Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kantor internetowy - który najlepszy?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

benik3

Napisano 10 listopad 2017 - 00:00

To z którego kantoru warto skorzystać w obecnej chwili?


Joanna380

Napisano 09 listopad 2017 - 15:18

ja wymieniam online w dobrykantorpl, maja korzystne kursy dużo banków do wyboru i dodatkowo robią cykliczne wyprzedaże walut. Polecam zerknąć na ich stronę.


Naster

Napisano 20 październik 2017 - 10:37

Moim zdaniem najlepiej wejść na stronę https://jakikantor.pl/i poczytać rankingi kantorów internetowych. Sam tak robię i zawsze jestem zachwycony transakcją i bezpieczeństwem jakie jest zapewniane 


Napisano 10 październik 2017 - 13:04

Bezpłatnie się rejestrujesz w e-kantorze, robisz przelew, następnie przewalutowanie online i znów przelew zwrotny:) W Amronet wszystkie wpłaty i wypłaty w PLN masz darmowe, EUR maks. 5 zł. Dużo się też zyskuje na samych wymianach, bo tutaj są atrakcyjne kursy i możliwie najniższy koszt.


enzymata

Napisano 29 wrzesień 2017 - 20:36

A czy to się w ogóle opłaca. Na czym to polega?


Napisano 13 wrzesień 2017 - 23:07

tak, przy konieczności regularnych przewalutowań warto takie konto założyć, wtedy można w e-kantorach wymieniać taniej, mój rachunek w BZ WBK jest nawet bezpłatnie obsługiwany przy przelewach z Pluskantor.pl. W połączeniu z korzystnym kursem oszczędność widoczna.


dancewithhim

Napisano 07 wrzesień 2017 - 06:53

Polecam założyc sobie konto walutowe.Taki mbank czy nest bank mają bardzo dobre warunki jeśli chodzi o konta walutowe. O ile większe sumy faktycznie opłaca się wymieniać w kantorze internetowym to mniejsze sumy lepiej jest wymieniać po przeliczniku oferowanym przez jeden z powyższych banków.

 

Na stronie znajduje sie ranking kont bankowych: http://www.tanie-konto.pl/

 

Możecie sobie zobaczyć jaki bank ma najlepsze konta walutowe. 


kitki

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:19

Moim zdaniem przewagą kantorów internetowych są nie tylko korzystne kursy ale przede wszystkim wygoda przeprowadzania  transakcji zarówno podczas wymiany walut jak i wykonywaniu przelewów. Jeśli chodzi o miejsce to polecam https://kantoronline.pl/kurs-gbp-pln. Miejsce sprawdzone i godne polecenia. 


Klasowa

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:18

Ostatnio otworzyło się sporo tego typu placówek. Osobiście stawiałabym na coś zaufanego, ponieważ trzeba mieć pewność, że nasze środki nie przepadną, bo często wchodzą w grę większe kwoty. Kantor internetowy prowadzony przez Alior wydaje mi się rozsądną alternatywą, ponieważ to również konto walutowe, mające gwarancje BFG.


Napisano 23 marzec 2017 - 20:55

Wspaniale układa mi się współpraca z Amronet, od kilku miesięcy jestem klientką. Nigdy wcześniej nie wymieniałam tak tanio i szybko.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)