Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Żarówki LED - czy warto w nie inwestować?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Rafson

Napisano 14 lipiec 2020 - 16:06

Warto najpierw zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat żarówek: https://www.zarowka-...jsze-informacje Wiecie, że moc takiej żarówki liczymy nie po Watach, a po lumenach?


mtzd

Napisano 14 lipiec 2020 - 10:17

Jakie żarówki LED Państwo polecacie? Zależy mi aby były trwałe i wytrzymały kilka lat, bo przecież taką żywotność deklarują producenci. Czy da się pogodzić niską cenę z trwałością, czy jestem skazana na firmówki po 20-30 zł za sztukę. Muszę kupić conajmniej 30 szt (GU10), więc cena ma znaczenie. Przejrzałam wczoraj pół internetu i znalazłam wiele niedrogich, ale powtarzają się opinie na temat ich szybkiego przepalania się (w miesiąc, czy rok).

Braliśmy pod uwagę takie

https://www.elampy.p...g9-7w-9197.html

 

Jakieś opinie? 


G0siaa

Napisano 31 marzec 2020 - 15:35

Ja uważam, że żarówki LED są bardzo nowoczesnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Zamówiłam niedawno żarówki ledowe i gniazdka elektryczne z hurtowni elektroinstalacyjnej www.algrakrol.pl. Dysponują bardzo szerokim wyborem produktów w atrakcyjnych cenach.


Arystokratka

Napisano 12 luty 2020 - 08:43

LEDy ala żarówki Edisona świetnie wyglądają. I ciągle żałuję, że do mojej aranżacji by nie pasowały.


roza15

Napisano 06 luty 2020 - 11:26

Zastanawiam się nad wymianą wszystkich żarówek w domu na LED. Z tego co czytałem zużywają dużo mniej prądu, a ich żywotność jest bardzo wysoka. Jednorazowo będzie to dość duży wydatek, ale może się opłaca jak sądzicie? Czy takie światło jest zdrowe dla wzroku?

Moim zdaniem tak, zwłaszcza, że dziś mogą one występować w najróżniejszej postaci. Co mam na myśli? A na przykład coś takiego https://azzardo.com.pl/35-zarowki-led . No nie powiecie mi, że one nie są nowoczesne? A zdecydowanie dobrze pasują do każdego wnętrza ;) . LED to naprawdę świetny wynalazek. 


enzymata

Napisano 26 luty 2019 - 21:48

Dzisiaj większość z nas zamienia zwykłe żarówki w LED-owe. My sami tak zrobiliśmy.


aniakiko123

Napisano 11 luty 2019 - 14:14

Ja bym zainwestowała w profile LED od producenta www.klusdesign.pl

Z ich profilami można świetnie oświetlić pomieszczenia, nawet na swojej stronie dają ciekawe inspiracje i instrukcje.


Adrian2

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:10

Koszt żarówek szybko się zwraca, dlatego nie warto na nich oszczędzać. Ważne żeby właściwie dobrać żarówkę. Poczytajcie o tym na blogu: https://www.ultra-el...rac-zarowke-led. Wcześniej myślałem, że to bez znaczenia, jakie żarówki się wybiera. 


wera_

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:19

Warto, warto i to nie tylko w swoim mieszkaniu lub domu, ale też w miejscach, w których trzeba wybrać już oświetlenie LED o większej sile, np: plac budowy, park czy parking. Jeśli ktoś szuka takich rozwiązań, jak oświetlenie placów budowy, to polecam firmę Renovis. Wg mnie najlepsza firma na rynku, jeśli chodzi o technologię LED. Zainteresowanym zostawiam linka do ich oferty, jeśli chodzi o oświetlenie placów budowy - https://renovis.pl/o...e/place-budowy/


Sleep

Napisano 13 sierpień 2018 - 08:46

Ja mam ledy i jestem z nich zadowolony


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)