Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wyposażenie biura


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

KarolinaPL

Napisano 16 maj 2021 - 15:05

W zakładzie pracy przydadzą Ci się także dystrybutory wody, ekspresy do kawy i automaty sprzedające. My zamówiliśmy potrzebny sprzęt od firmy www.ploh.pl. Maszyny sprawiają, że praca w biurze jest przyjemniejsza i efektywniejsza. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolona.


Napisano 04 maj 2021 - 10:35

Asarto ma faktycznie bardzo dobre tonery zamienniki. Mi się podoba również to, że jest deklarowana wydajność i do tego też po prosu rozsądna cena. Można pewno znaleść tańśze zamienniki, ale tu mamy gwarancję, że będą na pewno kompatybilne ze sprzętem


Napisano 30 kwiecień 2021 - 14:54

Tonery zamienniki? Jak dla mnie marketowe tonery mogą sprawiać po prostu trochę kłopotów. Lepiej kupić coś typowo od rimy, która specjalizuje się w zamiennikach, np. od Asarto. Wtedy bedziemy drukować po prostu bez obaw


Napisano 12 kwiecień 2021 - 21:55

Bardzo dobrej jakości sprzęt biurowy oferuje SmartCopy. Polecam ich produkty!


Rafson

Napisano 08 kwiecień 2021 - 16:04

Wyposażając biuro nie możemy zapomnieć o jego odpowiednim oświetleniu. Odpowiednie lampy do biura nie tylko mogą znacznie poprawić naszą efektywność w pracy, ale również elegancko wyglądać.


Napisano 08 kwiecień 2021 - 13:27

Masz rację warto zadbać o wygodę przy pracy, zwłaszcza siedzącej. Chętnie zerknę, bo jeszcze nie szukaliśmy ani foteli ani biurek. Nasze biuro to jeszcze puste ściany, a dziś kupiłam lampy wiszące i powiem, że całkiem nieźle na tym wyszłam, bo trafiłam na promocję w superwnetrze.pl. Możecie zerknąć jak szukacie fajnego i niedrogiego oświetlenie, moim zdanie warto.  


Luzy

Napisano 31 marzec 2021 - 11:19

Jeśli zależy Ci na tym żeby wygodnie :D  pracować i zadbać o swoje zdrowie to zbudować ergonomicznie swoje stanowisko pracy to możesz tutaj: https://pokochajswoj...jkregoslup.pl/  Znajdziesz tam wygodne fotele ergonomiczne i biurka regulowane elektrycznie dzięki czemu możesz się ruszać ;)  podczas pracy zamiast być przykutym do fotela przez 8 godzin. Są fajne wideo poradniki nakręcone co ułatwia wybór sprzętu. Polecam :)


elka2002

Napisano 14 marzec 2021 - 21:15

Na pewno trzeba postawić na dobrej jakości materiały biurowe, które są niezbędne w każdym biurze. Tutaj https://www.biurfan....1-zolty-id-6464 sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do potrzeb firm z każdej branży. Oczywiście zamówienia składacie online, co jest ciekawą i bezpieczną opcją. 


Napisano 27 luty 2021 - 01:06

Meble biurowe na wymiar wysokiej jakości oferuje firma PS-MEBLE. Polecam ich ofertę. W swoim biurze sam mam biurka i regały ich wykonania i jestem zadowolony z wykonanej usługi.


Napisano 27 luty 2021 - 01:06

Meble biurowe na wymiar wysokiej jakości oferuje firma PS-MEBLE. Polecam ich ofertę. W swoim biurze sam mam biurka i regały ich wykonania i jestem zadowolony z wykonanej usługi.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)