Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Meble ogrodowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 06 marzec 2020 - 08:23

W przypadku mebli ogrodowych obecnie trwa chyba dyskusja między tymi wykonanymi z rattanu a tymi z technorattanu, zobacz, czym różnią się te materiały, w przypadku krzeseł. Przy okazji można się też dowiedzieć czym się kierować przy takim wyborze.


kalinowska

Napisano 20 styczeń 2020 - 11:55

według mnie meble ogrodowe drewniane, to najlepszy wybór na jaki możemy się zdecydować, polecam producenta http://www.strzechpol.com.pl/


Juras

Napisano 09 styczeń 2020 - 09:05

Ja wolę rattan. Bardzo podobają mi się takie meble dlatego zastanawiam się obecnie nad zakupami w sklepie internetowym Ogrodolandia. Mają wiele świetnych propozycji jeśli chodzi o meble rattanowe, a taki zestaw rattanowy dla 4 osób Maria https://ogrodolandia...la-4-osob-mariabyłby w moim przypadku super opcją.


PawluM

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:41

Teraz bardzo popularne są meble z palet, można i spróbować takie sobie zrobić w ogrodzie;) Jednak te do mojego domu, ogrodu akurat nie będą pasować, wolę postawić na coś bardziej eleganckiego. Bardziej odpowiednim rozwiązaniem wydają się meble proponowane przez https://homegarden.c...e-beige-melange Znalazłam tu świetny zestaw ogrodowy z technorattanu. Wygląda super, ma też bardzo wygodne poduszki.


goreilly

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:59

Warto zobaczyć w Jysku, często tam kupuję meble ogrodowe i inne akcesoria.


dante80

Napisano 05 wrzesień 2019 - 11:57

Obecnie jest bardzo dobry czas na tego rodzaju zakupu, bo mamy szczyt sezonu wyprzedażowego, i jest duża szansa na to, że uda Ci się zakupić coś fajnego, za stosunkowo nieduże pieniądze.

Trzeba tylko sobie odpowiedzieć jeszcze na pytanie, czy mają to być meble rattanowe, czy wykonane ze specjalnie zabezpieczonej stali (która cechuje się podwyższoną odpornością na zewnętrzne warunki atmosferyczne).

Ich specyfikacja dostępna jest np tutaj pod linkiem: https://karstal.pl/44-lawki-ogrodowe


radoslaw

Napisano 05 wrzesień 2019 - 07:13

Końcówka lata rzeczywiście jest dobrym momentem na zakup mebli, bo spotkać można różne interesujące promocje i wyprzedaże. A tak w ogóle, masz na myśli jakieś konkretne elementy wyposażenia ogrodu? Pomyśl o zakupie ławy z https://www.meble.pl/meble/lawy/ i jakichś krzeseł. Możesz zastanowić się też nad zakupem jakiejś sofy ogrodowej. ;)


zieba

Napisano 05 wrzesień 2019 - 07:00

Kończy się sezon letni, to też pojawia się coraz więcej ofert związanych z wyprzedażami mebli ogrodowych. Tak się składa, że właśnie potrzebuję tego rodzaju mebli ogrodowych. Może komuś coś fajnego rzuciło się w oczy i byłby w stanie podpowiedzieć, doradzić coś z tego zakresu?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)