Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje pogrzeb?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 sierpień 2020 - 18:05

W Katowicach solidny zakład pogrzebowy to Resurrexit. Dużo jet po ich stronie - formalności w USC i w ZUS (oferują rozliczenie bezgotówkowe), kwiaty, oprawa muzyczna a także przewóz uczestników pogrzebu. To profesjonalny, solidny zakład, dobrze się wam sprawdzą.


Napisano 15 maj 2020 - 19:37

My skorzystaliśmy z oferty zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie i mogę ich śmiało polecić. Koszty oczywiście różnią się w zależności od tego z jakich ich usług konkretnie korzystacie. U nas wyniosło trochę więcej, ze względu na to, że oni również przewozili ciało mojej babci z innego województwa, bo tam niestety zmarła. Z ich obsługi jestem bardzo zadowolona, spisali się bardzo dobrze. 


Napisano 24 marzec 2020 - 19:18

Jeśli o ostatni pogrzeb w mojej rodzinie chodzi to wszystko organizował zakład Concordia z Gdyni i dobrze sie ze wszystkim spisali. Solidni, profesjonalni, można w tych ciężkich chwilach się na nich oprzeć.


Gustav2

Napisano 15 marzec 2020 - 18:58

4k to całkowite minimum za wszystko.


Fizo

Napisano 23 luty 2020 - 18:13

Dużej konkurencji cenowej zazwyczaj nie ma.


Napisano 22 luty 2020 - 12:49

No właśnie, zależy od usług, miejsca i samego zakładu. Ja najpierw znalazłam poradnik pogrzebowy na stronie zakładu pogrzebowego Hades z Białej Podlaskiej i dzięki niemu ogarnęłam co i jak, a później zgłosiłam się do nich i to właśnie oni zajęli się naszym zmarłym dziadkiem i ceremonią. Niesamowicie nam pomogli z formalnościami, pogrzeb był urządzony z szacunkiem, bardzo gustowny, polecam. 


zimbol

Napisano 06 luty 2020 - 12:11

To zależy od tego jaki zakład pogrzebowy się wybierze, ja wraz z rodziną postanowiłem wybrać dom pogrzebowy https://www.edenpogrzeby.pl/. Jesteśmy zadowoleni z ich usług, byli dla nas dostępni non stop i potrafili pomóc w dużej ilości rzeczy .


radekos

Napisano 22 grudzień 2019 - 22:01

U nas z kolei  dobrze wywiązał się ze wszystkiego zakład pogrzebowy Concordia z Gdyni. To profesjonaliści, dobrze zorganizowani i pomocni, byli nawet odpowiedzialni za załatwianie spraw urzędowych. Ogółem zdecydowanie mogę ten zakład pogrzebowy doradzić.


Napisano 30 listopad 2019 - 13:26

Biała Podlaska i zakład Hades to wzór profesjonalizmu godny naśladowania. Wystawna ceremonia, kulturalni pracownicy, pomoc w załatwieniu formalności i dofinansowania z urzędu. Dziękujemy


Napisano 23 wrzesień 2019 - 17:08

Z Gorzowa Wielkopolskiego sprawdzi się wam Zakład Pogrzebowo-Kamieniarski Gołębski. Nie dość, że profesjonalnie i kompleksowo zajmują się kwestią organizacji pogrzebu to jeszcze oferują także wykonawstwo nagrobków. Bardzo pomocni i solidni.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)