Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Osiedle Forma Dom Development


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 styczeń 2019 - 18:49

A może FeDeZu? Mają swietne projekty!


Napisano 10 grudzień 2018 - 21:10

Hałas to czego tam nie brakuje. Bliskość ruchliwej ulicy, korków w godzinach szczytu i ilości spalin powoduje, że to obezwładniajaco ciekawa oferta. "Osiedle Forma pierwotnie zapowiadało się nawet fajnie i brałem pod uwagę zakup mieszkania. Niestety to co w tej chwili obserwuję jak zagęszczono liczbę budynków na tym terenie to bardziej adekwatna jest nazw osiedla ,,Komora Gazowa" przy Ostrobramskiej gdyż na wysokości tego osiedla tworzą się korki . Wyjazd z osiedla możliwy tylko przez Motorową - w godzinach szczytu korki gdyż ulica ta jest skrótem na Gocław i główną ulicą wyjazdową dla Przyczółka Grochowskiego z chronicznym brakiem miejsc postojowych. Osiedle wewnątrz to okna w okna z minimalną ilością zieleni w układzie labiryntowym i zalegającym smogiem . Ktoś tutaj porównywał to osiedle do osiedla Saska tego samego dewelopera - nie ma porównania. Faktem jest ze jest bliskość przystanków komunikacyjnych i to chyba jedyna zaleta.  Godny uwagi jest jeden budynek tego osiedla tj dominanta wysokościowa narożna i to raczej ostatnie piętra . Ceny - ok 9 tys/m2 to dla mnie raczej abstrakcja  biorąc pod uwagę to co napisałem.  


Michał MAkuszynski

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:16

Nas z żoną nurtuje jakość inwestycji oraz odległość osiedla od ulicy Ostrobramskiej.

 

Przy Ostrobramskiej są budynki C, D i E. Najniższa cena na osiedlu wyższa niż średnia na Pradze. Wg tego artykułu, to w tym momencie 8 400 zł/mkw, ale deweloper solidny. Mam trochę znajomych, którzy kupili mieszkania w innych inwestycjach i są zadowoleni.


Napisano 27 luty 2018 - 03:11

Nas z żoną nurtuje jakość inwestycji oraz odległość osiedla od ulicy Ostrobramskiej.

Napisano 14 luty 2018 - 08:29

Osiedle Forma pierwotnie zapowiadało się nawet fajnie i brałem pod uwagę zakup mieszkania. Niestety to co w tej chwili obserwuję jak zagęszczono liczbę budynków na tym terenie to bardziej adekwatna jest nazw osiedla ,,Komora Gazowa" przy Ostrobramskiej gdyż na wysokości tego osiedla tworzą się korki . Wyjazd z osiedla możliwy tylko przez Motorową - w godzinach szczytu korki gdyż ulica ta jest skrótem na Gocław i główną ulicą wyjazdową dla Przyczółka Grochowskiego z chronicznym brakiem miejsc postojowych. Osiedle wewnątrz to okna w okna z minimalną ilością zieleni w układzie labiryntowym i zalegającym smogiem . Ktoś tutaj porównywał to osiedle do osiedla Saska tego samego dewelopera - nie ma porównania. Faktem jest ze jest bliskość przystanków komunikacyjnych i to chyba jedyna zaleta.  Godny uwagi jest jeden budynek tego osiedla tj dominanta wysokościowa narożna i to raczej ostatnie piętra . Ceny - ok 9 tys/m2 to dla mnie raczej abstrakcja  biorąc pod uwagę to co napisałem.  


kawartt23

Napisano 01 luty 2018 - 16:53

Z kupowaniem nieruchomości tak właśnie jest! Niby wszystko ładnie, pięknie, a jak już zapłacisz, to się okazuje, że sąsiadka jest wariatką, samochody stoją w korkach, a park w okolicy to trzy drzewa przed sklepem spożywczym. Już tyle ofert odrzuciliśmy z mężem, że nie chciało nam się szukać dalej. Teraz pomaga nam https://www.homescanner.pl Nie płacimy im dużo, a oni sprawdzają dla nas całą okolicę i stan prawny mieszkania. W raporcie mamy wszystko o szkołach, przedszkolach, sklepach, komunikacji publicznej, a nawet opinie o sąsiadach i zarządcach nieruchomości.


Kaczmar

Napisano 30 styczeń 2018 - 10:51

Szukam fajnego mieszkania musi miec 3 pokoje i chociaz 60 m2 bo mniejsze nie maja sensu przy 3 osobach. Na razie najbardziej podoba  mi się Miasteczko Wawer mieszkania sa piekne i okna z widokiem na las, poza tym okolica mi sie podoba, dobra dla dzieci i dla nas też, duzo zieleni i dobry dojazd do centrum a to dzisiaj najwazneijsze. 

 


Napisano 18 styczeń 2018 - 21:35

Też zamierzam kupić tu mieszkanie. Developer jest znany (jeden z największych w Polsce) w obecnej chwili realizują w Warszawie około 20 inwestycji. Generalnym wykonawcą jest też duża firma -Unibep. Zaawansowanie robót raczej zgodne z harmonogramem, więc powinno być w terminie. Jakość też powinna być ok. Z założenia standard porównywalny z osiedlem Saska. . Lokalizacja spoko, autobus jedzie 10 min. do metra politechnika. Ogólnie fajne miejsce do mieszkania, minus to cena.

Napisano 08 styczeń 2018 - 18:42

Witam, zamierzamy z żoną kupić mieszkanie w inwestycji Forma na Motorowej (Warszawa Praga Południe), Czy ktoś ma jaką wiedzę ten temat? Jakie opinie ma ta inwestycja? Jak współpraca z deweloperem? 

Jakie są opinie o dziale wykończeniowym Dom Development?

Podbijam temat, także interesuję się zakupem. Czy Legon posiadł wiedzę, którą mógłby się podzielić?


Napisano 07 grudzień 2017 - 11:04

Witam, zamierzamy z żoną kupić mieszkanie w inwestycji Forma na Motorowej (Warszawa Praga Południe), Czy ktoś ma jaką wiedzę ten temat? Jakie opinie ma ta inwestycja? Jak współpraca z deweloperem? 

Jakie są opinie o dziale wykończeniowym Dom Development?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)