 55A lub Łukowska 22 Warszawa Praga południe tel.228703826 lub.kom.690155022.[/color]
Serwis dysponuje najnowszym urządzeniem do diagnostyki, naprawy i napełniania klimatyzacji samochodowych. Ponadto nasz zakład oferuje wszystkie rodzaje olejów kompresorowych występujących w układach klimatyzacji samochodowych

Dołączona grafika

 


Napisano 30 sierpień 2011 - 01:06

Tak, ten płyn jest z dodatkiem barwnika, który jest normalnie niewidoczny, ale pod promieniami UV zaczyna świecić. I tam gdzie świeci, tam masz wyciek...

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:50

Zwykle pryskają specjalnym środkiem po układzie klimatyzacji i każą wrócić po przejechaniu 200 km. Wtedy w warsztacie mogą ocenić skąd ucieka czynnik i naprawią.

Napisano 28 sierpień 2011 - 19:46

Mi się wydaje, że po prostu uciekł ci czynnik z układu klimatyzacji (nie cały, ale część). Musisz udać się do serwisu, żeby go napełnili, no chyba że tyle co napełniałeś. Wtedy trzeba sprawdzić, gdzie ucieka gaz - to też w profesjonalnym serwisie ci zrobią.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)