Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyposażenie biura


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Karoo87

Napisano 28 kwiecień 2020 - 18:55

Ja niedawno zamawiałam nowe meble biurowe, kupiliśmy całość w firmie http://www.10office.pl/, zdecydowanie polecam :) Pomogli nam zrobić pomiary, dobrać odpowiednie systemy, przygotowali też projekt biura. Meble są bardzo ładne i ergonomiczne. 


G0siaa

Napisano 24 kwiecień 2020 - 16:35

Możesz także sprawdzić ofertę firmy www.abcdigital.pl. Posiadają w asortymencie kserokopiarki, plotery, niszczarki i urządzenia audiowizualne. Gwarantują bardzo dobre ceny oraz pomoc podczas wyboru produktów.


zbyszek88

Napisano 23 kwiecień 2020 - 21:30

Nie zapominajmy o ergonomicznych meblach do biura, które wpływają na wydajność pracy. Na niewygodnym krześle ciężko wysiedzieć kilka godzin nie mówiąc o skupieniu czy bólu pleców. U nas w firmie zainwestowali w fotele https://www.unique-meble.pl/ które są tak wyprofilowane żeby odciążać odcinek szyjny i lędźwiowy kręgosłupa. Mają nawet regulowane zagłówki. 


Nobody

Napisano 22 kwiecień 2020 - 11:33

Ciekawe tylko ile taki płyn kosztuje.


mancity

Napisano 21 kwiecień 2020 - 22:01

Ważnym elementem biura jest sprzęt komputerowy, żeby utrzymać sprzęt w dobrej kondycji należy go regularnie czyścić. Znalazłem ostatnio uniwersalny środek czyszczący który może służyć zarówno do czyszczenia sprzetu komputerowego jak i innych powierzchni, to alkohol izopropylowy https://sklep.hard-p...ontakt-ipa.html . Idealnie nadaje się nawet do usuwania tłustych smarów. 


daisyy

Napisano 06 kwiecień 2020 - 22:46

Wygodne, ergonomiczne meble biurowe https://www.unique-meble.pl/ to podstawa. Kiedy spędza się przy komputerze 8 godzin dziennie, kręgosłup musi mieć odpowiednie podparcie, podobnie nadgarstki, żeby się nie nabawić zwyrodnień. 


G0siaa

Napisano 23 marzec 2020 - 17:47

Szeroki wybór sprzętu biurowego możecie znaleźć także w ofercie firmy www.abcdigital.pl. Ja zamówiłam stamtąd kserokopiarkę oraz niszczarkę. Urządzenia są sprawne, bezawaryjne i proste w obsłudze.


Napisano 19 luty 2020 - 11:21

Ja ostatnio zamówiłam bardzo fajną szafę pancerną do biura i już za dwa dni ją do mojej firmy przywiozą. Zamówiłam taką szafę z tej firmy SZB w Katowicach i powiem wam, że mieli super ceny na takie sprzęty. 


Arystokratka

Napisano 14 luty 2020 - 08:20

Tylko w praktyce rzadko tak jest. Nikt raczej nie myśli o komforcie i zdrowiu pracowników.


Gustav2

Napisano 06 luty 2020 - 16:07

Najważniejsze jest to, aby meble w biurze były wygodne i wspierały prawidłową postawę przy pracy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)