Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Bank odmówił mi kredytu hipotecznego - co robić?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Adaś2486

Napisano 19 marzec 2020 - 12:19

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.


luke45

Napisano 05 luty 2020 - 08:19

Bank odmówił, bo pewnie zdolność kredytowa była za niska. W każdej instytucji mają co do tego swoje procedury, jednak zdolność to czynnik, na który mamy wpływ. Na http://bankowe.pl/ja...nosc-kredytowa/ jest wyjaśnione jak można zwiększyć zdolność kredytową.


Karola12b

Napisano 29 październik 2019 - 15:06

Skoro bardzo potrzebujesz gotówki, to chyba najlepiej udać się do jakiejś firmy pożyczkowej. Jednak pamiętaj, że tam pożyczki są zazwyczaj wysoko oprocentowane, więc zaciągaj je z głową!


Midam33

Napisano 24 październik 2019 - 23:15

NIe ma to jak wybór sprwadzoneg odświadczonego. Od wielu tygodni szukam najlepszych kont i bardzo pomocna jest strona https://konto-w-banku.pl wiele informacji zebranych w jednym miejscu. Super sprawa.


mamarek44

Napisano 18 wrzesień 2019 - 21:00

Wydaje mi się, że przede wszystkim warto jest zdecydować się na to aby dowiedzieć się więcej na temat kredytów hipotecznych. Na pewno sporo wartościowych informacji na ten temat znajdziesz tutaj http://wachlarzkredytow.pl/ i wydaje mi się, że może Ci to rozjaśnic ten temat i pomóc starać się o kolejny kredyt tego typu


kurasp20

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:40

Najlepiej korzystać z pomocy doradców finansowych, ale tych prawdziwych niezależnych.


Midam33

Napisano 22 sierpień 2019 - 21:43

Wydaje mi się, że czasami posiadanie konta w danym banku, gdzie chcesz wziąć kredyt może być pomocne... Jak w Millenium to konto w Millenium https://www.tanie-ko...bank/konto-360/Teraz są takie przepisy,że bank powinien udzielić informacji, dlaczego nie udzielił kredytu.


enzymata

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:54

Może coś nie było zgodne z wymaganiami banku? Wiadomo, że te sprawy nie są łatwe. Tutaj: http://kredytblog.pl...dyt-hipoteczny/możecie przeczytać o tym, jakie warunki należy spełnić, żeby dostać kredyt hipoteczny.


adamzych

Napisano 30 lipiec 2019 - 10:41

Najlepiej znaleźć osobę która nam pomoże w poprawie naszej sytuacji. Często zapomnimy o zapłacie jakiejś raty przez co może zostać to odnotowane. Ja co prawda miałem problem taki iż nie miałem żadnej historii kredytowej. Na szczęście znajomy podrzucił mi kontakt do osoby która takie sprawy prowadzi i  ,,prostuje" nasze papiery. Pan Albert Ligman (https://kredythipotecznywarszawa.pl/) bo o nim mówię wyprostował mi historię następnie przedstawił ofertę ze wszystkich banków oraz dał wskazówki jak płacić kredyt by był trochę tańszy. Sam nie wiedziałem że tak można :).


tomek34h

Napisano 23 lipiec 2019 - 16:40

Trzeba sobie wyczyścić BIK, zabrać coś na raty i spłacić terminowo, a potem jeszcze raz aplikować o kredyt w banku.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)