Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje pogrzeb?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

KarolinaPL

Napisano 23 maj 2021 - 14:29

Myślę, że wiele zależy od zakresu usług wykonanych przez firmę pogrzebową. Na Twoim miejscu skontaktowałabym się bezpośrednio z obsługą firmy w Twoim mieście i zapytała o szacunkowy koszt pochówku. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci zakład pogrzebowy www.arkaolsztyn.pl z Olsztyna. Gwarantują pełny profesjonalizm, konkurencyjne ceny oraz szeroki zakres usług.


Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:01

Zerknij na ofertę xn--akcesoria-usugi-btc.pl


Napisano 28 styczeń 2021 - 11:26

też korzystałem z tego zakładu i bardzo sobie chwalę. 

 


Ty korzystałeś, czy rodzina, jak ciebie chowali?


Jeremiasz321

Napisano 28 styczeń 2021 - 11:21

To zależy od tego jaki zakład pogrzebowy się wybierze, ja wraz z rodziną postanowiłem wybrać dom pogrzebowy https://www.edenpogrzeby.pl/. Jesteśmy zadowoleni z ich usług, byli dla nas dostępni non stop i potrafili pomóc w dużej ilości rzeczy .

też korzystałem z tego zakładu i bardzo sobie chwalę. 


Napisano 16 sierpień 2020 - 18:05

W Katowicach solidny zakład pogrzebowy to Resurrexit. Dużo jet po ich stronie - formalności w USC i w ZUS (oferują rozliczenie bezgotówkowe), kwiaty, oprawa muzyczna a także przewóz uczestników pogrzebu. To profesjonalny, solidny zakład, dobrze się wam sprawdzą.


Napisano 15 maj 2020 - 19:37

My skorzystaliśmy z oferty zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie i mogę ich śmiało polecić. Koszty oczywiście różnią się w zależności od tego z jakich ich usług konkretnie korzystacie. U nas wyniosło trochę więcej, ze względu na to, że oni również przewozili ciało mojej babci z innego województwa, bo tam niestety zmarła. Z ich obsługi jestem bardzo zadowolona, spisali się bardzo dobrze. 


Napisano 24 marzec 2020 - 19:18

Jeśli o ostatni pogrzeb w mojej rodzinie chodzi to wszystko organizował zakład Concordia z Gdyni i dobrze sie ze wszystkim spisali. Solidni, profesjonalni, można w tych ciężkich chwilach się na nich oprzeć.


Gustav2

Napisano 15 marzec 2020 - 18:58

4k to całkowite minimum za wszystko.


Fizo

Napisano 23 luty 2020 - 18:13

Dużej konkurencji cenowej zazwyczaj nie ma.


Napisano 22 luty 2020 - 12:49

No właśnie, zależy od usług, miejsca i samego zakładu. Ja najpierw znalazłam poradnik pogrzebowy na stronie zakładu pogrzebowego Hades z Białej Podlaskiej i dzięki niemu ogarnęłam co i jak, a później zgłosiłam się do nich i to właśnie oni zajęli się naszym zmarłym dziadkiem i ceremonią. Niesamowicie nam pomogli z formalnościami, pogrzeb był urządzony z szacunkiem, bardzo gustowny, polecam. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)